Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6001/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi, sajnálom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Évike, visszanéztem, a 63. oldalon teszteltem annó+-at. Menj az elejére, és onnan ugorj oda.

A HCG-d csodás, tuti biztos hogy ott munkálkodik a babád a pocidban kismama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-))))))))))))))))))))))))

Mikor ismétlik?

Meli, édes vagy, ebben reménykedem én is! Holnap 1/2-3 ra megyek a dokimhoz, megkérem hogy vesse papírra a kórtörténetemet, és hogy megvolt a 6 inszem. Aztán megbeszéljük az intézményeket, és hogy hol is van ismerős. És lehet konzi időpontot kérni! Bár szerintem az anyagiak miatt csak jövőre lesz az első........

Most egyenlőre vettem apának ginzeng tablettát :-) Irszi

2013. okt. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6002/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Irszi sajnálom, h megjött! Irány a lombik!

Livi akkor biztos ha megjött! Kitartás!

Természetesen mindenkinek nagyon nagyon drukkolok!


Nálam mondhatjuk katasztrófa van :-( röviden leírom

A doki beutalt volna meddőségbe, csak sajnos 1 honapon belül volt idő és arra nemet mondtam, mert Ati ezer % nem megy bele ilyen rövid idő allat. ... van egy olyan érzésem nem is akar babát :'( csak nem mondja el utálom az ilyet :-/

Ma meg mondtam neki h volt egy ilyen lehetőség csak lemondtam megkérdezte h miért. Aztán közöltem vele h mert neked is jönni kellene. ..

Aztán mondta h oda csak neked kell menni nem? ???? Na itt a pont ahol feladom. ...itt a kapuban értitek? ????

Úgy csinál mintha semmi sem történne/történt. Olyan rohadt biztos árban,h Ő egészséges v fél nem tudom :'(

Lehet többet gondolok a kapcsolatunkrol mint ami van. Várjak éveket amig rádöbben dolgokra. ...

Sajnálom lányok. ....

2013. okt. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6003/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok!

Szeretnék először is Évivel örömködni!!! Minden rendben lesz veletek, nyugodj meg :-)) A HCG-d szuper, és a helyén van a baba tuti na:-)

LÍvike sajnálom, meg is jött vagy csak leesett a hőd? Időzített ciklus kellene nektek legalább egyszer. Szerintem érdemes lenne elgondolkodni rajta.

Irszikém a lombik lesz a nyerő neked!! El ne kenődj! Ha megjött hát megjött, kész ennyi, majd a lombik után nem fog az biztos! :-)


Kicciri, szegénykém sajnálom, hogy így áll hozzá a párod:((

Nem szeretnélek megbántani téged,de talán igazad van és ő mégsem akarja annyira azt a babát, vagy nem most:(

HA igazán akarná nem így állna hozzá, egy spermavizsgálat olyan nagy dolog??? Szerintem nem.

Ülj le vele beszélgetni, és szedd ki belőle az igazat, hogy mit is akar, és mitől fél? :(

érdemes lenne tisztázni vele a dolgokat, mert csak megy az idő feleslegesen:(


Én holnap megyek a 10 cn-on, az ARO-ra vissza, reggel vérvétel, 11 kor UH, aztán meglátjuk mennyi tüszőm érett:)

Puszi csajok mindenkiinek:)

"B" :-D

2013. okt. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6004/9202 anonim ***** válasza:
57%
Sziasztok lányok Vica vagyok :) Mindenkinek drukkolok, kicsit pihentem :) Már a 11. cn-n vagyok, eddig még ovu sehol :)
2013. okt. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6005/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica, várjuk az ovud!

Bözsikém, izgulok érted nagyon! Érzel valamit a pocidban? Hány tüszőre tippelsz? Jajj de izgi!!!!!!!!!!!!! :-)))))))

Pihenj utána pár napot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Évi, megnyugodtál picit?

Kicciri, le kell ülni sajnos beszélgetni!!!!!!!!

Velünk is megy a kínlódás, mert menni kéne tovább a gócvizsgálatokra. Én nem fogom ez miatt eljátszani az eséylt, kevés az az öt alkalom így is. Szóval előttünk is van még egy jó kis meccs.

Higgadtan beszéljétek meg, ez van, vártál és türelmes voltál, most már neki is tennie kell valamit. NEm adunk fel semmit, ne viccelj! Tessék megbeszélni még ma! NEm lesz jobb alakalom! Szorítok neked!

MEli, mi volt a nagy beszélgetésen???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Irszi

2013. okt. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6006/9202 anonim ***** válasza:
51%

Köszönöm a biztatást :) holnap reggel szurkoljatok nagyon mert 7:30ra megyek Uh es újabb béta hcg vervetelre.Szurkolok mindenkinek

Próbálok sokat pihenni es akkor jobb :)

Szeretlek titeket kis gyakoris családom :))))

Évi

2013. okt. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6007/9202 anonim ***** válasza:
57%

De jó Neked Évi, megint láthatod a babádat, nekem még sokat kell várni, jöv.hét pénteken mehetek csak UH-ra!

Hozzál képet!!!!


M.

2013. okt. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6008/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajszik!

Hát voltam az orvosnál.

2 db tüszőm érett a (2×1) Clostyól.Megbeszéltük a doktorral, hogy először időzített ciklus lesz nekem, mert a "nem problémás" eseteknél sokszor segít elsőre. Vagyis nincs inszem most, hanem felírt Choragon szurit, amit pénteken reggel kell beadatni,és csütörtökön, illetve szombaton mindenképp együttlét.:-))

Szerintem pénteken este is kellene.

Mit gondoltok?

Choragon beadásától számítva úgy tudom 36 óra a repedés.

Hát ez van most:-)

Irszike keményíts be! Erre az öt alkalomra maximumon kell lenni férjecskédnek is. Ezt az időszakot szegénynek ki kell bírnia:-)De lesz eredménye, és ez lebegjen a szemetek előtt.:-))

Vica majdnem együtt fogunk ovulálni, én ma a 10 cn-on vagyok.

Puszi a Kismamiknak, és Mindenkienk!:-)

"B"

2013. okt. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6009/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Irszikem nemaaar h.megjott ohhhh pedig annyira biztos voltam benne h.most sikerul nektek!Nem baj Draga a f*ancba is a mensivel majd csak sikerul a lombik!!!

Bozsikem drukkolok neked is nagyon sikerulnie kell!

Kicciri hat nem tom ami nem megy nem kellene eroltetni sztem tok oszinte vagyok.Ha a Parod meg nem kesz ra es babatok lesz emiatt be is sokallhat kesobb es elhagyhat benneteket vagy rossz lesz a hazassagotok!Tenyleg Kicciri imadlak es a te dolgod.en ezt eddig le se mertem irni neked de meg kellene varni amig o is szivbol akarja a kicsit h.csalad legyetek!Csak a ti egyuttes erdeketekben mondom.

Livikem sajnalom h.megjott :-( azt hittem...hittuk...de.mar nagyon kozel van ;-) hajra:-)

Evi szupi a hcg-d ne aggidj minden renben lesz es gyonyoruen fejlodik a picurkad :)))jajjj de jo vegre!!!:-D

Melikem tenyleg mi lett a beszelgetesbol a lanyoddal a sarkadra alltal?

Szilv es Gina puszi nektek!

Tuti h.kihagytam valakit :)

most jovok aerobikrol kifaradtam.Jovohet hetfon mehetek a dokimhoz akkor mar tuti jo lesz.puszi!!!

2013. okt. 9. 18:11
 6010/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszike, remélem akkor a jövőhéten meglesz az időpontod végre, és idén még meg is műtenek! :-)

Bözsi drága Lilla, úgy legyen hogy sikerüljön fél -spontán!

én jobban bízom az inszemben, de higgyünk a választott orvosnak! Ha az orvos nem is választott, de az intézmény igen; szóval közvetve az orvos is....

Nem tudom a pénteket, nekem is azt mondta az orvos, hogy 2 naponta kell, különben nem jó a sperma!

Évi, annyira brutál mennyiségű a HCG-d, hogy az csak emelkedhet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Minden rendben! Kérjük az UH képet a kis tündérkénkről!

Mi döntöttünk; a győri Kaáli nyert! Kb. 3/4 óra az odaút, ez elég tűrhető. dr. Kőrösi lesz a dokim, mert a bejelentkezésnél már választani kell, ahhoz adnak időpontot. Ő az orvosigazgató:-) És tilos a hálapénz! Hurrá! :-) Írtak vissza a györgyteától is, diófalevelet ajánlanak, a babaváró csomag meg 3 havi adag kettőnknek. Így nem is olyan durva! Én megrendelem lányok jövő hónapban! Irszi

2013. okt. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!