Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6201/9202 anonim ***** válasza:
57%
A másik pedig az ezoteria világa ami szintén segített. Át kellett lépnem a múlton, elengedni a babákat, kérni az őrangyalokat hogy tisztítsanak meg a negatív energiától, gondolatoktól, és az olyan emberektől, akikből süt a rossz indulat. Kértem hogy segítsen a mielőbbi gyermekáldásba, védőburkot képzelek körénk hogy megvédjen minket a rossztól:)))))
2013. okt. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6202/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok!

Remélem Meli minden rendben, írjál légyszi, hogy ne aggódjunk, minden oké.)

Évi én sokáig néztem a képedet és tényleg babaforma már, kivehető, jaj de izgi, szépséges :-)


Krisztike Irszi jól mondja wc papírt bőven vigyél, és papír ülőkét is, mert gyakran kell járnod majd a hashajtó miatt, és én már annyira le voltam akkor gyengülve reggelre, hogy le kellett ülnöm rá :(

Letöröltem fertőtlenítős kendővel az ülőkét, majd papír ülőke, és papír így mertem ráülni, bár elég tiszta volt, mert csak én használtam(a szobámból nyílt de mégis.:)

külön műanyag pacsker a zuhanyozáshoz. Törölközők, és betét hegyek, mert utánna vérezni fogsz. Na meg az ilyenkor szokásos köntös, hálóing tiszkálkodó cuccok, stb, és egy jó könyv!, telefon töltő!

Ásványvíz hegyek, sokat kell inni, és legyen nálad egy babán, egy kis keksz, ha a műtét után felébredsz, azt meg tudod majd enni, és nem fogsz hányni.

hát nagyjából ennyi.

Pont a szülinapomon lesz a műtéted, gondolok majd rád, minden rendben lesz, én is két elzáródott petevezetékkel mentem, és sikerült engem is "helyrerakni":-)


Én ma voltam vizsgálaton SOTE ARO-n és nem lesz inszem, sőt ebben a ciklusban semmi sem, mert lett egy szép cisztám a jobb petefészkemben, és majd a következő ciklus elején kell mennem újra. Azt mondta Urbancsek prof, hogy addigra eltűnik.

Hát most pihi van.

B

2013. okt. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6203/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ó Bözsikém ami késik nem múlik...

Most félre írtál de rászólsz mert azt írtad legyen a babán :)

Tudom banán lett volna :)

Neked mikor volt a műtét???

Évi

2013. nov. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6204/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Tényleg elírtam :-))) Banánt akartam :-)

Az én műtétem lassan egy éve januárban volt.

2013. nov. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6205/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Ha tudok valamit irok rögtön!!!

Ma megy Meli dokihoz,megnézik ott van e még a babuci.....drukkoljatok,irok ahogy jelentkezik!

Szilvi

2013. nov. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6206/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla :)))

Szili a verzes csökkent???Rendbe kell lennie mindennek..tudom...

Irszi mar mi is gondolkoztunk Gyuri bácsi teáján,lehet ő jött volna soron..

Évi

2013. nov. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6207/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ott kell legyen!!!!!!

Lilla :)

Irszi mi is meg akartuk venni Gyuri bácsi teajat de valahogy elmaradt,en hiszek benne :))

Évi

2013. nov. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6208/9202 anonim ***** válasza:
57%

Mi van Melivel???

Vica hogy vagy??Tünetek???

Évi

2013. nov. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6209/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jól vagyok Évi :)))Ma voltak itt unokatesómék, ő egy kicsit ezoterikus oldalon mozog. Valami pálcika féle volt nála, és képzeljétek közelített felém, valamerre kilengett neki, és azt mondta tudom hogy babát várok? Kb 4 hetes :))))Köpni nyelni nem tudtam :)))))Itt van a kis drágám. Nyugalom van, göcs sehol, melleim csípnek égnek :) szédülés :)

Drága Meliii annyira gondolok rád!!!!!a drága babukádra remélem minden rendben lesz!!

Vica

2013. nov. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6210/9202 anonim ***** válasza:
57%

De jó Vica :)

Remelem Melivel minden rendben.

Évi

2013. nov. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!