Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6141/9202 anonim ***** válasza:
57%
Sziasztok lányok!Olvaslak ám benneteket,csak pár napja lett kész a felújítás és még ma is dobálok,szelektálok,tisztítok...és amikor kitisztítom a múlt porait akkor jön a kis csillagunk.Ez a hónap nem aktuális nekem mert akkor nem voltunk együtt amikor esélyes lett volna.Most várom hogy megjöjjön és aztán megyek vizsgálatra.Jövő héten megyek kérek beutalót a dokitól.Puszillak benneteket lányok! Livi
2013. okt. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6142/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]


ilyen lett a fürdő

2013. okt. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6143/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi nagyon szep lett :) mostmár látod jöhet a baba :)

Puszi

Évi

2013. okt. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6144/9202 anonim ***** válasza:
72%

Hű Livi, nagyon dögi! Látom is a kislányotokat a kádban! Még nincs egy éves, te fürdeted apával, aki majd elalél a gyönyörűségtől! :-)))))))))))))))))))))))

Évi, kell a sok folyadék, tudod! :-) Irszi

2013. okt. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6145/9202 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon szupi Lívi! Attól még összejöhet, nincs szerintem olyan hogy esélyes nap , minden nap esélyes :)
2013. okt. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6146/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi olvastam a blogodat :(( sajnos ez most nektek tudom nagyon nehéz,nem lehet hogy a ferjed attól fel amivel riogattak es ezért fel gyereket vállalni??

Amúgy meg igen is lehet góc ezeket amiket leírtál...szerintem

Nagyon szorítok nektek hogy végre mar ott legyen a baba a pocidba es apának is több erőt adna.

Évi

2013. okt. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6147/9202 anonim ***** válasza:
57%
Aranyosak vagytok csajok! :) Köszönöm! Irszi,a jó isten szóljon belőled.Meghatódtam a szavaidon.Én is sokszor képzelem oda a kis csöppséget a sok kis játékával.Olyan lesz mint az apja.Imád majd a kádban lubickolni! :) Puszi nektek lányok,most már lesz kicsivel több időm. Livi
2013. okt. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6148/9202 anonim ***** válasza:
57%
Lilla teszteltél???
2013. okt. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6149/9202 anonim ***** válasza:
57%

Igen, izgulok én is a tesztért! Remélem jössz a ++++++++++++++++val! :-)


Hát, én is el szoktam képzelni a mi fürcsinkben a babánkat......... Tuti ott is teli lesz a kád mindennel! :-)


Évi, aranyos vagy. Előtte való nap beszélgettük, mielőtt meglett az MR eredmény. Anyósom nyomja ezt a h.lye dumát! Hogy minek erőltetni ami nem megy! Gondolom megint nyomatta neki, ez a csacsi meg nyeli mint a kacsa amit anyuci mond..........

Egyébként az biztos hogy sok erőt adna ha már itt lenne....... Tudom hogy eljön a mi időnk is, csak olyan nehéz kivárni......:-( Irszi

2013. okt. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6150/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli segíts az utrohoz van valami ami segít a felhelyezése??ma pecseteltem es ezt írta ki az endokrinologus :(((( nagyon felek

Évi

2013. okt. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!