Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6231/9202 A kérdező kommentje:

Vicuskam szegenykem!Bizzunk mar benne h.megmarad a baba!Vagy erzed h.elment toled mar?Remelem azt erzed h.veled van!Maradjon is!!!!

Evi koszi!Remelem jobban leszek addigra.Majd mondd a dokidnak a fajos pisit en nem tom mitol lehet.Ilyen a terhesseg :) sok nyug van vele de annyival hatvanyozodik a boldogsaaaag!:))<3

Vica!Nagyon szurkolok!!!!<3

2013. nov. 3. 17:31
 6232/9202 anonim ***** válasza:
57%

En nem látom hogy mit irt a névtelen bunkó csak az Úristent pár napja.

Vica en is nagyon szorítok hogy rendben legyetek.

Kriszti az biztos :)) szépen lassan telnek a hetek..

Meliről Szilvi ha tudsz valamit,kérlek írj.

Évi

2013. nov. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6233/9202 anonim ***** válasza:
57%
Azt írta, hogy jó hogy nem nő és nincsenek ilyen problémái
2013. nov. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6234/9202 anonim ***** válasza:
57%
Jééé kitörölte a hozzászólását:)))hogy csinálta?
2013. nov. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6235/9202 anonim ***** válasza:
57%
Nem érzek semmit:((((
2013. nov. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6236/9202 anonim ***** válasza:
57%

De bunkó ....elvileg aki régebb óta itt van vagy magas a százaléka az tudja jelenteni ha van egy ilyen valaki, en meg nem :( de az is lehet hogy ilyen magas százaléknál torolni is tud..nem tudom...

Vica mellfeszules van??? Nekem most inkább ez a jel,néha hanyinger

Évi

2013. nov. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6237/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Vicus annyira sajnálom :-(((((

De még nincs veszve semmi.

Remélem.

Puszilok Mindenkit

B

2013. nov. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6238/9202 anonim ***** válasza:

sziasztok!

most találtalak meg benneteket, csatlakozhatok?

pco-m van sajnos,nagyon szeretnénk már babát, szedem a metet, és ez az első closty-s hónapom, remélem sikerül. Nektek van valami tapasztalatotok a closty-ról?

(M)

2013. nov. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6239/9202 A kérdező kommentje:

Jaj Vica !:( azert meg remenykedjunk!!

Udv kedves M!Persze h.csatlakozhatsz!:) Nekem sajna nem hasznalt a closty,de sok nonek babat hoz!Hajra drukkolunk neked!Ird a fejlemenyeket!:)

Kriszti ;)

2013. nov. 4. 08:47
 6240/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok! A hőm leesett, elkezdtem barnázni. Totálisan elegem van az egész testemből mindenből úgy ahogy van.

Most egy időre befejeztem, ebben az évben 2 vetélésem is volt, összesen már a 4.-nél tartok. Most lett elegem. Félek az újabb teherbeesésétől is már komolyan mondom. Annyira pozitív voltam minden nap, még este is kértem a segítséget, hát nem jött be. Most egy időre kilépek ebből az egész babaügyből, visszamegyek az endokrinológushoz, megcsináltatok minden vizsgálatot. Félreteszem a hőmérőt, az ovutesztet, a baba fórumokat, mindent. Annyira elegem lett hogy el sem hiszitek. Mivel nem szeretném itt a kedvetek rontani, nem igazán tesz jót nektek. Majd lehet jövőre újra belekezdek ha meglesz minden vizsgálat. Most érzem úgy, hogy fék!!!Lelkileg olyan mélyre süllyedtem hogy nehéz lesz kimászni.

Mindenkinek drukkolok, sokat fogok rátok gondolni, remélem mindenki szerencsésebb lesz mint én! Ne haragudjatok rám, nekem most idő kell :(

Puszilok mindenkit és tényleg mindenkinek drukkolok!

Vica

2013. nov. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!