Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6221/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Drága Vica, még nem tudhatod!!!!! Nincs mensid nem?

Azért nagyon drukkolok és NEM vagy hu***e liba meg ilyenek! !!!

Egyszerűen csak szeretnél kisbabát! Itt vagyunk egymásnak és tartjuk a lelket egymásban!!!! Vica ♡♡♡ ne add fel! Úgyis babas leszel, SŐT MINDENKI! Még az is aki nem akar ;-)


Lányok hogy vagytok?

2013. nov. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6222/9202 anonim ***** válasza:
57%
Kicciri, én ebben nem hiszek:( Amit én már megtettem ezért a terhességért olyan ember a földön nincs, még az ezoteria szintjére is elmentem, könyveket vettem a pozitív gondolkodásról, angyalokhoz imádkoztam, fogytam közel 20 kg-t de minek???????????Nincs mellettem semmilyen őrangyal, semmi pozitív dolog nem hat, már barnázok ennyi volt!!!!
2013. nov. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6223/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Vica!attol meg h.nem erosodik a csik ott van a baba!!Majd elmesz a dokihoz es megnyugtatnak!Hetfon irany az orvos!Ha meg elkezdesz verezgetni akkor ugyelet azonnal!

Szilvus koszonjuk a hireket Melirol!Fu orulok h.meg van a babo!Eros aba ki fogja birni!Ki kell h.birja!!Pusziljuk Melit es vele vagyunk mindannyian ulunk az ágya mellett es fogjuk a kezet gondolatban!!Szoritsunk Csajok nagyon!Szukseg van az egyuttes pozitiv energiainkra!!

Lilikenek oriasi nagy puszi!:)

Lilla koszi amit irtal a telefontoltot meg fel se irtam de ahogy olvastal csorsan felfirkantottam a listaba.Nem tom h.megmutenek-e mert szombat reggel ota egymero takony vagyok.Nathas lettem :( nana h.most mutet elott.Coldrex,sok tea,palinka!,kamillas gozoles,pihizes.Mindent bevetek a cel erdekeben.Remelem szerdara mar nem leszek ennyire takonypoc.Minden esetre kozlom az altatoorvossal,nem akarok magamnak sz*rt csinalni.Szoritsatok h.elmuljon gyorsan gyorsan.Fokhagyma es hagyma is megy ezerrel.

Irszikem,Livi,Kicciri!Babasodjunk mar meg!:)Bar nekem ez a ciklus tuti nem lesz baba mert mutetezek.De nektek drukkolok!Irszikem en ugy sajnalom a Parodat :/ szegenynek nem lehet egyszeru!Meg jo hogy te ott vagy neki es egyutt mindent legyoztok!!Drukkolok!

Gina pusziljuk Erik babat is!:) a sok puszi sosem art :)))

Nagyon drukkolok Vica h.minden rendben menjen ne aggodj!A HCG meg 2-3 naponta duplazodik ugye.A legjobbakra gondolj!!!Tudod!!

Evikem milli pusszancs a gyonyoru kisbabadra a pocakodban :) Kimeld magad te is!:) Vigyazni kell Csajok magatokra nagyon ha vegre sikerult!

Irjatok a fejlemenyekrol majd!Pusszantas!!!:)

2013. nov. 3. 11:57
 6224/9202 A kérdező kommentje:
most olvasom h.mar barnazol Vica!Kini is barnazott napokig a terhessege elejen.En a helyben szaladnek feliratni Utrot vagy valamit.Azonnal.
2013. nov. 3. 11:59
 6225/9202 anonim ***** válasza:
57%
Kriszti aranyos vagy, de ügyeletről elhajtanak, van utróm szedem. Ennél többet ők sem tehetnek, bevarrni nem lehet, csak már megint olyan rohadt szerencsétlennek érzem magam, elegem van mindenből. Mi a francnak tartom a diétát is minek? Minek állok pozitívan a dolgokhoz ha az se segít? Na mindegy, nem szeretném rontani a levegőt, mindenkinek boldog babavárást, aki meg előtte áll, annak meg nagyobb szerencsét mint nekem:((
2013. nov. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6226/9202 anonim ***** válasza:
57%
Örülj neki, de az élet kiszámíthatalan, veled is bármi megtörténhet, névtelen bunkó!!!!
2013. nov. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6227/9202 anonim ***** válasza:
57%
Amúgy minek olvasod ezt a fórumot? Egy férfi nem csinál ilyet, annak mi lenne ebben jó?
2013. nov. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6228/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vicuska, nagyon szorítok neked, holnapra még erősödhet!!!!!!!!!! Láttam már ilyet máskor is! NYugi! Még nincs veszve semmi!

Örülök hogy Melike és a baba jól van! Legalább pihen! Ráfér! :-) Puszi csajok! Irszi

2013. nov. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6229/9202 anonim ***** válasza:
57%

Mit irt s névtelen bunkó,?? Nem látom:(

Vica,reménykedjünk hogy ott marad es lehet azért nem erősödött mert ez más teszt mint az eddigi.

Neked volt mar valamilyen nőgyógyászati műtéted???

Krisztike jobbulast kívánunk

Köszönjük a puszit :)

Tegnap óta nagyon faj ha pisilek :( nyilal de nem csip... Amikor mennem kell a wcre nem azt érzem amit eddig hanem csak hogy görcsöl es feszít a holyagom...remelem nem faztam fel...amúgy se tudom milyen az de tegnap csináltam egy vizeletes teszt csíkot es jó lett... Megnézem majd ma is

Szep hétvégét

Évi

2013. nov. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6230/9202 anonim ***** válasza:
57%
missed ab kettő is, meg egy eü kaparás, egy szülés
2013. nov. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!