Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6171/9202 anonim ***** válasza:
57%

Látod te is a csíkom ugye???? Nem tudom még felfogni, hatalmas az örömöm

:)))))))))

2013. okt. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6172/9202 anonim ***** válasza:
57%
Örömünk, bocsánat, mert a férjem is nagyon nagyon boldog!
2013. okt. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6173/9202 anonim ***** válasza:
57%

Igen ott van es az lila :) nem téved :)))) ugy örülök

Évi

2013. okt. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6174/9202 anonim ***** válasza:
72%
MÉg veszek ma tesztet hétvégére :)
2013. okt. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6175/9202 anonim ***** válasza:
72%
Vica gratulálok :)) Livi
2013. okt. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6176/9202 anonim ***** válasza:
80%

En is 3 nap teszteltem :) 3.nappn clear blueval :)

Puszi

Évi

2013. okt. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6177/9202 Kicciri ***** válasza:
72%

VICA! ;-) AZ A TESZT POZITÍV! GRATULÁLOK!

Remélem az is marad!

Irszi ez a beszéd! Amint lesz időpontot minden beindul meglasd! Akár csak Livi nálad is!

Gina de jó, h írtál ;-) Te is tartod a lelket bennünk ♡♡♡ minden a legnagyobb rendben lesz veletek! Ugye utana maradsz velünk? Nyilván nem lesz sok szabad időd ;-) de azért tudod mindig várunk szeretettel!

Meli?! Megvolt a bejelentés? Minden ok?

Kedves "idegen" köszönjük a biztatást!

Pusszancs

2013. okt. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6178/9202 anonim ***** válasza:
57%

Bizony Kicciri, nálatok is! :-)


VICA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

G R A T U L Á L O K ! ! ! ! ! ! ! :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Édes kis Vicuskánk, olyan nagyon Boldog vagyok! Meli, ez a Te érdemed is, Te indítottad el a babásodást, megtörted végre az átkot! :-))))))))))))))))))))))))))))

Istenem lányok! :-)))))))))))))))))))

Vicus, én azt mondom, holnap "rohanj" el a legjobb orvoshoz, meséld el az előzményeket, vigyél minden papírt, ezt a tesztet, vetess béta hcg-t, mindent! Olyan nagyon örülök nektek!

Annyira akarja a tested is ezt a babát Vicus! :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Lányok, ez fantasztikus, hogy hirtelen itt van nekünk Gina, aki nemsoká szül (és igen, várunk vissza a bejelentkezésekkel szülés után is), és hárok első trimeszteres kismama! :-)

MElikém, megvolt a bejelentés? Haladsz az esküvői előkészületekkel? Örülök hogy tetszettek a fotóim! Látod, a smink is milyen más tud lenni, ezért kértem egyszerre a kettőt; és így olcsóbb is volt, mert két fajta sminkért csak egyszer kellett fizetnem... :-)

Évike, hajrá, nyomasd az Utrót, és ne félj semmitől! Jól hátra, (én fürcsi után csinálom, és az elsőt amikor kinyomom, a köldökömben van (ott tiszta, és el is fér), aztán kinyomom a másikat, és egyszerre teszem a kettőt jól hátra! Igazi tornamutatvány! Aztán tévézek, olvasgatok... Tegyél éjszakai tisztasági betétet (hosszú)!

Livi drága, segíteni fog! Most már jó kezekben vagyunk / leszünk, a többiek meg babásodnak ezerrel doki nélkül is! :-)

Milyen jó hogy már mehetsz is! Nekem még mindig nincs időpontom, de remélem hamarosan már lesz végre! A nőci azt mondta 31.-e előtt nem ad ki (azért telcsiztem, nehogy lemaradjak), de holnap 31........... megint hívom napi 2* őket! Remélem már holnap du. lesz! :-)


Kedves ismeretlen, köszi, aranyos vagy! :-)


Krisztike, néha azért jelentkezz be, már kezdek aggódni érted!


Bözsike, mi újság?


Szilvusunk, veletek? Irszi

2013. okt. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6179/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi, csütörtökön megyek orvoshoz! Az előzményeket tudja, utrogestant kell szednem és folsavat!!:)))Na meg a Merckformint, és a D3 vitamint:))))Annyira nem tudjuk még felfogni!!!A békülős szexből jött össze, érzem!!!!!Mindenkinek egyszer sikerülni fog, tudom!!!Biztos megvan a miértje is hogy miért pont most!!!! Lesz egy kukisunk vagy egy nunisunk :))))))

Vica

2013. okt. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6180/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Jaj Csajok, de boldog vagyok én is!!!!

Vica hatalmas GRATULA!!!!, úgy örülök :-)))))

Amikor valakinek sikerül az olyan jó és öröm, és persze remény is.(Hogy talán egyszer nekem is lesz).


Igen minden megy flottul csajok az biztos.:-)


Irszikém, holnapra tuti meglesz az időpontod, és aztán már rendben lesz minden, elindult a pozitív hullám:)


Gina olyan jó, hogy írtál, alig várom, hogy megszülessen a kistesó hozzátok.:)

Lívi tuti segítenek majd az orvosok, és hamar követjük mi is a kismamákat

Kiccirivel, Irszivel, Krisztivel együtt.:)

Úgyhogy még 5 db pozi tesztet kérünk szépen:)Magunknak is:) (remélem nem hagytam ki senkit)


Évi,Meli, Vica nagyon vigyázzatok magatokra!!

Gondolkodtatok már gyerkőc neveken?

Ha igen mik a favoritok, ha nem titok?


Én holnap megyek Urbancsenk prfhoz vizsgálatra, és mindent megtudok, de azt hiszem az inszemhez ragaszkodni fogok most!


Puszi Csajok, szép estét, Évike mindjárt Szulejmán, én is nézem, tudom Te is szereted:-)

Bözsi

2013. okt. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!