Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6031/9202 anonim ***** válasza:
57%
A www.hoxa.hu-n vannak jó kis fórumok; én természetesen a lombikosokon lógok. Sok infó van, minden témában! Puszi lányok! Irszi
2013. okt. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6032/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok drága csajok!


Bocsi, hogy nem írtam, de nálam a hétvége mindig rohanás. Ezerrel megy a mosás, vasalás, takarítás, főzés, tanulás a kölykökkel, szinte seggemet is elhagyom :( Még gép közelébe sem tudok kerülni, mindig csak innen a melóhelyről tudok írni Nektek.


Mikor bejövök az első az, hogy megnézem, írtatok-e és miket írtatok!


Lilla, nagyon drukkolok!!!!! tök izgi lesz ez a hónap :) Szexeljetek!!!!!!


Évikém, én is tök ideges voltam az első hetekben, állandóan kiabáltam a kölykökkel, mint mensi előtt. Na és a fejfájás állandó vendég volt nálam az elmúlt két hétben.


Irszike, nálunk lombiknál a doki 2 napot adott arra, hogy beszerezzünk közjegyző által hitelesített élettársi nyilatkozatot, mivel nem vagyunk házasok.


Tehát elfutottunk közjegyzőhöz és csinált egy hivatalos papírt, hogy bejegyzett élettársak vagyunk :)

Én ennek örülök :)


Sajnos hétvégén annyira nem éreztem semmit, hogy kétségbe estem, hogy mi lehet odabent a pocimban.


Az utolsó nadrág sem jön össze rajtam, ami múlt héten még összejött, úgyhogy nincs nadrágom. Lassan el kéne mennem egy kismama üzletbe, hogy beszerezzek egy-két nacit.


Most vagyok a 9. héten, pénteken futás UH-ra, mert már ideges vagyok a baba miatt. Remélem még ott van !!!!!

Gyanús, hogy tök nincs semmi tünetem, semmi hányinger :(


Bezzeg az előző két gyerkőcnél ilyenkor már kórházban voltam a vészes hányás miatt, mint anno Kini, emlékeztek????


CSAJOK!!!! OKT. 21-ÉN MEGYÜNK IDŐPONTOT KÉRNI ESKÜVŐRE :)


M.

2013. okt. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6033/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli örülök az esküvőnek :)))))

Tegnap mar nekem se volt hányingerem de ma annál jobban plusz a fejem es az ereim szétrobbannak...

Meli ha jól emlékszem te vagy Leiden heterozigota ?? Ha igen szurod magad??

Évi

2013. okt. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6034/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Hírem van csajok! Holnap hív a dokim és remélem lefixaljuk a kórházba az idopontot! Hurrá ;-)

Meli gratulálok!

Évi minden rendben, ne aggódj! Kell vmi homeopatias szer nem? Hátha segít ;-)

Irszi egyet mondok Neked! Lombikkal babas leszel! Ha kell házasság hozzá akkor nekem annyi meg a Bambi. Ati dobna egy hatast......

Kriszti, Livi, Lilla, Vica, Szilvi úgy drukkolok Nektek! !!!!!

Irjatok! !!!!! Puszi

2013. okt. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6035/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli, annyira örülök neki!!!!!!!!!!!!! Végre!! VAn már időpontotok? ÉS ruha???? JAjj, de izgi!!! VAlami ba..romi csini kismamiruciban legyél! Fehérben, mint az angyalok! :-)

Olyan szépségesen szép leszel!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kicciri, MEli most írta hogy elég a bejegyzett élettársi nyilatkozat is, nyugi! :-) Inszemhez az sem kell.

Évi, minden rendben van veletek (és Veletek is MEli)! :-) Éljétek a boldog kismamák boldog életét!

Olyan jó neked MEli hogy már menned kell kismamagatyót venni!!!!!!! Irigy vagyok! :-))))))))))))))))

Nincs időpont... Irszi

2013. okt. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6036/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi, nem jól emlékszel, én nem vagyok az a bigyó :) leiden heterozigota ???? :) fú, még leírni is nehéz :)


Nálam minden rendben van hála!!!!


M.

2013. okt. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6037/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla, lombikhoz nem kell házasság! elég egy közjegyzői papír, hogy élettársak vagytok :)

M.

2013. okt. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6038/9202 anonim ***** válasza:

Mostmár teljesen elkeseredtem es kétségbe vok esve :,(((

Nőgyógyász azt mondja ha a terhesség bizonyított kell verhigito,endokrinologus kiírta a fraxiparint hogy azonnal kell,többen azt mondtak csak Clexant lehet, elmentem a haematologiara ott egy ismeretlen nő aki szerintem csak asszisztens azt mondta ha nem volt trombozis mar nem adnak semmit...neten lombikosoknak ugy hallottam hogy a beültetés napjától kell es csak Clexan ... Na most akkor érti ezt valaki?????????en nem :,((((((((((

Évi

2013. okt. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6039/9202 anonim ***** válasza:

Évi!!!!

Minek a vérhigító neked?

Én sosem kaptam,holott lettem műtve visszérrel is trombózis miatt mégse kellett...

Császár után kaptam és itthonra is kaptam.

Clexant szabad csak kismamáknak és szoptatós anyukáknak!

Én pl egyet se adtam itthon magamnak,nem váltottam ki...

De a clexan való neked ha már mindenképp kell!

Szilvi

2013. okt. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6040/9202 anonim ***** válasza:
Évi Clexant szedjél, mást nem szabad!
2013. okt. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!