Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6051/9202 anonim ***** válasza:
57%
Jaj lányok megjelent a hosszú nyúlós átlátszóm is !!!!!!! Éljen éljen ma apára fel mindenképp!!!!!!!!
2013. okt. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6052/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica voltam!

Hajrá neked is IRSzi!!!!!Érdekes, nekem most ovu előtt fájt a mellem :)))

2013. okt. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6053/9202 anonim ***** válasza:
57%
Ez az! Mindent bele és maradjon benned az "anyag" egészen reggelig :)
2013. okt. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6054/9202 anonim ***** válasza:
57%
Bevarrom Meli 9 hónapra!!!! :DDD
2013. okt. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6055/9202 anonim ***** válasza:
57%
Ez teccccik :)
2013. okt. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6056/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kicciri az :) elsőnél sírtam mert csip de ennyi..most ez a nyilallás érdekes es hat a derekam az leszakad de kibírjuk :))))

Hajrá Vica viszem a tűt meg s cérnát :)

Évi

2013. okt. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6057/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok Vica vagyok!

Nagyon szépen megugrott a hőm, viszont nem volt tegnap együttlét, férjemnek nem jött össze, azt mondta ne haragudjak de fáradt, nyűgös, ideges. Most erre mit mondjak??? Itt az ovuláció ideje és huss elszáll az egész. Nyűgös egész héten, elegem van. Azt mondta hogy nem ezen az egy napon fog múlni, az lehet de előtte se voltunk együtt. Meg gondolom ma se lesz az egészből semmi, de akkor rá fogok kérdezni, hogy komolyan gondolja vagy csak a véletlenre bízzuk az egészet??? Mert akkor nem szedek feleslegesen gyógyszereket, nem járkálok nőgyógyászhoz hogy figyeljük a peteérést ennyire egyszerű, csak akkor mondja meg és nem futok felesleges köröket! Úgyhogy szerintem nekem ebbe a hónapba nem kell drukkolni


[link]

2013. okt. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6058/9202 anonim ***** válasza:

Vica, hát nagyon csalódott vagyok, tényleg drukkoltam!

Az én párom is ezt csinálta évekig, akkor annyira kiakadtam rá, hogy hozzávágtam a paplant és lekiabáltam a fejét, és kb. 2 évig nem is érdekelt az egész, nem gyártottunk babát.


Az a baj Vica, hogy ugrott ez a hónapotok. Sajnos totál felugrott a hőd, tehát megvolt az ovulációd, hiába lesztek ma este együtt, ez a vonat már elment :(

2013. okt. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6059/9202 anonim ***** válasza:

Sajnálom :( de en azt mondom sose lehet tudni

Mi példánk hogy összesen 4 szer voltunk együtt elsőnek mikor elmúlt majd egy hétvégén szombaton egyszer vasárnap kétszer es ra 1 hétre esetleg meg egyszer de ez mar nem biztos... Es így jött össze, szerelmeskedve es új póz :)))))) vagy ez vagy az a titok :)

Évi

2013. okt. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6060/9202 Kicciri ***** válasza:

Vica!

Nagyon sajnálom, de azért meg lehet bízni benne! Biztos, h Ő is akarja csak most épp fáradt volt. ....


Ne add fel! Évinek igaza van bmikor megtörténhet a csoda!

Puszi!

2013. okt. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!