Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6311/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jó reggelt Lányok.

Jaaj, képzeljétek csináltam tesztet.. hát nem tudom, ahogy vizelethez ért a teszt csík rögtön megjelent, még a kontroll csík előtt, aztán 1-2 percig látható volt mind a két csík, utána pedig a teszt csík eltünt és ott maradt az a fránya 1 csík :(( ilyenkor mi van?? pedig úgy örültem,hogy sikerült épp mentem volna felkelteni apát :(

Márti

2013. nov. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6312/9202 anonim ***** válasza:
57%

Márti, sajnos már én is jártam így, tök ugyanez volt, örültem hogy végre sikerült, erre eltűnt :( és nem volt baba :( Majd megszakadt a szívem :(



CSAJOK! MEGVAN A GENETIKAI VÉRVÉTEL EREDMÉNYEM IS, A DOWN KORRA, EDWARDS KORRA MEG A 3.FÉLE AKÁRMIRE, ÉS MIND-MIND FULL JÓÓÓÓÓÓÓ :)


EREDMÉNY: ALACSONY KOCKÁZAT!!! JUPPI, NEM KELL MAGZATVÍZVÉTELRE MENNEM :)


M.

2013. nov. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6313/9202 anonim ***** válasza:
57%

Marti csinálj másik tesztet hátha ... Szurkolok

Meli nagyon örülök hogy minden rendben :))

Évi

2013. nov. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6314/9202 anonim ***** válasza:
57%

köszi csajok, esetleg pénteken még csinálok egyet :(


Márti

2013. nov. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6315/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kepzeljetek állandóan lent van a cukrom :( alig tudtam felvinni :(( szekrekedes miatt meg majd ki szakadok :((

El kell mennem dietetikushoz a cukrommal

Évi

2013. nov. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6316/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lányok! Képzeljétek, ma szinte minden beutalót megszereztem! Olyan boldog vagyok!!!!!! :-))))))

Levették a HIV, LUES, és HEPA-kat; és a toxoplasmán, a rubeolán kívül (holnap megyek a háziorvosomhoz) már csak az AMH (állítólag csak a SOTE csinálja) és apetesejt megkötő képesség vizsgálatán kívül (amúgy is maszek) minden megvan!!!!!! :-)))))) Vagy levették, vagy a héten leveszik. Hüv. tisztaságim, és az összes ottani is megvan! Rá akartak beszélni egy laporoszkópiára... majd amit a meddőségiben mondanak! :-)

Szuper, úgy haladunk, mint valami lombik terminátor! Lombminátor! :-))))))

Holnap lesz egy rakat vérvételem......:-)


A cukor és inzulin terhelés előtt mennyivel kell abbahagyni a Merckformin szedését? Jól emlékszem hogy abba kell hagyni, ugye? Irszi

2013. nov. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6317/9202 anonim ***** válasza:
57%
Melike, gratulálok! Márti, holnap tesztelj megint! Szoprítunk! Irszi
2013. nov. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6318/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi ez jó hír :) csak igy tovább :))

Évi

2013. nov. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6319/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszike, csak így tovább, látod, megy ez ezerrel!!! De jó lesz, pikk-pakk pocakosodni fogsz TE is :)


M.

2013. nov. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6320/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ma se volt jó a cukrom :(( voltam a területi nőgyógyásznal es kaptam beutalot a diabetologiara :(((( felek :((((

Annyi a szerencse hogy akihez jártam magán endokrinologushoz az a dietetikus..remelem jó lesz igy is mert sajnos annyi pénzem táppénzen nincs hogy őt es a nőgyógyászt is fizessem :,((((

Évi

2013. nov. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!