Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6151/9202 anonim ***** válasza:
Évi csak nyomd be, én nem tudok segíteni neked mert mindig szájon át szedtem, pontosan ezért
2013. okt. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6152/9202 anonim ***** válasza:
Vica voltam
2013. okt. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6153/9202 anonim ***** válasza:

Köszönöm Vica hogy írtál :) ház feltettem de felek nem eléggé :( ezért szedtem en is inkább szájon keresztül de azt mondtak ez jobban felszivodik..remelem így is ha mégse teljesen fent van

Évi

2013. okt. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6154/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Helló Csajok!

Teszteltem, negatív :(( , és már meg is jött délután :-((, dolgoztam most értem haza, hányadék napom volt:(

Nővérem babát vár, nekik már van 3 gyerkőc, és nem akartak még egyet, egy becsúszott, (lecsúszott óvszer) :-) és kész. Nővérem ki van borulva:-( 10 hetes most.

Én meg kínlódok....

Csak azt tudnám, hogy az Sors miért oszt ilyen rosszul, és miért nem igazságos. áhhh mindegy.


Irszikém egyszer eljön a mi időnk én is hiszek benne,anyósod bolondságokat beszél, nem szabad vele törődni.

Évi nyugodj meg ne idegeskedj, az Utro segíteni fog biztosan.

Vica Te hogy állsz?, remélem neked sikerül most.

Lívi nagyon szép lett a fürdőtök, sok munkátok volt vele biztos, nekünk is romokban a lakás, a nappaliban már lerakták az új padlót, ki van festve, de még sok munka van, szekrények beszerelése... huh nem látom a végét.


Kicciri olyan jó, hogy kiscicád lesz, én is annyira szeretnék, de a férjem nem. Egyszer pedig hazaállítok egy menhelyes macskával és akkor úgysem dobja ki :-)


Csütörtökön mennem is kell SOTE ARO vár szeretettel .:) ma felhívtam őket.


Puszi lánykák, és Kismamák ( Meli, Évi):-)

Bözske

2013. okt. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6155/9202 anonim ***** válasza:

Ő Bözsikém nagyon sajnálom :( de ha nem ment így akkor majd most az AROba fognak segíteni

Hat ez biztos igaz hogy en se értem a leosztast...miért oda ahova mar nem kell??Nem értem

Jó munkát a nappalihoz es remelem minél hamarabb készen lesztek

Vica mikor tesztelsz??

Évi

2013. okt. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6156/9202 Kicciri ***** válasza:

Sziasztok!

Lilla nagyon sajnálom :'( most majd mész dokihoz és lepj a nyakára! Elhiszem, h kiakadtal a novered helyzetén! Azért kíváncsi lennék mi alapján történik így :-/ Drága Lilla veled vagyunk és továbbra is drukkolunk!

Irszi imádom amit írtál ;-) nehogy már kiscica se legyen. ...se baba se cica naaaaa Sajnos itt bele kell nyúlni a zsebbe ha cicat szeretnél. Meg ha menhelyről hozod , interjút készítenek veled, meg biztosítást kell kötni bmilyen állatra amit kihozol. Aaaaa igy neten kell keresnem magán uton és így benne lesz vagy 20 ezer Ft-ba! Kóbor cicus/kutyi NINCS

Livi nagyon szép a furdotok! Végre nem kell tovább dolgozni rajta ;-) Lehet máson ;-)

Évi jobban vagy már folyas ugyileg?

Többiek?

Millió puszi!

2013. okt. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6157/9202 anonim ***** válasza:

Kicciri köszönöm kérdésed :)

Jobban vagyok,pihenek sokat es mar zsibbadok mindenhol :)

De nem baj kibírjuk csak minden rendben legyen..

Évi

2013. okt. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6158/9202 Kicciri ***** válasza:
57%
Óh Évi ez super hír! Nagyon jó. Pihenj sokat és vigyázz magatokra! A babaert mindent kibirunk jupiii :-)
2013. okt. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6159/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lányok én még itt vagyok a mennyország kapujába!

[link]

Tüneteim amiket nem beképzelek, erős szédülés, mondjuk az lehet mástól is, haspuffadás mint egy döglött hal úgy fel vagyok fújódva, és mellérzékenység eléggé. Szóval totál kivagyok nagyon félek hogy leesik a hőm és megjön! De nem történhet ez így meg!!!!!!!

2013. okt. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6160/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jujj ez nagyon szep görbe :)))))) nagyon izgulok :))))))

Mikor tesztelsz???

Évi

2013. okt. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!