Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6361/9202 anonim ***** válasza:

Szilvi neked id voltak gondok??Dajnos akkor en meg nem voltam itt...

Nagyon cuki a lányod :)))) olyan kis szépség

Puszi

Évi

2013. nov. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6362/9202 anonim ***** válasza:

Volt ám:)

Minden ami létezett kijött rajtam:)

2013. nov. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6363/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok:!Minden jo lesz!;)

Szilvus orulok h.irtal Lilike egy Tüderbűbáj!Jaj Istenem nagyon edes!!!:)))

A MIENK ;))

Jelentem ejjel 3:50-kor megjott a mensim ;)

Azert koszonom Lilla valaszt ,ezek szerint nekem se kavart be a dolog :)

Hihetetlen hogy 4 honapja pontos a mensim!Tok jo!:)Most mar akkor lehet gyurni a kozepidore.Remelem lesz is peteeres ;)

Gina huuu akkor mar nagyon kozel vagyunk Erik hercegunk megszuletesehez!:) Drukkolunk majd neked nagyon!;)Szep nagy baba lesz:)-vagyis mar az :)

Hajra Csajok igaza van Szilvusnak Karacsonyig kellenek a pozi tesztek es kesz!:))

2013. nov. 20. 13:27
 6364/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Évi nekem azért lesz programozott császár,mert a nagyobbik fiammal is császároztak.

Öt túl hordtam 2héttel,5ször inditották opt-vel,de semmi.

Annyit értek el,hogy a 42héten vissza fordult farosba,így megcsászároztak. 4kg és 54cm lett.

Utánna 200ra fel ment a vérnyomásom.

Most mivel szintén nagy babó lesz,nem akar kockáztatni az orosom,hogy megrepedjen a belső varratom.

Jövöhéten már megtudom mikor kell befeküdnöm.

Fogok jelentkezni szülés után,de nem egyböl,mert mobilról nem tudok ide írni.

Mindenki vigyázzon magára!

Gina

2013. nov. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6365/9202 anonim ***** válasza:

Nekem detto ez volt mint Ginának,2 héttel hordtam tul,3x inditottak és semmi,olyan zárt voltam hogy vizet se tudtak nézni és ezért lett császár.

De mikor felnyitottak meg volt az ok,miért nem indult meg:)

A császár az utolsó pillanatban volt mert már spenótzöld volt a vizem....

Szilvi

2013. nov. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6366/9202 anonim ***** válasza:

Huu értem ...ugye csaazarnal csak a gerinc érzéstelenítéssel kaptátok semmi nyugtatót az agyra???Marmint ne értsetek félre de külföldi császárnal láttam hogy adnak boditot..

Évi

2013. nov. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6367/9202 anonim ***** válasza:

Hát engem 3x szurtak hátba,mert nem sikerült...

Hogy kaptam e még valamit?

Lövésem nincs,ugyanis nálam komplikáció is volt,de szinte semmire nem emlékszem...Konkrétan arra sem hogy kiemelték a babát,mikor már mosdatták akkor hallottam az üvöltést a távolból és kérdeztem meg hogy az enyém sír?Pont tegnap este nosztalgiáztunk apával,mert ő bennt volt,hogy én a világomról nem tudtam:)

Mikor toltak ki,csak azt kérdezgettem hogy a férjem ugye itt van még?:)

Sztem én kaptam valamit,mert az ájulás szélén voltam annyira leesett a vérnyomásom hogy meg is álltak a dokik amig nem lettem ujra stabil,nem tudom,de valami kis nyugtatót biztos adnak.Na meg ez egy elég bonyi valami itt nálunk,mert császár előtt kaptam két féle infuziót is,penicillin próbát csináltak a karomon,katétert is kaptam.És még korán reggel vért is vettek,hogy a műtétre friss vérképem legyen...

Furi dolog na,közel se olyan megélni ezt mint ahogy a filmekben látja az ember:)

Szilvi

Attól függetlenül mint látod emlékszem a dolgokra,szóval nem voltam agyament,csak tompa,kába de csak ideig óráig,mert kb 1 óra mulva hozták a babákat szopiztatni és észen voltam ,csak akkor még nem hagyták ott,csak megmutizták,mert még béna voltam deréktol lefele...A kövi szoptatásra már ott hagyták,de felkelni nem kelhettünk fel...

Viszont nálunk a műtét után ha éjjel ha nappal van 8 óra mulva talpra kell állni és olyan nincs hogy fáj,ki kell menni a mosdóba és megmosakodni,segit a szülésznő,de menni kell....

Nem mondom el milyen érzés...és azt se akarom,hogy megijedj,mert lehet te meg se éreznéd.:)

Szóval nyugi,de ha választást kapsz,akkor spontán szülj!!!

Szilvi

2013. nov. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6368/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi én altatást kértem és ha lehet most is azt fogok!

Szilvi én is így voltam,hogy hiába inditották 5 alkalommal semmit nem tágultam. Nállam még szerencsére nem volt gond a magzatvizzel,de mivel vissza fordult a baba farosba így nem volt kérdés.

Jövöhéten már megtudom mikor kell befeküdnöm.

Gina

2013. nov. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6369/9202 anonim ***** válasza:
57%

Azért kérdeztem meg mert az orvosom az elején azt mondta jo lenne spontán de a védőnő azt mondta túl kockázatos lenne nekem es a babanak is..es hat hiába vok egészségügyis lehet jobban felek vagyis tuti jobban felek mint aki nincs benne...bár mar várom nagyon :)) hogy simogassam,puszilgassam a babankat :)

Koszonom hogy megirtatok.Annyit mondott meg a védőnő hogy biztosan meg tudom beszélni az anesztessel hogy altatásba legyen.Majd meglátjuk mi lesz :)

Évi

2013. nov. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6370/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Szilvi gyönyörű a pici lánykád!!! :-) <3

puszilok Mindenkit , rohanásban vagyok szokás szerint:-)

2013. nov. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!