Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6091/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok Vica vagyok, sietek gyors benéztem, megkaptam a vonalaim a wunschtól, megvolt az ovum :)))))

Megyek fodrászhoz puszi nektek!!

Meliii mi újság??

[link]

2013. okt. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6092/9202 anonim ***** válasza:

sziasztok lányok!

Gyors beköszönök,mert időm sosincs:(

De minden reggel kávé mellett olvaslak benneteket:))

Irszi!!!!

Ne add fel a telefonálgatás!!!!!

ITt a friss kép Liliről:)

Csajok,drukkolok mindenkinek és ne tessék feladni:)

LEgyen előttetek a mi példánk,mi se adtuk fel...holott....

Lesz mindenkinek babája,csak türelem:)

De sz....r szó ez ilyenkor,tudom,legszivesebben lelőttem volna azt aki anno nekem mondta ezt:)

De nézzétek,ezt a gyönyörűséget kaptam azért amiért harcoltam:)

Tessék levenni a mintát és belehúzni:)

Puszi nektek!

Szilvi

[link]

2013. okt. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6093/9202 anonim ***** válasza:

Szilvi :) veszem a példát:) gyönyörű :))))))

Évi

2013. okt. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6094/9202 anonim ***** válasza:
Hol vagy Meli????
2013. okt. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6095/9202 Kicciri ***** válasza:

Sziasztok!

Gina olyan jó hogy írtál ;-) minden rendben veletek! Kaphatunk pocis képet?

Lilla nálatok lesz ám felfordulás :-/ de majd csak végeztek egyszer. Nem fura, h ősszel csináljátok? Habár lehet nem volt ra idotok.....

Vica milyen lett az új frizud? Végül minden ok otthon és volt lepedogyures?

Livi lehet hülyén és bosszantóán hangzik, de neha jobb pihenni. Amúgy a baba szebb környezetbe fog érkezni ;-)

Szilvi , naná h példát veszünk! Olyan jó és boldogsagos h olvasol és írsz is! Remélem a lányok is maradnak velünk a szülés után ;-) Lilike gyönyörű! Gondolom eztán jön a java amikor menne minden felé ;-)

Meli fura h nem írsz remélem minden OK!!!!!

Évi mit erzel ? Van vmi különleges ?

Kriszti merre vagy? Óh és ENCSI tud róla vki vmit?


Velem röviden. ...

Mivel Atinak meg házi orvosa sincs addig akár egy pohartol is kérhetnek beutalót a kórházba. Amúgy ha lenne neki. ...3 napig tartania kell a spermat es után 1 órán belül be vinni a kórházba...... Ugye a kérdés regisztral-e orvoshoz idén? Nem eroltetem. ... komolyan mondom csak falakba utkozom. Ha volt is eddig idopontom az orvos beteget jelentett, a helyettes meg semmit sem tud. Az előre beígért dolgokat nem csinalta meg mert Ő csak helyettes. Jó mi?


Azért nektek kitartást!

Puszika!

2013. okt. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6096/9202 anonim ***** válasza:

[link]


31 hetesen! :)

Igaz nem látszik nagynak,mert én sem vagyok kicsi! Ma betöltöttük a 33 hetet!


Meli aggódom érted,nagyon el tűntél péntek óta! Remélem minden rendben veletek! Jelentkezz!


Kellemes vasárnapot mindenkinek!


Gina

2013. okt. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6097/9202 anonim ***** válasza:

Gina aranyos a pocid :)

Kicciri sajnos vannak falak de tudom legyőzitek :))

Meli szerintem megint nem kerül géphez a hétvége miatt:(((

Vica milyen lett a hajad???

Évi

2013. okt. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6098/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok csajok!


Ne harizzatok, hogy nem jelentkeztem, de tényleg most kerültem a pénteki UH óta géphez.

Csak a melóhelyről szoktam írni, mert itthon nincs soha időm. Tegnap ünnepeltük anyuékkal a fiam 18. szülinapját, tényleg nem volt időm ideülni a géphez.

Mondjuk csak holnap lesz 18 éves.


Szóval dokinál láttuk a kicsinket :) A CRL 24,3 mm, tehát kb. 2 és fél cm a babuckánk fej-fenék távolsága :)


Nagyon cuki, dagi baba és képzeljétek el, őrülten ficánkolt, el is neveztük Ficánkának :)


A párom is látta végre, annyira meghatódott, nagyon boldog, madarat lehet fogadni vele :)


Soha nem látott még babát UH-on :) Nagyon odavan :)


És én is megnyugodtam, hogy szépen fejlődik :)


Olyan jó volt látdni.


Legközelebb nov.5-én kedden megyek UH-ra.


Holnap hívom a genetikai vérvételes, UH-os pasit, mert megyünk kombinált tesztre a 12.héten, kell az időpont.

És megyünk esküvőre időpontot kérni, nov. 29-re szeretnénk kapni :)


Juhéjjjjj :)


Most meg irány kismamanadrágot venni, mert hatalmas darab vagyok :(


Most úgy nézek ki, mint a többi gyerkőcömmel 4.hónaposan.

Hogy miért? Doki sem tudja :)


Puszi Nektek csajok!!! Nagyon jó hétvégét!


Meli

2013. okt. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6099/9202 anonim ***** válasza:
57%
bocs a sok gépelési hibáért, de nagyon siettem :)
2013. okt. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6100/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok! Meli, örülök nektek nagyon! Az esküvőnek is, meg hogy pörögsz ezerrel! :-)

NEm válaszoltál hogy hogyan telt a lánykáddal az a beszélgetés, de akkor nem erőltetem tovább; bár kíváncsi lennék... Ha legalább annyit írnál hogy megnyugodtak a kedélyek...

VAn már rucid? milyet szeretnél? Virágcsokor????

A fotók nagyon fontosak, ha kis esküvő lesz is, a ruha, a virág és a fotós fontos!!!!!!!! Örök emlék lesz!!!!!!!!!!!!!!!! :-)

És kötelező a fotós, akkor is ha csak összeadnak és pár kültéri képet csináltattok.

Olyan rucit szeretnél ami direkt kismamás? Kérünk pocifotót; főleg ha nagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gina, jó hogy írsz, és szépséges a kismamapocid!!!!!!!!!!!! :-)))))))))) CSodát rejt! :-)

Kicciri, én azt mondom üsd a vasat, ne várj Atira!

Telcsizz oda az andrológiára, és kérdezd meg hogy kell-e beutaló ha a nődokid javaslatára menne a párod meddőségi kivizsgálásra! A férjemnek nem kellett, ő csak elment! Az andrológián kap beutalót a sp. vizsgálatra!

Évi, de csodás érzés lehetett hallani / látni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-))))))))))))))))))))

Jó hogy megkaptad ingyen a szurit; és jó hogy írtad hogy van ilyen lehetőség, mert ennek utánajárok hogy nekem nem lehet-e majd ha kell!

Szilvike, gyönyörű Lili, milyen nagylányos már!!!!!!!!

Én nem adom fel, telefonálok ha kell -ha nem; csak már nagyon unom! ÉS panaszkodok:-)

Vica, szép a görbéd; ott a gyönyörű ovu!

Lilla, akkor most pihi? Évinek is a pihi hozat meg a zebrás tesztjét! :-)

Krisztike, követeld ki a vizygálatodat végre, és induljon a móka; mert ha neked is lombik lesz, akkor az látod megint sok idő mire egyáltalán időpontot kapsz!

Jól telt a hétvége, sajnos rövid volt! Puszi! Irszi

2013. okt. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!