Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6121/9202 anonim ***** válasza:
100%

Irszike, mi volt a dokinál? Jelentkezz kérlek!


Évi, tényleg ne olvasgass ilyen hülyeségeket. Csak pozitívan állj hozzá, nem szabad bevonzani a rossz dolgokat. Teljesen zárd ki az életedből a negatív hatásokat!!!!


Én jól vagyok, még egyszer nem volt hányingerem. Mintha nem is lennék terhes :) Pedig ott lapul a picibabám a pocimban, és ma töltöttem be a 10. hetet :)


Megvan már az esküvői kosztümöm :) Hurrá :) Ma vette meg a párom :) Gyűrűnk is van, épp gravírozzák, 2 hét múlva lesz kész. Még cipőcske kell a kosztümhöz.


Hétvégén bejelntjük a szerelmem csaldjának, hogy bizony eskembeskem lesz (esküvő) és babás is vagyok :) Lesz nagy ámulás :)


Izgalmas időszak ez :)


Ma egy óriási vérvételt is túléltem, bár szétlőtték szépen a vénámat. Sebaj. Hős vagyok :)


Puszi Nektek csajok!!!!


Írjatok, ki hol tart és ki mit érez :)


Jó hétvégét!


M.

2013. okt. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6122/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok! Bocsi lányok, én ezerrel lombikozok a neten, fórumokat bújok, naplókat, statisztikákat.. mindent. Férjecském MR vagy CT vizsgálata rosz lett, hét elején megyünk konzira az ideggyógyászhoz. Ilyesztgetnek egyenlőre; remélem ezt is megússzuk............ Most nem is részletezném.

Időpont nincs, állítólag nem is lesz már a hónapban. A nővérke mondta. Azért én telefonálgatok. A cickóim fájnak mint állat............ :-(

MEli, megkaptad? Milyen a kosztüm, mesélj!

Évike, ne olvasgass ilyet! Elkezded, és amikor érzed hogy gáz, akkor ne olvasd tovább! :-)

Terhes egy kedves ismerősöm is, ő 8 hetes! ÉS tudok egy baráti párról is, ők 3 hónaposak, de nekünk még nem jelentették be hivatalosan. MEli, hogyan mondjátok el? Semmi faxni? VAgy extraság? Évi, nálatok ki tudja? Hogy bírod a szurikat? Irszi

2013. okt. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6123/9202 anonim ***** válasza:
57%

Igazatok van nem olvasok csak jót :)

Meli úgy örülök :) jujj mi lesz ott mikor megtudják :))

Irszi,sajnos az orvosok szeretnek ilyesztegetni,biztosan rendben lesz minden

Szurikat mar kezdem megszokni :) ma mar en adom magamnak ha lesz bátorságom :)) jujj mar csak 15perc

Ma tudtam enni egy pici csirke mellett es párolt kápi plusz répa :)

Lassan 7 kilónál tartok mínuszba

Hat nálunk mar tudjak páran de inkább a közeli rokonok es persze aunkahelyen futótűzként terjed :))

Évi

2013. okt. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6124/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sógornőmnek egy hete mertük elmondani apósom halála miatt

Párom odaadta a telomat amin a két csikos kép van :)

Elsőnek nem értette majd könnyes lett a szeme es megkérdezte sirhat e??:))

Évi

2013. okt. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6125/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Draga Csajok!Bocsanatot kerek Mindenkitol h.nem jelentkeztem.Annyi minden tortent velem.Eloszor bementem dolgozni majd belelentettek h.mai naptol mindenki az utcara mert megszunik a ceg.Vegtelenul szomoru voltam/vagyok IMADTAM ott lenni.Aztan rogton lett masik munkam felajanlotta a tulajdonos a masik cegenel a munkat.Csomot kellett intezkedni ezzel kapcsolatban,tanulni,megfelelni.Majd jott a hetvege es csak sirtam Anyaeknal.Akkor csapodott le minden feszko.Nem is olvastalak benneteket Csajok ugy le voltak terhelve az idegeim,erzelmeim,sok volt.Aztan mivel volt idopontom hetfore elmentem a Dokimhoz.Aki maris adott beutalokat vervetelre EKG-ra....kozben folyamatosan izgultam mi lesz az uj munkahelyen....most megmutenek es en hianyzok es reggelente hogy engednek el a vizsgalatok miatt.Tiszta ideg voltam.De ezt mar nem akartam huzni a probaido utanig ami 3 honap.Tegnap picit megnyugidtam elmondtam h.megmutenek es emiatt kesni fogok.Nagyon rendes volt a fonokasszony es megerto nem kerdezett semmi csak megnyugtatott h.semmi baj nem lesz belole.Hetfon megyek EKG-ra.Vereredmeny megvan.Vercsoport meghatarozas 1 het mulva kesz.Kedden megyunk megbeszelesre a 2.sz.noi klinikaba az Ulloi utra Prof.Banhidy Ferenchez.Altatoorvoshoz nincs erre a honapra idopont de mar hetfon-kedden lehet kerni jovo honap elejere.Kell meg mellkas rontgen azt itt megcsinaljak az SZTK-ban.Elvileg ennyi lesz.Aztan ujra hivom a Prof.Asszisztenset es idopontot ad a mutetre.Azt mondta h.Nov.20.-a utan fog tudni adni ami szuper mert akkor jon meg most mar 3.honapja a mensim es a ciklus 2.feleben csinaljak.Ugyh.sztem ha minden jol megy nov vege dec.elejen meg is mutenek.

Hat ennyi minden tortent mostanaban.

Most mar ugy ahogy meg vagyok nyugodva mar vigyorgok meg minden.Hianyoztatok es gondoltam ratok csak a kis lelkem most nem tudott tovabbi dolgokat befogadni.Aerobikra se jartam.Semmi.

Nagyon koran kelek hetfon is meg kedden is nem tom majd hogy irok de fogok valamikor.

Mindenkit pusszantok es visszaolvasok mindent ma.Puszikak!!!<3<3<3

2013. okt. 26. 07:59
 6126/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok LÁnyok és KIsmamák!


Örülök Lányok, hogy jól vagytok.

Krisztike minden rendben lesz! Látod ne stresszelj, valahogy úgyis sikerülni fog az új munkád mellett is összehozni a dolgokat. Örülök, hogy rendes a főnöknőd, csak ezen legyél túl, és hipp-hopp jönni fog a baba, karácsonykor összehozzátok!:-D


Meli biztos nagyon szép leszel, nagyon örülök a boldogságotoknak! :)


Évike ne gondolj rossz dolgokra, és babafotókat nézz inkább, biztos szedsz terhesvitamint, az talán kompenzálja hányások miatti veszteséget.

Mennyi idő után jött össze nektek a baba?

ÉS hány nap késésnél teszteltél?

Azért próbálj eszegetni amit szeretsz, jobb mint a semmi.


Irszike miért volt a párod MR-en, mit néztek??

Lemaradtam.

Ciklus vége felé jársz most Te is ugye?


Kicciri ne aggódj előbb-utóbb rászánja magát a párocskád, neki úgy látszik több idő kell, addig is érezzétek jól magatokat!!:D


Nálam 27 cn. Lassan kiderül, hogy sikerült e a Closty+Choragon kombi:)

Szokásos menzesz előtti érzések, mellfeszülés, gyakori pisilés, és pici hasfájás megvan.

Szóval nem tudom.

Szép napot nektek!

"B"

2013. okt. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6127/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla, nagyon drukkolok!

Mikor tervezel tesztelni?


Jaj, de izgi, remélem bevált nálad a mostani kombináció :)

Szorítok ezerrel :)


M.

2013. okt. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6128/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Köszi Meli! :-)))

Hétfőn tesztelek :)

Én is nagyon bízok benne:)

Ma este megyek kicsit tivornyázni a barátnőimmel, szóval 1-2 pohár finom borocska talán nem árt majd, ha esetleg sikerült.

2013. okt. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6129/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok

Kriszti biztosi minden helyre jon.. Nagyon szorítok

Lilla majdnem 2 éve próbálkoztunk es a 38.napon teszteltem

Hajra mindenki

Évi

2013. okt. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6130/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meg annyi hogy az en dokim nem javasolta a terhes vitamint :s

Így csak a folsavat es D vitamint szedem plusz az utrot

Évi

2013. okt. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!