Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6261/9202 anonim ***** válasza:
57%

Klaudia gratulálok!!

Vicus, csak uh-n való követésnél derül ki,hogy elvékonyította a nyálkahártyát? Nekem még soha nem volt ennyi tojásfehérjés folyásom mint ebben a hónapban,remélem ez jót jelent

Márti

2013. nov. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6262/9202 anonim ***** válasza:
57%

*bocs fele lemaradt..

Vicus, vigyázz magadra nagyon :)

Mári

2013. nov. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6263/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!

Vicam!Nagyon is megertelek!:'( ugy sajnalom h.igy alakult!Csinaltasd meg a vizsgalatokat es nagyon drukkolok h.kikeveredj ebbol a bozraszto allapotbol!Nem teherbe esni se jo,de babakat sorra elvesziteni es a szulesed :''( ...en eddig is oszinten csodaltam a kitartasod es a honaprol honapra valo erodet es lelkesedesed!!Sztem pelda erteku!!- hasonlo helyzetEKben en total ki lennek bukva.:( Sok erot kivanok es visszavarunk mindig ,tudod!Ha van kedved irj nyugodtan barmit!<3

Klau hat gratulaloooook!:))) Latod sikerult neled is!Puszi a Babanak!:)

Melikem uristen hogy felhettel!!Elolvasni is felelmetes volt!Mennyire vartuk mi is a Babadat es ugy aggodtunk,de hala Istennek nincs mar baj!Milyen nagyon eros kisbaba!!!Azta mindenit!Ha ezt kibirta akkor nagyon egeszseges stram Baba nem lesz semmi baj mar!Csak pihenj tenyleg!Most mar biztos nagyon komolyan veszed a pihenest!!Orulok nektek!!:)))

Livi koszonom gyogyulok erosen mar nem kell ejszaka 25* felkelni orrotfujni!!Egyszerse fujom mar ki csak napkozben!:)

Irszikem drukkolok h.legyen vegre mar idopontotok!!Remelem adnak minel hamarabb!Ma megyek az altatoorvoshoz aztan holnap reggel 7-re a korhazba es szepen megmutenek.Apaek jonnek ertem csutortokon es visznek haza hozzajuk mert ott akarok "labadozni":))Ott minden jo es hamar meggyogyulok :))

Marti hat en annyi mindent ereztem a clostitol!!!fuuu volt minden amit el tudsz kepzelni!Hohullam,mellfeszko,szurkalas,mindjart megjon erzes,idegroham,sirogorcs,kiborulas,hidegrazas :))) es meg sorolhatnam!:)mindig azt hittem na most!sikerult!...de nem.Nagyon sok nonek segit ha nincs mas problema ugyh.en drukkolok neked nagyon!!!Mikor lesz a lagzi?:))

Evi amit mondott a h.doki nyugodtan szedhetsz azt szedjed!Kisbabat puszilom!:))

Kicciri mizujsag van Angliaban?:)

Na Csajok annyi dolgom van...fozni a Szerelmemnek h.legyen mit ennie (en mar tegnap delutantol semmit nem eszek) kivaltani a hashajtot...meginni...bepakolni a korhazos cuccot...hajat festetni is megyek ma...drukkoljatok holnapra nagyon!Mar nem irok mert holnap hajnalban biztos nem lesz kedvem,meg ideges leszek es izgulni fogok(kicsit mar most is)!Szoritsatok h.minden jol menjen!!Jovok a mutet utan!!!puszik!<3<3<3

2013. nov. 5. 07:52
 6264/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti hajra :) gondolunk rad es ezután biztos jönnie kell a babáknak :)

Évi

2013. nov. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6265/9202 anonim ***** válasza:
57%
Irszi,én voltam a profnál,tegnap este 3/4 8-ra mentem,mire hazaértem meg olyan torokfájás kapott el hogy begyógyszereztem magam és lefeküdtem aludni. :D Nem igen szoktam beteg lenni,valaki rámszórt egy kis betegséget :) Na csütörtökön megyek hormon vérvételre Zoli pénteken megy,vagyis viszem a spermáit. :) Ez az első lépés.A 2010-es véreredményemet ő is jónak tartja,bár azt mondta az fsh 9,3 kicsit sok a 3. napon...na ha minden oké,akkor időzitett monitoros cikluskövetés lesz decemberben,clostival és tüszőrepivel.Abban maradtunk hogy ez mindenképpen lesz.Aztán ha ezek nem lesznek sikeresek akkor januárban laparoszkópiás műtét ésplusz a petevezeték átjáthatósági...attól beparáztam de azt mondta hogy nem fogok érezni semmit mert altatva leszek...na ez van eddig.A főorvos úr nagyon kedves volt és érzem hogy segíteni fog...nem először csinálja az biztos.Tegnap a vizsgálat közben meg is jött...ma meg rendesen úgyhogy kezdődhet a mindent bele :)))) Márti a clostitól erős szurkáim voltak,hőhullám és minden amit el lehet képzelni,viszont 2 hónapban produkáltam egy pozit,ami igaz nem sikeres volt,de legalább nekem jók a tapasztalataim a clostival kapcsolatban. Livi voltam
2013. nov. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6266/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi, szuper akkor mindent bele, kezdés, hajrá! Megy a drukk!


Klau! szívből gratulálok!!!!!! Sikerült!


Terhes anyucik! Tilos autókázni hosszú km-eket!!!!

Tanuljatok az esetemből :(


Egy másik ikres mami a 8.héten utazott Bécsbe, babák nélkül értek haza :( komolyan kell venni!


Mindenkinek nagyon drukkolok!!!!


Vica, szerintem legközelebb eleve szedj utrot ovuláció után, hogy megmaradjon a baba!!!!!!


Meli

2013. nov. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6267/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

[link]

[link]

[link]

Sziasztok Ő a mi kis kincsunk ;-)

8 nap késés, 1 negatív teszt után elkezdtem barnazni úgyhogy ennyi!

Vica Drága , megertelek és ez most a legjobb amit tehetsz :'( Sajnos van egy pont amikor nincs tovább. Mindent megtettel és mégsem. Ilyenkor egyszerűen ki kell lépni! Büszkék vagyunk Rád és természetesen várunk vissza!

Marti üdv a csapatban!

Clau gratulálok! Vigyázz magatokra!

Hú Kriszti nagyon vigyázz magadra és ess rajta túl fájdalom nélkül! Írj amint jobban vagy!

Meli jól megijedtunk azta mindenit :-/ Tehát a hosszú ut miatt volt? Oh anyukám remélem csak pisilni kelsz fel. Az esküvőt sajnálom.

2013. nov. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6268/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Folyt.köv. Irszi van már vmi hír? Hihetetlen nincs nekik egy picike idopontjuk sem :-/

Livi mindent bele! Ha már mentek a dokihoz az nagyszerű! Hipp- hopp kivizsgálnak es beindulnak a dolgok! Remélem minden jó lesz a parod katonaival! (Az en párom el se megy semmi)

Évi minden ok? Amúgy mikor mozdul meg egy baba először? Lányok Encsivel mi van? Tud róla vki vmit?

Gina hogy vagytok? Minden kész van már Erik Mr Kukisunk érkezésére?

Szilvi mi a helyzet fog ugyileg?

Remélem senkit nem hagytam ki;-)

Puszika!

2013. nov. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6269/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Meli örülök,hogy jól vagy. Pihenj sokat, a baba az első.

Az autózás és a biciklizés sem jó,mert én 6 hetesen a biciklizés miatt véreztem.

Vica sajnálom!

Irszi, Kicciri köszönöm kérdéseteket jól vagyunk és

egyben,remélem még pár hétig így is marad.

Be töltöttük a 35 hetet,ki írt dátum december 10.

Jövőhét kedden megyek az első ctg-re.

Eriknek kis ruhái kimosva és kivasalva bent vannak a szekrényben,a kiságy is a helyén,csak bele kell tenni szivacsot, meg rács védőt stb.

Majd jövőhetén jelentkezem.

Mindenki vigyázzon magára.

Gina

2013. nov. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6270/9202 anonim ***** válasza:
78%

Kicciri nagyon cuki a cicad :)

Meli ne ijesszetek meg mert ma buszoztam a vizelet es vervetel miatt holnap megint mert sok a baktérium benne es tenyeszteni kell :(( elkezdtem tőzegáfonyát szedni hátha segít mert nem szeretnek antibiotikumot szedni :,((

En hibám :(((( nem ittam eleget mert hányingerem volt a víztől :(((

Ó el vagyok keseredve :,(

Évi

2013. nov. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!