Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5981/9202 anonim ***** válasza:
57%

Fú Livi, ez szuper, hogy ekkkorát ugrott a hőd! Figyu, ha megjönne, nem ugrana ilyen nagyot!


És IGEN IS, MEGÉRDEMLED A BABÁT, AHOGY ITT MINDENKI MEGÉRDEMLI!!!!!


Bízzál benne, ott van :)


Irszi, drága kicsi Irszi, hálásan köszönöm a szavaidat, úgy lesz, ahogy leírtad :) Kíváncsi vagyok a hatásra. Ma kicsit beszélgetek vele.

Egyedül fürdés közben szeret beszélgetni, olyankor igényli, hogy maradjak bent és dumcsizzunk olyan csajosan. Nyakig merül a hatalmas habokban és meséli a kis dolgait. Na, akkor én fogok ma este mesélni neki :)

Úgy, ahogy leírtad :)


Irszike, tényleg lombik jön, ha nem sikerül?????? De még ne add fel addig a reményt, míg meg nem jön.


Lányok, amúgy most is belegondoltam, hogy iszonyat lutri ez az egész.

Nézzétek meg! Én az első lombiknál két szuper 5 napos babát kaptam vissza. Szinte garantálták a sikert, és döbbenet volt, hogy nem maradtak velem.


Most is 3 babát kaptam vissza. Mai napig nem tudom, mi lehetett a másik kettővel, hiszen egyformán makk egészségesnek néztek ki.

Miért nem sikerült a másik kettő? Hol és mikor adhatták fel a harcot?????

Hála Istenkének, egy babát erőben meghagyott nekem :)


Tehát úgy gondolom, hogy nem magunkban kell keresni a hibát, még véletlenül sem szabad olyannak eszünkbe jutni, hogy netán nem érdemeljük meg! Ilyen nincs!


Azt hiszem, csak az a baba marad velünk, aki tényleg élni akar és elég erős hozzá. Inkább később jöjjön a kicsikénk, mithogy eljön hozzánk és félúton hagy itt minket. Azt hiszem, abba tényleg beleroppannánk.....


Babás lesz itt mindenki!!! Csak tovább kell hinni, bízni, és küzdeni!


M.

2013. okt. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5982/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi igaza van Melinek :)) nagyon szep :))))) jaj ugy izgulok :))

Meli majd írd meg hogy sikerült a beszélgetés.

En most kicsit ideges vok mert beszéljük a táppénzt es nagyon kevés ha csak ennyi :((( nem tudom mit csináljak

Évi

2013. okt. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5983/9202 anonim ***** válasza:
57%

Elkezdtem pecsetelni :(( gyorsan elmentünk a sürgősségire mert a dokimat nem értem el

Mire odaértem a doki nem látott semmi vérzést és Uh-on petezsakot látott ,régi gép így azt mondta lehet elő magzat is benne de ez ősrégi

Irt ki utrogestant szájon be is vettem kétszer kettőt kell szedni

Holnap reggel megyek a dokimhoz es meglátjuk

Ez a doki béta hcgt javasolt

Mi az????

Évi

2013. okt. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5984/9202 anonim ***** válasza:
57%
HCG vérből való megállapítása,azt jelenti a béta hcg.Pihenj sokat és ne idegeskedjél! :) Livi
2013. okt. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5985/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]


Itt egy link ahol a béta hcg láncról olvashatsz. Livi

2013. okt. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5986/9202 anonim ***** válasza:
57%
Köszönöm Livi
2013. okt. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5987/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Irszikém sajnálom,hogy nega a teszt,de jön az a baba és meglátod,lesz pozitiv is:)

Elkezdödött a babásodás és meg lesz az a pici,drukkolok nagyon:)

Krisztim!Irány a doki és ne huzd az időt a laparral:)

Malikém!!!Csodaszép a kis babszem:)

Livi!!!!Tesztelj már:)

Évi!

Nem lesz semmi gond,nekem a fiamnál volt pecsételés és most már 190 magas 15 éves nagyfiú:)

Jaaaa és 3900 gr-mal született,szóval nyugi,mindne okés lesz:)

Ha kihagytam valakit akkor bocsi,de olyan sokan vagytok,hogy gyorsan kell irnom,mert Lili nem igen díjjazza az ötletet hogy ide ültem:D

De!

Mindennap olvaslak benneteket és ha nem irok is,de mindig veletek együtt drukkolok:)

Velünk semmi érdekes,kijött Lillus alsó két foga.

Egy igazi harc volt sajnos,láz,orrfolyás,éjjeli nem alvás stb...fosás....meg ilyenek:)

Az éjjeli nem alvás konkrétan ugy zajlott hogy felriadt,anya megy,cumi bead,kijön...ágyra leül és ujra megy:D

Volt mikor megengedte hogy elfeküdjek és betakarozzak és csak azután kelhettem ujra:D

És ez igy ment egész éjjel....

Most kibujt a fogacska,2 napja ugy nézem a régi nyugis Lili is visszatért:)

Az étvágya viszont nem sajnos:S

Megeszik mindent a leg lehetetlenebb dolgokat is:D

Mármint most nem kajára gondolok:)

Mászni még nem mászik,ugy döntött hogy ahova el akar jutni,oda pörög,mert az ugy jobb:)

Általában apához pörög,de van mikor a kutyához is és jol megtépi:D

A kis kutyánk ezt nagyon jol tűri eddig még...

Szóval nagyjából ez van,beszélgetünk,nevetgélünk és van hogy torkunk szakadtából orditunk,de mint a régiek mondták,hadd üvöltsön erősödik a tüdeje alapon,mikor már semmi nem jó neki,hagyom kicist tombolni,mert sajnos a dolgomat senki nem csinálja meg helyettem:D

Ez van velem lányok....Hulla vagyok amugy,néha depis és elkeseredett a fáradtságtól,mert sajnos nem érem magam utol alvásban,de ahogy a nagyim mondja,egyszer felnő kislányom:D

Pénteken azért 2 órára elszöktem és a Csernus doki előadására elfutottam,ami tökéletesre sikeredett ismét:)))

Szilvi

2013. okt. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5988/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]


Ilyen a görbém.Még nem csináltam tesztet mert nem volt otthon.Ha csináltam szólok.Livi

2013. okt. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5989/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi, tesztelj reggel! Holnap első pisiből!


Évi, ha ma mész dokihoz, akkor utrogestan hüvelygolyót kérj, nálunk a lombikosok azt kapnak, mert sokkal hatékonyabb, mint a szájon át szedhető utrogestan!!!!


Amúgy én a fiammal és lányommal is barnáztam, de látod, itt vannak mind a ketten :)


Nyugi, nem lesz baj!

2013. okt. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5990/9202 anonim ***** válasza:
57%
De furcsán vagyok ám,meg ez a megjön érzés is...félek. Livi
2013. okt. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!