Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5991/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi, mikor tesztelsz? Már nagyon izgulok :)

M.

2013. okt. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5992/9202 anonim ***** válasza:
57%
ha ma nem jön meg akkor holnap reggel. Livi
2013. okt. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5993/9202 anonim ***** válasza:
57%

Voltam Uh-on es a doki látott szikholyagot de folyadékot is a hasüregben :((( vettek le béta hcgt es majd csütörtökön is fognak plusz uhal is megnéz aznap.A genetikai Uhos doki csinált hasi uht es ő is hasonlót mondott es ő biztatott is

Hat meg nincs meg a nagy öröm mert s dokim fel hogy nehogy méhen kívül legyen :(( hat ez van velem

Megyek anyóshoz es pihenek

De tudom erős kis baba kell legyen

Évi

2013. okt. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5994/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi, szerintem a folyadék nem gáz!

M.

2013. okt. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5995/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Sziasztok! Évi nagyon Sokat gondolok Rád (is)!! Kívánom, minden rendben legyen! Pihenj sokat! Drága Évi. ...remélem a ferjed is jobban van! Kitartást!


Olvasom miden nap a forumot,drukkolok mindenkinek!

Annyit kell most figyelnem, tanulnom, h jajj. .... köszönöm a gratulaciokat ;-)

Épp a dokinal ülök és pont egy undihoz kaptam idopontot .....ez van. Hirtelen azt sem tudom mit kerdezzek majd :-/


Irok még puszika!

2013. okt. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5996/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lányok! Rövid leszek...

Meli, csak keményen! Örülök hogy így fogadtad; kicsit aggódtam, de hidd el, igenis ez kell!!!!! Durva arcot vágj; ez nem játék! :-) Írd majd le hogy mi volt!!!!!!!!!!

Igen, sajnos lombik jön. Még mondtak egy ötletet, valami szuri amit ki lehet próbálni lombik előtt, de az is 100.000Ft; nem szórakozok vele. Esetleg a 3. lombik után, ha akkor sem... De addig terhes leszek én is!

Szerintem most megint porondra kerül a férjem, mert ott a gond.... Szerdán megyek a dokimhoz, aztán ha beszéltem vele, hívom a választott intézetet.

Évi, nem lesz gond, a babád jó helyen van, a folyadék meg elfér! Utrogestanból hüvelygolyót kérj, az jobban szívódik fel, és nem is vagy tőle rosszul! Minimum 2*2-t! :-) Volt petezsák, úgyhogy minden ok! Én a betöltött 5. hét előtt voltam annó, és már a méhemben is, és méhen kívül is volt valami köröcske, emlékezz! HA visszakeresed, 2101 aug. 06.-án teszteltem pozit, és 2 nappal később negát; akkor mentünk kórházba. Annó feltettem az Uh képeket is! Szóval ha méhen kívüli, az látszana. Nem az! Jó helyen van a babád!

MEli, érdekes ez a dolog amit írtál. Misztikus, és megmagyarázhatatlan. A lényeg hogy előbb -utóbb kismamák leszünk és kész!

Szilvi, jó hogy írtál! Livi, ne add még fel! Nekem ma meg is jött. Még hogy rövid voltam.. Irszi

2013. okt. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5997/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]


sziasztok!Nem sikerült.De már megszoktam,ez van. Livi

2013. okt. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5998/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Köszönöm a támogatást:) béta hcg 5373 lett ahogy néztem Sz nem rossz.Meg azon gondolkoztam hogy csak lenne valami erős görcs ha lenne kint id baba

Irszi en ezt nem tudtam ;(( akkor meg nem voltam itt de megpróbálom visszakeresni csak ujra anyósommal vagyunk es megint kevés a térerő :(

Pihenek es tudom azért is megmarad a babocánk :)

Évi

2013. okt. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5999/9202 anonim ***** válasza:

Livi, nagyon sajálom :'(


M.

2013. okt. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6000/9202 anonim ***** válasza:

Évi, pihizz, és naná, hogy veled marad a babád, ez nem kétséges :)


Irszike, szerintem neked a lombik fog segíteni!!! Ott lehet bármilyen rossz a spermakép, ha nem taszítja egymást a petesejt és spermium, akkor simán megtermékenyül!!!!!


M.

2013. okt. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!