Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6251/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ti ismeritek a Floragyn hüvely kupot???

Mondtam a dokinak hogy van vmi fehéres folyasom es ezt ajánlotta az első trineszterben de nem merem használni,nem voltunk a párommal együtt mióta kiderült így inkább a hormonális dolgokra vagy at utrora gondolok hogy amiatt van.Hatha ismeritek

Évi

2013. nov. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6252/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi, én eddig csak a Gynoflort kúpot használtam, azt is fertőzésre írták fel, erről még nem hallottam

Márti

2013. nov. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6253/9202 anonim ***** válasza:
57%

Köszi Márti :) próbáltam neten olvasni és amit te írtál terhesség alatt nem szabad de ezt igen..holnap megyek vizelet vizsgálatra és ott hátha kiserül,lehet csak a baba nyomja a hólyagom és az a fehér valami a sárgatest pótlás miatt van...

Évi

2013. nov. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6254/9202 anonim ***** válasza:
57%

írj holnap,hogy mi a helyzet :)

mások is így szenvednek a hőhullámoktól mint én, a closty miatt?

Márti

2013. nov. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6255/9202 anonim ***** válasza:
57%

Igen nekem is volt tőle,de nekem mikor abbahagytam a túlstimulálás miatt a derekam fájt annyira hogy nem tudtam felkelni 2 napig aztán szűnt...

Évi

2013. nov. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6256/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok ! vki emlékszik még rám? kicsit eltüntem,bocsika, de az h.nem sikerül a baba,kiakasztott..de öröm hírrel térek vissza :) ma reggel egy full erős pozitivat teszteltem. :)

a rengeteg meloban már nem kötött le a baba téma.. erre azt vettem észre nem jött meg... ma du vettem egy tesztet,vártam az egy csíkot.. de kettő lett :D

olyan boldog vok...

ki h.áll csajok:

2013. nov. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6257/9202 anonim ***** válasza:
57%
elirtam nem reggel teszteltem :D ahh olyan szétszort vok
2013. nov. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6258/9202 anonim ***** válasza:
57%

Gratulálok :)

Évi

2013. nov. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6259/9202 anonim ***** válasza:
57%
köszönöm :)
2013. nov. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6260/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vicus, teljesen megértelek, és nagyon sajnálom!!!!!!!!!!!

Pihenj egy kicsit, és keress rá: valaki egyszer valahol írta hogy XY profhoz küldik a habituális vetélőket, mert nagyon ért hozzá. Én elmennék a helyedben..........................................

TAlán a Hoxán, valamelyik lombikos fórumban............. nézz utána, és hozzá is menjetek el!!!!!!!!!

Őszintén sajnálom , és őszinte részvétem nektek Vica!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Márti, üdv nálunk! Én is szedtem Clostit, és nekem is hőhullámaim voltak tőle! Nekem a nyálkahártyám is megette, azt figyelni kell nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!!

Azért van akinek bejön; a barátnőmnek 2 Clostys fia van!


Meli, örülök hogy jól vagy! Bakker, akkor nem lehet autózni????????????, Csak azért kérdezem, mert tőlünk 150km-re laki a nagymamám, és én gondoltam hogy nem mennék el hozzá terhesen majd; de azt hittem, ez valami úri huncutság a részemről............ Pihenj sokat! Az esküvő megvár! Beszélj a pároddal hogy mikorra rakjátok át!!!! :-)

Évike, örülök hogy ti jól vagytok!


KLaudia, hogyne emlékeznénk rád! Szívből gratulálok nektek! :-) TE vagy most a 4. kismamánk!!!!!!!!!!!!!!!!

Gina, egyben vagytok még??????????????


Ki írta hogy megy a profhoz? Te, Kriszti?????????????????? :-) Drukk!

Időpont még nincs lányok......... Kezdek kiakadni! Mi a túrót csináljak????????? Irszi

2013. nov. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!