Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6101/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok Vica vagyok :))

Meli örülök, hogy minden oké!!!!:)

Nálam is szép a görbém :)

Ilyen a fejem [link]

Ilyen a görbém

[link]


Most nagyon happyyy vagyok

2013. okt. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6102/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli nagyon örülök :)) cuki baba

Nem is tudtam hogy a fiad olyan nagy;)

A lanyoddal a beszélgetésre en is kiváncsi vok

Vica jó a hajad

Irszi a Clexan nem teljesen ingyenes a dokim szerintem rosszul tudta, az biztos támogatással kaptam meg a 20.hetig 0,6 majd 0,8 a súlylmtol függ de eddig 5 kilót fogytam nem hogy hoztam :) bár a hasam nekem is lufi...

November 6 körül megyek uhra ha kibirom addig de lehet 1 héttel hamarabb lesz mert úgyis kell vervetel

Évi

2013. okt. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6103/9202 anonim ***** válasza:
57%
Ja es a Clexan nem volt 1000 forint egy hónapra
2013. okt. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6104/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Óh Évi úgy legyen ahogy mondod! Szetrugok minden falat ;-) aztán lehet évek múlva meg amulok, h minden úgy történt ahogy kellett h történjen ki tudja ezt. .....

Drága Irszi sajnos nekem itt Londonban mások a törvények :-( ha nincs dokid, viszlát. Azért imádlak ugye tudod! !!!

Gina olyan szép kismama vagy h csak na! Erik csak úgy lubickol ;-) Dehogy vagy Te olyan értelmben nagy!!

Meli , így ilyen jó hírekkel jössz hát ez uber super! !!! Nagyon izgalmas! Jaj de jó lehet kismama / eskuvoi cuccokat nézni! Egyenként is izgalmas na de együtt. ..... Kérünk kepeket mi mindent vettel! (ha lehet) A parod tuti új érzésekkel van tele ;-)

Remélem jó volt a buli és a lányod lelke is rendben van!

Vica nagyon dögös vagy! Szogegyenes a hajad v kivan egyenesitve? Jó h boldog vagy ez a beszéd!

Puszika!

2013. okt. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6105/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kicciri, olyan hihetetlen hogy te nem itthon vagy! Bocsi....

Vica, nagyon dögi a hajad, ez most aztán nagyon tetszik nekem! :-) CSini! Az én hajszínem is hasonló, csak tépett a hajam.

Új hét, új telefonálgatások! A Hoxán biztatnak a lányok, hogy ha lesz időpontom, onnan úgy megy minden, mint a karikacsapás! Irszi

2013. okt. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6106/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi szurkolok

Kicciri én is mindig elfelejtem,hogy nem itt éltek..:((

Ma voltam vérvételen és sajnos van valami gyulladás a vérembe:(((( amikor kis dolgot csinálok a wc-n akkor néha fáj a hasam...remélem nm hólyag gyulladásom vagy ilyesmim van:(((((((( elkenődtem

A kocsit is bevittem a szerelőhöz és most minimum egy hétig nincs nem lesz:((((((((((olyan rossz volt de utána szép lesz remélhetőleg..

Szép napot mindenkinek

Évi

2013. okt. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6107/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ja és 6 kilót fogytam eddig a terhesség alatt,nem tudom jó e ez az is biztos még így is nagy a súlyom de remélem baj az nincs...a hasam lufi ...

Évi

2013. okt. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6108/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évikém, ki kell bírni, remélhetőleg szuper lesz a kis kocsitok végre!

A 6 kg azért nem kevés, tekintve hogy 5 hetes vagy kb........ Igyál sok folyadékot, és eszegess amit kívánsz! Puszika kismamaik! :-)

2013. okt. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6109/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok!


Megvan az esküvő időpontja!!!! November 23. 14 órakor :)

Kész vagyok. Beparáztam. Nem kicsit, nagyon :)


Nincs ruhám és halvány gőzöm sincs róla, hogy honnan szerezzek. Segítsetek! Keressetek nekem elegáns ruhát esküvőre, légyszíííííííííííííííí

Vagy írjátok meg, hol kereshetek!!!!!!


Nagy gáz van komolyan, nincs semmilyen göncöm :(


Szerény lagzi lesz, kb. 26-an leszünk, épp szűk családi kör és utána egy szerény ebéd :) Ennyi.


DE AZT HISZEM, BEPARÁZTAM :(


M.



Ja! és megvan a kombinált teszt + genetikai UH időpontom is, november 11-én 14.30-kor megyek!!!!!


És holnap kapom meg a kiskönyvemet a védőnőtől, akit sikerült végre felkutatnom :)


Szóval haladnak az események :)


Fiam is nagykorú lett ma :) Lányommal még mindig feszült a légkör, nem is lehet nagyon szóbahozni a kicsit. A fiam aranyos, mindig beszél róla, ő már érett.


Azt hiszem, a lányom féltékeny. Pedig beszélgettem vele, talán már javul a helyzet.


DE azt nem tudom, hogyan fogom beadni nekik, hogy hozzámegyek a szerelmemhez, hiszen a lányom nagyon apás és talán még mindig azt reméli, hogy valaha egy pár leszek az apjával, pedig erre soha nem lesz esély.


Szóval ez is egy hatalmas feladat, tuti sokkolni fogom megint szegényt vele.


Tipp, javaslat? Hogyan adjam elő az esküvőt?????????


M.

2013. okt. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6110/9202 anonim ***** válasza:
57%

elvileg a hetet töltöm a héten valamikor...

Kibírok mindent de olyan furcsa hogy semmi s esik olyan jól....ritka

Meli örülök a házasságotoknak :) majd nézem én is a neten,de nem tudom hol laksz???Pesten??

Remélem a légkör azért javulni fog a lányoddal,kép alapján olyan kis aranyos,biztosan nehezen fogadja el hogy már nem leszel az ő apukájával de hátha megérti ahogy felnő..

Évi

2013. okt. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!