Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6131/9202 Kicciri ***** válasza:
Írtam de minden elszallt hurrá
2013. okt. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6132/9202 Kicciri ***** válasza:
Másodjára is .......
2013. okt. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6133/9202 Kicciri ***** válasza:

Szóval...

Meli küldtem pár dolgot, de nem volt jo az e-mail cimed. .minegy már megvan minden amúgy is. Lesz döbbenet nálatok tuti. Az a lényeg hTe boldog légy. A lányod remélem hamar megnyugszik!

Irszi jobb mindennek után olvasni! Remélem a ferjed mihamarabb jobban lesz.

Kriszti nem semmi. ....maradjon is ilyen a fonokod! Uj Melohely új kornyezet. Lehet ez kell majd a babának! Milyen műtétre mész? Bocsi lemaradtam?

2013. okt. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6134/9202 Kicciri ***** válasza:

Lilla nagyon drukkolok! Bulizz ne is törődj vele! Ma nekem is a rakott krumpli mellé lecsúszott egy üveg izesitett sor hehe nem izgat különosen.

Evi hogy megy a szuri, birod? Nagyon orulok h eszel!!!!!Terhes vitamint én sem szednek. ..hizlal, puffaszt. Még a folsavat is kúra képpen szedem. ..


Tele vagyok tervekkel! Lesz kiscicank ha már baba Nem :-/


Nagyon szeretlek Titeket! Kívánok mindenkinek pozitív tesztet!

2013. okt. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6135/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok Vica vagyok! Elég ritkán tudok hétközbe jönni, része vagyok egy projektnek a munkahelyen és alig van időm:) Lilla drukkolok nagyon, meg mindenkinek!!!!!!Nekem is drukkoljatok

[link]

2013. okt. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6136/9202 A kérdező kommentje:
Kicciri!Laparom lesz,mehtukrozessel. pusszantas!:)
2013. okt. 26. 23:53
 6137/9202 A kérdező kommentje:
Lilla es Evi koszonom!:) Remelem h.a mutet jol sikerul majd es vegre lehet babank :) Hajra Lilla es Evi pussz a babonak ;))
2013. okt. 26. 23:55
 6138/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kicciri, nekünk is van ám kiscicánk!!! :-) Már nagy kiscica, 3 éves, de imádom! :-) Szépséges! :-)

Én is mondtam a férjemnek, hogy ha nem lesz gyerekünk, akkor a kutyákat és a macskát fogom tologatni a babakocsiban! :-)

Van egy Fisher Price óceánvarázs, és egy Fisher Price aqvárium hintánk: egyikben az egyik kutya lesz, a másikban a másik. És amíg én főzőcskézek, ők ott fognak hintázni szépen benne.....

Férjemnek fél évente kell MR kontrollra járnia, mert kiderült, volt 2 agyi infarktusa.

Van 2 háti, és most kiderült hogy + egy nyaki gerinc sérve is.

Be vannak gyulladva az idegei valahol ott benn, ami nagyon - nagyon nem jó, és nem is igazán lehet gyógyítani, hacsak nem a sérv miatt van. Sok problémát okozhat még, de egyenlőre örülök hogy kiderült, mert csak akkor tudunk ellene tenni......

Amíg nem tudok biztosat, nem nagyon szeretnék beszélni róla, csak elmondtam.

Kriszti, akkor veled is jó sok minden történt! De látod, minden megoldódik szépen! Örülök hogy végre alakul a műtét is! :-)

Évi, Melike, vigyázzatok a kis kincseitekre! :-) Puszika a pocikátokra! <3

Bözsike drága, szorítok neked nagyon!!!!!!!!! Várom a hétfői teszt eredményt! Jó érezni hogy ilyen nyugodt vagy; hátha jót jelent....

Vicus, szorítunk neked is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NEkem tegnap kezdődött barnázással, aztán estére emúlt. HAjnali pisinél sem volt semmi, és reggel sem. NA, örültem mint majom a farkának! Különben is, a melleim még mindíg fájnak, a mindjárt megjön érzés pedig gyötör már 3 napja. Erre megint elmentem wc-re, semmi, majd .......... megjött:-(((((((((( Irszi

2013. okt. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6139/9202 anonim ***** válasza:
57%

Köszönjük a puszikat :) most ránk is fér mert nagyon feszül a hasam es furcsa folyasom van de azt hallottam ezt az utro is csinálhatja...bár szájon keresztül szedem.bem tudom...fehéres es átlátszó de néha csip:(((

Holnap lehet hívom a dokit mondjon valamit.

Lehet nem iszok eleget...:( megpróbálok többet inni

Na megyek enni esik a cukrom :((

Évi

2013. okt. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6140/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi szerintem kérdezd meg a dokit, lehet fertőzés. Szájon át az utro ilyet nem csinál..

Vica

2013. okt. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!