Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6061/9202 anonim ***** válasza:

Én meg azt mondom, ha ez a gyerek össze akart jönni ebbe a hónapba akkor össze is jött, ha meg nem, akkor meg nem ezen a napon múlott. A múlt hónapba pont akkor voltunk együtt mikor leesett a hőm, és mégse lett belőle semmi, úgyhogy nem adom fel :) A lényeg hogy a férjem szeressen és én is nagyon szeretem őt, majd megbeszéljük mi baja, mert tuti munkahelyi problémák :)


Vica

2013. okt. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6062/9202 anonim ***** válasza:
Ezt így azért elég erős kijelenteni hogy ez a vonat már elment :)
2013. okt. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6063/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Vica sajnálom, el tudom képzelni milyen idegesítő ez(főleg, hogy Clostyt szedtél), hogy pont akkor nem,azt néztem, hogy előtte való nap sem voltatok együtt, lehet h akkor kellett volna inkább nem?

Áhh nem tudom,ki tudja mi zajlik ott bent, és melyik a legjobb időpont. Nézd Évit nekik összejött pár alkalomtól, nem időzítve :-)))

De ne mondj ilyet, még bármi lehet, és beszélj a férjeddel, szegény azért nekik is milyen nehéz a "kényszer" szer, hogy tutira teljesíteni kell. Szerintem nekünk lányoknak is nyűg néha. Inszemre nem gondoltatok? Nektek biztosan elsőre összejönne.

Én ma a 18.cn-on vagyok, és 5.dpo:)

Alig várom, hogy a tüszőrepesztő kiürüljön, azt hiszem két hét, és teszteljek majd, nagyon kíváncsi vagyok, hogy összejött-e.

Puszi Mindenkinek! Szép napot nektek!

2013. okt. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6064/9202 anonim ***** válasza:
Ez nem volt időzített sex, azt se tudta hogy ovum van vagy hogy hol állok épp a ciklusba. Inszem?? Minek? Az meg még időzítebb, ott produkálnia kell a katonákat időre napra pontsan, mégtöbb stimulálás, és csomó pénz. Mert lehet ingyenes, de a gyógyszerek nem. ÉN úgy gondolom hogy nekünk még eddig mindig összejött normális úton is, semmi akadálya ennek, ez a nap lemaradt, de majd jön a mai, meg a holnapi , és most is mondom ha össze akart jönni akkor nem ezen a napon múlt az biztos. Ma van még csak tüszőrepedés, a jóisten tudja mikorra kell időzíteni, múlt hónapba együtt voltunk mikor lement meg mikor felment, és mikor volt tüszőrepedés? Két nappal utána amikor meg már nem voltunk együtt, úgyhogy én nem rágódok ezen tovább, szeretem amikor tudom és kész meg amikor ő is. Ennyi :)
2013. okt. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6065/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
Bocs,Azt hittem tudja, hol tartsz azért írtam, hogy "időzített".
2013. okt. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6066/9202 anonim ***** válasza:

Lilla nagyon szurkolok :) te tettel mar fel kepet magyarokról???Olyan jó lenne látni hogy tudjalak kihez kötni :))

Évi

2013. okt. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6067/9202 anonim ***** válasza:
Ez a telefon titta dili :))) azt akartam írni hogy magatokról????
2013. okt. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6068/9202 anonim ***** válasza:
57%
Azt néztem, hogy mielőtt leesett a hőd 3 nappal voltatok együtt, ami tök jó. A fiamat is úgy hoztuk össze anno, hogy ovuláció előtt 3 nappal voltunk együtt és a kisfickók bevárták odabent a tüszőrepedésemet :)
2013. okt. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6069/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Köszi Évikém a drukkot. :-) <3 Én nem raktam fel magamról, mert olyan kicsi a világ....:)

Szőke vagyok, barna hajú, és közepes testalkatú, tök átlagos:)

De egyet levágtam és egy félig meddig fotóról még nem ismernek fel:)

[link]

Baj lenne, ha a munkahelyemen kiderülne, hogy gyereket akarok:( Sajnos ilyen szomorú világot élünk.

Irszikém szomorúan olvastam a blogodat, hogy még mindig nincs időpont.

A Gynevac-ról nagyon sok jót hallottam, és Gyuri bácsi teáit is iszom rendszeresen, de ezt a babavárót még nem próbáltuk, nekem is szimpi:)

Próbáljátok ki mindenképp :-)

2013. okt. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6070/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla gyönyörű szemed van :) biztos egészbe is szep vagy es megertelek

Sajnos ilyen a világ de az biztos gyönyörű babátok lesz :)))

Évi

2013. okt. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!