Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6161/9202 anonim ***** válasza:
57%
Évi, ha fent marad a hőm, akkor csütörtök reggel :)
2013. okt. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6162/9202 anonim ***** válasza:
39%
azigen, laza 6000 válasz:D egyébként, gratulálok minden kismamának
2013. okt. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6163/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Gyors bejelentkezés!

Betöltöttük 34hetet. :)

Tegnap voltam az orvosomnál és minden rendben méhszáj zárt.

November 12én megyek az első ctg-re.

Lányok nagyon drukkolok,hogy sorban babásodjatok,ne adjátok fel.

Szilvi nagyon tündéri Lilike!

Meli kismama gratulálok az esküvőtökhöz,ne idegeskedj,mert a kis csodád ott fejlődik a pocakodban. :)

Évi probálj meg pihenni sokat.Első trimeszterben én is 7kg fogytam,de nekem volt miböl, és most vagyok a kiindulási súlynál.

Mindenki nagyon vigyázzon magára.

Gina

2013. okt. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6164/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok! Bözsikém, sajnálom! :-(

Akkor majd a SOTE ARO-n jól belédspriccentik az inszemmel a babátokat! :-) Minden jó lesz, egyszerűen így kell lennie, és kész!

Én épp azon gondolkodtam, hogy még tesóm sincs, ha már nem lehet gyerekem, akkor legalább a tesómét szétbabázzam, szétimádjam... :-(

De hess h...lye gondolatok, hamarosan itt ficánkol majd a hasamban a mi kis ebihalunk is!

Évike, hanyatt fekszel, tiszta kézzel szépen felnyomod ameddig tudod (én a hátsó boltozatba szoktam), és legalább 1-2 óráig nem kelsz fel!

Gusztustalan lesz amikor kijön a kapszula külseje, és fehéres -sárgásan jön is a cucc majd amíg használod; ez normális. A "keksz" közben meg különösen gusztustalan, mond a kedvesednek hogy ne nézzen oda:-)

NEm lehet eléggé nem fel tenni, és van aki nem is fekszik vele; szerintem így biztosabb! Puszika!

Remélem holnapra elmúlik a mensim végre...... már a cickófájás sem érdekel! Fáj és kész! :-)

Időpont még nincsen természetesen!

Gina, örülök hogy jelentkeztél! Szép volt végigkövetni a terhességed, jó hogy örülhetünk nektek is!

Krisztike, mi a vadvizi helyzet? NAgy a csend.... Irszi

2013. okt. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6165/9202 anonim ***** válasza:
57%

Gina:) de jó nektek ;) remelem mihamarabb ott tartunk mi is :))

Irszi köszönöm hogy írtál :) ma hátha jobban sikerul :) holnap Uh este 6-kor :) alig várom mar.Parom is jon :)))

Évi

2013. okt. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6166/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]


Sziasztok lányok!Hozzá kértem időpontot,és kaptam is hétfőre.Ez egy jel.Nagyon sokat gondolkodtam hogy mit csináljak,de a régi dokim majd szüléskor segít,de ő itt a legelismertebb...a legjobb.Bízom benne hogy végre segít nekünk.Nincs időm már...ő segíteni fog...érzem.Puszi lányok Livi.


Vica!!Szorítok,Lillám,sajnálom.

2013. okt. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6167/9202 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok, elnézést, én nem vagyok a csoportotok tagja. Csak kíváncsiságból nyitottam meg, h mi hoz ennyi hozzászólást...Ahogy néhány kommentet elolvastam, látom sokan még előtte vagytok a csodának, ezért kitartást, jó egészséget és sok babát kívánok Nektek!!! :-)
2013. okt. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6168/9202 anonim ***** válasza:
72%

Livi nagyon szurkolok :)

Évi

2013. okt. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6169/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jó reggelt lányok!!!!!! Halványan ugyan de pozitív lett reggel a tesztem, annyira de annyira nem is tudom mit mondjak nagyon boldogok vagyunk!!!!!

[link]

[link]

Ma még veszek tesztet hogy erősödik-e :)))))))))))))

Vica

2013. okt. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6170/9202 anonim ***** válasza:
72%

Jujj Vica nagyon örülök :)))gratulálok es vigyázz magatokra ;))

Az pozitív .) juppi

Évi

2013. okt. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!