Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6111/9202 anonim ***** válasza:

Igen, Budapesten lakunk a XI. kerületben. Hát, még félek megmondani az esküvőt. Talán majd valahogy azon a héten, amikor lesz...


M.

2013. okt. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6112/9202 anonim ***** válasza:

Hű Évi, ekkora már az a baba???????????????? Azta! :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

MElikém, csak magaddal törődj most! Örülj, mert van minek!!!!!!!!!!!!!!!

Írj e-mail címet priviben, és elküldöm neked az én esküvői fotómat! E-mailra elküldöm nektek (bárkinek) szívesen, de ide nem rakok fel. A csokrunk szenzációs volt szerintem; a csodájára jártak! :-)))))))))))))))))

Ruha: jelentkezz be még csüt.-ön szalonokba, nehogy ne legyen időd!!!!!!!!!!! ÉS szólj hogy kismama vagy; fontos tudni a ruhaválasztásnál! Bár azt írtad, látszik! KÉPPPPP????????????? :-D

A frizura és a smink is lényeg, én mindenképp javasolnék egy próbát mindkettőből! A sminket én úgy csináltattam, hogy mindkét szemem máshogy lett sminkelve, lefotóztam, és vittem a nagy napon! Elküldöm a felemás sminkemet is:-)

Erre nem szabad sajnálni a pénzt!

Vegyél pár esküvői újságot, abban látsz jó ötleteket! Írd be a google-ba hogy : esküvő, kismama esküvői ruha, kismama menyasszonyi ruha, menyasszonyi konty... bla -bla...:-) ÖRÜLÖK NAGYON NEKTEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A fiacskád jó hogy veletek van, a kislányod meg majd belerázódik. :-) Puszika!

Írjatok drága kismamik hogy hogy vagytok!

MA végre azt mondták GYőrben, hogy a hónapban már úgy tudják; nem lesz új időpontja a Kőrösi dr-nak:-((((((((((((((( Most addig csak 2 naponta telcsizek:-(((((((((((((((( Irszi

2013. okt. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6113/9202 anonim ***** válasza:

IRSZIKE, várom a privit :) nagymena@gmail.com


Pusszantás :)


M.


Drukkolok a dokihoz, ügyes légy ha végre bejutsz hozzá :)

2013. okt. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6114/9202 anonim ***** válasza:

IRSZI HAJRÁ

NAGYON DRUKKOLOK :)))

ÉVI

2013. okt. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6115/9202 Kicciri ***** válasza:
Lányok merre vagytok?
2013. okt. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6116/9202 anonim ***** válasza:

En vagyok csak hogy nem irt senki nem akartam maganba beszélni :)

Hogy vagy Kicciri??

Évi

2013. okt. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6117/9202 Kicciri ***** válasza:

Szia Évi!

Igazad van. ...

Köszönöm jól vagyok ;-) "várom" a mensit. Most megyunk vásárolni meg ilyenek. Együtt vagyunk szabadnaposak. Ati nem megy dokihoz úgyhogy nem is eroltetem. Olyan várakozó szitu van.


Nálad? Vannak különös érzések? Ferjed is jól van?

2013. okt. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6118/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sajnálom,hogy nem akar menni de lehet csak idő kell,mint ahogy az én férjemnek is kellett.Élvezzétek ki hogy együtt lehettek:))

Nálam a hányinger lassan -7kg -hoz vezetett:))))Nem nagyon tudok enni,sőt amit eddig igen azt biztos hogy nem:(( pl.:semmilyen hús nem akar lemenni a torkomon pedig tudom nagyon kéne...

Inkább most megint kicsit a félelem kapott el mert akarva akaratlanul is rémtörténetekbe bukok bele vagy olyan ír aki már elvesztette a babáját:((((

Próbálom ezeket kiirtani a fejemből...Amúgyis egy félős tipus vagyok..:(((

Na DE TUDOM,HOGY SOK MUNKÁM VAN BENNE HOGY ITT TARTSAK ÉS AZ ÉGIEK MÁR REMÉLEM LENÉZNEK RÁM,HOGY ENNYI ELÉG VOLT A ROSSZBÓL.

Többiek merre vagytok??

Irszi,időpont???

Évi

2013. okt. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6119/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Igen Évi idő kell neki. .

Egy részről jó h fogysz, másrészről meg nem jó sajnos!

Lehet beszélni kellene a dokival erről. Meg én azt vallom h amit kivansz azt edd! A többit meg kapszulaban kellene?

Ne olvass olyan dolgokat. ..inkább nezegessetek baba ruhákat ;-)

Sok negatív dologot meg a végén bevonzzod.

Elvezd a jó dolgokat!

♡♡♡♡

2013. okt. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6120/9202 anonim ***** válasza:
57%

Megpróbálom Kicciri :))

Szorítok,hogy a párod meggondolja magát.

Puszi

Évi

2013. okt. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!