Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6081/9202 anonim ***** válasza:
57%
Lilla nagyon szép vagy! :))Vica,én tudtam hogy minden rendben lesz.Férfiak nehezebben viselik ezeket a kötelző köröket.És nem is mindig célravezető.Drukkolok hogy sikerüljön! :) Mindenkit puszilok,nálam a babatéma ebben a hónapban kizárt.A lakásunk jelenleg élhetetlen a felújítás miatt.Ebben a hónapban nem is tudtunk együtt lenni,anyóséknál húzódunk meg.De nem is baj,kell egy kis pihi :) Livi voltam
2013. okt. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6082/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla, nagyon szép csajszi vagy :)


Évi, gratula a babuchoz :)


Livikém, nagyon hiányzol!!!! Pihizzetek ebben a hónapban és utána hajrá :)


Puszi mindenkinek!


2 óra múlva én is látom a babuckámat :) Be vagyok sóóóóóóóózva :)


M.

2013. okt. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6083/9202 anonim ***** válasza:
57%
Meli drágám!Ird meg mi volt.Évi,biztos csoda jó érzés volt hallani a pici szívét :) Vigyázzatok magatokra kismamáink! Livi
2013. okt. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6084/9202 anonim ***** válasza:
57%

Köszönöm :) kicsordult a könnyem az biztos csak olyan gyors volt minden hogy nem volt időm felfogni se :))

Meli akkor ma te is látod :)))de jó

Livi lehet ez a pihenő lesz a jó mint nekünk :) sose tudhatod:)))

Nálunk csak annyi kis bibi van hogy tesómék mellettünk laknak és gy néz ki calici járványba vannak:(( na mármost azt nekem nem szabadna elkapni,így karanténba vagyok és ők is....ez van de a babáért mindent.(Félek nehogy elkapjam csak abban reménykedem hogy én sokszor taliztam a calici meg mindennel a fertőzőn és hátha nem kapnám el)

Évi

2013. okt. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6085/9202 anonim ***** válasza:
57%

Képzeld Évi, az én fiam 5 éves volt, mikor elkapta a calici vírust, totál kiszáradt és utolsó pillanatban vittem be a MÁV kórházba, már lógott a karjaimban, nagyon lefogyott 11 kg-ra :( Tényleg az utolsó pillanatban érkeztünk vele. Nagyon kivoltam :(


És akkor voltam 6 hetes terhes. Természetesen tilos volt kismamáknak az osztályon tartózkodni (ki volt írva nagy piros betűkkel), tehát lapítottam, nem mondtam, hogy babát várok.

És bent is aludtam vele 5 napig, amíg helyre hozták infúziókkal.


HÁLA ISTENNEK SEMMI BAJOM NEM LETT, NEM KAPTAM EL SEMMIT ÉS A BABA SEM :)


Pedig ott voltam a fertőző betegek között :(


M.

2013. okt. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6086/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Itt vagyok ám és olvaslak benneteket mindennap! :)

Lilla nagyon szép vagy!

Évi gratulálok, nagyon jó érzés látni,hogy dobog a picikéd szíve. Mikorra vagy ki írva,hány hetes vagy? Vigyázz magatokra!

Meli várjuk,hogy mi volt uhn! :) Te már 12 hétnél tartasz ha jól számolom?

Mindenkinek drukkolok és mielőbbi babásodást kívánok!

Velünk minden rendben!

Erik vasárnap meg ijesztett,mert egész nap talpon voltam nem pihentem, és eset sem és éjjel sem nem éreztem a mozgását,de szerencsére hétfőn délelőtt bejelentkezett és azóta nagyon aktív!Meg volt a 32hetes labor is és a vas eredményem is jobb,igaz még határ érték alatt van,de javult az előzőhöz képest. Hétfőn megyek endokrinológiára remélem a pajzsmirigy eredmény is jó lesz! 33 hétben vagyok.:) Okt 28dikán megyek az orvosomhoz és akkor mondja meg mikor lesz a következő uh,meg november 11 dikei héten már elkezdem a ctgket! :)

Mindenki vigyázzon magára!

Gina

2013. okt. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6087/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli bátor voltál

remélem én se kapok el semmit,főleg hogy már a fertőzőn azért találkoztam vele...bízok Istenbe hogy megsegít mint eddig.

Gina de jó akkor már neked jó nagy pocid van :))))

ég most is alig tudom elhinni hogy az ultrahangon az a pici valaki az én babám :)) vigyázzon mindenki magára és további babásodásra készen :)))))))

Évi

2013. okt. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6088/9202 anonim ***** válasza:
57%
Melikém!Irjál ám hogy mi van veletek,jó? :) Puszi nektek Livi
2013. okt. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6089/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli,na mizu????????Mesélj :))

Évi

2013. okt. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6090/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
78%

Csajok aranyosak vagytok köszönöm:-)))

Évikém úgy örülök, hogy a babád rendben van, biztos nagyon jó érzés lehet látni, hallani a szívverését :)

Mikorra is írt ki a doki?

Meli mi volt az UH-n?

Lívi kitartás a felújításhoz, nálunk még nem indult el a fürdőszoba móka, de a férjem most kitalálta, hogy új hajópadlót akar, sötétebbet a nappaliba, mert én magas fényű fehér bútorokat szeretnék venni, és ahhoz az menne, már meg is vette, szóval először szoba felfordulás lesz:d)

Gina örülök, hogy írtál lassan szülsz de jóóóó :)

Kisfiad várja már a tesót?

Pszi Mindenkinek lányok rohanás dolgozni._)

2013. okt. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!