Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6191/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ha valaki tud Meliről valamit majd írjon

Nem tudok napi rendre térni hogy miért??????Ahhh

Jó kell legyen minden ...tudom ....

Évi

2013. okt. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6192/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]

Remelem sikerült elküldeni :))

Évi

2013. okt. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6193/9202 anonim válasza:
0%
Úristen...
2013. okt. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6194/9202 anonim ***** válasza:
57%

Köszönöm lányok mindenkinek :)))) Évi nagyon cuki a babád :)))

Hogy milyen érzés? Eddig leírhatatlanul jó. A tünetek, a gondolatok hogy mikor fog megszületni, milyen lesz, alig várom hogy legyen szívhangja és akkor veszek neki egy kis babacipőt. A férjem is nagyon örül, és a széltől is óv :D

2013. okt. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6195/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudom ki, Úristenezik..de....

Nagyon várjuk már :)))

Évi

2013. okt. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6196/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meliről tud vki vmit???

Évi

2013. okt. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6197/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vicus, nagyon örülök nektek! :-)))))))))))))

Évike olyan gyönyörű ez a baba!!!!!!!!! Már babaforma, jól látom? Vagy 2 petezsák?? ;-)

Évike, én sem tudom, de közülünk senkinek nincs ennyi %-a, szóval szerintem a szokásos.

Mindent írjatok le kismamák; Vicus te is, hogy érezted -e valamiből, hol fájt, hol szúrt, mindent!

Meli drága, annyiszor gondoltam rátok!!!!!!!!!!!! Mindennek szupernek kell lennie, hiszen nemsokára esküvő, végre összejött a baba.......... Minden jó lesz! CSak ijesztget reméljük.

Kriszti, örülök hogy végre itt tartasz, és hű, mindjárt meg is lesz a műtét!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Úgy készülj, mintha egy nomád CAmpingbe mennél egy éjszakára! WC papírt is vigyél.....

Időpont nincs, viszont a férjemmel sincs talán nagy baj, egyenlőre megnyugtattak, de még rá kell néznie egy harmadik dokinak is. De az hónapokba tellhet. De legalább nem olyan nagy a baj:-) Puszi lánykák!

Szilvi, várjuk a híreket Meliékről, és pusziljuk!!!!!!!!!!!! Irszi

2013. okt. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6198/9202 anonim ***** válasza:

Baba alakja kezd lenni :)) alul van a kis feje felül a popója:)) ennyit tudok,azt nem hogy szembe van e vagy sem,bár mi már oda képzeltünk mindent :)))

Néztem az interneten és van ahol 8 és fél hetesnek ír és egy csak ép nyolcnak...na már nem tudom,bár a vérzési idő szerint több de azt mondta a doki szépen nő :)))))

Ami furcsa hogy 2 napja tudok enni és nincs annyira hányingerem..nem értem,de más nincs..na meg mondtam hogy van ez a valami ami lent jön fehér és azt mondta lehet az utro miatt de adott egy papírt amin Floragyn nevezetű kúp van,nem tudom használjam e,mert este kéne de akkor kell az utrot is..

Irszi és az időponttal mizu???

Igen én is arra a valakire gondoltam százalék alapján :)))

Évi

2013. okt. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6199/9202 anonim ***** válasza:

Drága Irszi!

Eléggé érdekes tüneteim voltak. Ugye emlékeztek még mikor mélypontra kerültünk az urammal? Na az ugye pont az ovu napja volt kihagyva. Másnap a békülős sexből megéreztem szinte hogy most itt van a pocakomba, átadta az én drágám hogy most már én cipeljem 9 hónapig :)))Ovu után 1 héttel irtóra megkívántam a kovi ubit, azelőtt soha, csak mindig terhességnél:)))Szóval vettünk 1 kg ubit, férjem mondta ez rengeteg egy hétig esszük. 2 nap múlva elfogyott :)))))Mindenhez azt ettem megint, téliszalámihoz, szalonnához mindenhez!! Aztán elfogyott és nem kapta sehol ugyanazt az ízű ubit:(( Ránéztem a sütőtökre, annyira nem szeretem, de most faltam mint állat :)))))A mensihez közeledve csak apró nyilalásokat éreztem, picit fájt a derekam, szurkált hol jobb hol bal oldalon a petefészkem. Még ekkor se voltam biztos benne. Aztán egyik nap úgy érezte megveszek úgy fáj a mellem, hát nanáá mert egy rohadt pattanás pont akkor nőtt ki, hogy összekeverjen!:))))De megszabadultam tőle, és továbbra is fájt, aztán jött az erős szédülés, forgott az ágy, most is elég sűrűn forog, aztán a hőhullámok, hol fáztam hol melegem volt. Az állandó nyáltengerbe úszás az ágyba, komolyan, rengeteg nyálam van :))))))Most már társult hozzá a pisilés sűrűn :) A nemvárt napján láttam hogy a hőm felmegy, világítottam a hőmérőt és néztem meddig kúszik fel, mikor láttam hogy 37-nél van, már tudtam hogy pocakbérlőm van :) Elindultam hát tesztelni, sejtettem ha lesz is rajta két csík, még halvány lesz, mert korai, ráadásul hosszú a ciklusom. Belemártottam a pisibe és már a második csík helyén láttam hogy valami készülődik:)))Úristen ez baba, terhes vagyok:))aztán valahogy olyan volt mintha eltűnt volna, na mondom kész akkor megjön....kijöttem és 1 perc múlva a fénybe tartottam és láttam megvillanni egy rózsaszín csíkot. Úristeeen ott van mégis, nem mondtam a férjemnek, magamba tartottam. Becsűrtem a tatyóba és bevittem a munkába, hogy a wc-n ülve szugerálhassam :))amikor a kezembe vettem, egyértelmű rózsaszín csík figyelt :)))))))))Fotóztam és bőgtem mint a csacsi:)))felhívtam a férjem hogy babát várunk, nagyon örült, kérdezte honnan tudom? Mondom a tesztből. Mondta hogy vegyünk még, mert látta rajtam hogy akarok még teszteket :))))))))))Nagyon örül ő is , a széltől is óv :)

2013. okt. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6200/9202 anonim ***** válasza:

Vica de jó :)))))))))))))))))

Most a hányingert nekem a szédülés váltotta fel...

Érdekes:))

Tegyél fel képet a többi tesztről is:))

Évi

2013. okt. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!