Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6371/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok! Krisztike, akkor ez az első hónap, amikor igazán nagy reményekkel indulunk! Én vennék a helyedben ovu tesztet!!!!!!!!!!!!!!!! Veszek Femibiont én is, úgyis elfogyott a vitaminom! :-)

Megvan pár eredményem; fenn vannak a blogomon ha valakit érdekel.

Az inzulinom...:((((((((((((

Évike, milyen a naci? Hol vetted? Mennyiért?????? Minden érdekel!!!!!!!!!!!!!!!!! Melike, hogy vagy?

Gina, akkor izgulunk érted a jövő hétre! :-) Hogy mikor mész! Megvan a pakkod????

VICAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!! :-)

De jó hogy összerántottad magad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ügyi vagy! NEm mész el egy meddőségibe??????????? A vetélések miatt! Ott aztán kivizsgálnak; az tuti! Nekem is egy rakat vizsgálat kellett!!!! VAg néz rá te is a blogomra; és csináltsd meg azokat a vizsgálatokat; amik egy lombikhoz kellenek. ÉS kérdezősködj fórumokon; van egy prof, aki a habituális vetélőkkel foglalkozik!!!!!!!!! Én hozzá is elmennék; tuti! Örülök neked nagyon!!! :-)

Többiek; mi újság???? Irszi

2013. nov. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6372/9202 anonim ***** válasza:
57%
Szilvike, igen, Lilikénk egyre szebb! Milyen szépek a fogai!!!! :-) Irszi
2013. nov. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6373/9202 anonim ***** válasza:
57%

En mar nem értem a cukrom :(( alig tudom feltornazni es hogy fent maradjon...babocánk nagyon kéri :))) egész nap eszek es eszek közbe meg fogyok..kb 7 kilónál tartok :)))ma megvolt a vizelettenyesztes es a pajzsmirigy vervetel,tesom estére megy dolgozni es kinyomtatja az eredményt.

Évi

2013. nov. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6374/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi most néztem az eredmenyeid,mind az inzulin es a cukor miatt is jobb ha diétazol,ha elfogadod a tanacsom délelőtt semmi gyors ch-t ne egyel ahogy kismama leszel,mert hamar felmegy tőle de le is viszi jobban mint ahonnan kezded.Sajnos a Norbi kakaó se jo mert a tej cukor az ami a leghamarabb emeli,ezért ugrott ki nekem kétszer ..hiába. Édesítőszerrel van de a tej ch tartalma ugyan annyi mintha te csinálsz otthon cukormentes kakaobol:(( nekem a dokim ugy magyarázta reggel érzékenyebb a szervezet,pl en uzsira,vacsira tudok csak gyümölcsöt enni pár korpovit kekszel es akkor nem emel hirtelen es nem is esik le,reggel kiugraszt :(( a tejet is ha nagyon szeretnél este csak vacsihoz es egy pohárral

Most csinálok töltött kapit barna rizzsel:))

Az Lh Fsh között is elég nagy a különbség lehet ezért volt most ez a kis csavar a ciklusodba...a tesztoszteront nekem is néztek de totalt nem...

Évi

2013. nov. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6375/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nem lett valami jó a TSH-m :( 0,64 felhívtam doktornő aszisztensét és azt mondta terhesség alatt akinek nincs baja vele annak is gyakran lemegy...hát nem tudom...remélem baj nem lesz

Megkaptam az orvosom e-mail címét és remélem mihamarabb visszaír..

Évi

2013. nov. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6376/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Sziasztok ♡

Örülök, h mindenkinek sikerül az orvosi vizsgálat es közelebb vagytok a babahoz :-) Minden nap olvaslak titeket. Kismamák csak ovatossan a munkával és az idegeskedessel! Várjuk Erik herceget nagyon!

Remélem lesz Karácsonyi zebras teszt!?


Nálam semmi extra...úgy vagyunk együtt, h a baba "gyártással" nem torodom vagyis nem olyan szinten mint korábban. Ha vmi nem megy azt nem eroltetem. Atinak esze ágában sincs ezzel foglalkozni. Nem tudom mi lesz... Most így élünk mi :-) helyzet van. Nyilván nem fogok éveket így szineszkedni de most ez van. A cicanak meg a se***g*et is kinyalja. Sztem ilyen lusta embert a föld meg nem látott! De a gyerek téma az nem a lustasagtol függ. Nagyon rossz, h nem ért meg és nem látja at a helyzetet :'( bosszantó, h nem tudsz ellene semmit sem tenni. Nem Te iranyitod a helyzetet. Meg várok. ..aztán majd azért vissza térek a témához. Kb se gyűrű semmi. ..azt mondja h a szülei rossz példát mutattak neki . Tényleg? Akkor Atikam nem a megfelelő lányt választottad ! Naná, h nem volt ra válasz. Ezzel azt érzem nem úgy szeret ahogy én Őt. Ki tudja?! Ha majd oda kerül a sor gyorsan össze tudom pakolni a cuccaimat.

Óh lányok lehet kicsit tulgondoltam. De ha magától jönne a baba ilyen gongolatmenet nem is letezne.


Puszika és drukkolok mindenkinek!

2013. nov. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6377/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kicciri sajnálom hogy igy viselkedik a párod :(( szomorú

De mielőtt rossz döntést hoznal kérlek jól gondold meg biztos nem szeret téged??es biztos nem gondolja meg magát baba ügyben??

En előtte meg egy próbát megtennék hogy leülni es elmondani a dolgokat hogy mit szeretnél...hátha megérti es lehet csak fel

Ha a macskát szereti jo apuka lesz :)))

Évi

2013. nov. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6378/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Évi,

Nagyon kedves vagy , köszönöm!

Tudom, hogy szeret, csak meg Nem áll készen rá:'( most nem is akarom megkérdezni sem! Azért remélem egyszer csak billen a dolog vmerre :-/

Ciconak vett egy emeletes macska ágyat, amin a kormet is tudja koptatni, egér lóg rajta meg pihe-puha bársony az egész. Le voltam döbbenve mikor megláttam ;-)


Évi mikor látunk pocis képet?

Puszi mindenkinek!

2013. nov. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6379/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Lányok!

Kicciri sajnálom, hogy így áll hozzá a párod. :( Megkérdezhetem, hogy mióta vagytok együtt, és hány évesek vagytok?

Idő kell neki az biztos, és elhiszem hogy rosszul esnek ezek a dolgok neked. Szerintem ő fél a kötelezettségektől, és a felelősségtől, mert egy feleség is az, ha nem is akkora, mint egy baba.

Előttem sem volt túl jó példa, mégis férjhez mentem. Szóval szerintem nem ezen múlik.

Szegénykém ez nagyon rossz lehet, ez a bizonytalanság, egy barátnőm volt ilyen helyzetben, sokáig még csak gyűrűt sem kapott, és elege lett, hiszti, pakolás aztán este ott csillogott az ujján a gyűrű, mert a pasija berezelt, hogy elveszíti. :-)

Igen szerintem akárki, akármit is mond nekünk nőknek ez ad biztonságérzetet, vagy nem tudom:)

Amúgy én is azt mondom, amit Évi, ha szereti azt a cicust tuti jó apuka lenne.:)

Irszike az a fránya inzulin :(

Jaj csajok én az IR diétához annyira nem értek, de borzasztó, hogy mennyi mindenre kell odafigyelni. Tejben a tejcukor ....stb. Nehéz lehet az biztos. Bár én is laktózmentes tejtermékeket veszek mindig pont ezért mert tudom nem jó a laktóz. Az nem emeli annyira nem ?

Én most vagyok a 27.cn-on. Ha megjön kell mennem vizsgálatra. 1-2 napom van menzeszig. Talán lehet inszem végre :)

Puszi Mindenkinek, Kismamáknak kettő:)

2013. nov. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6380/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kicciri :)

Rakok fel nemsokára kepet,csütörtökön megyünk genetikara :)) kedden leszünk verzes szerint 13 baba szerint 12 hetesek:)

Lilla sajnos a laktozmentes tejbe en is belefutottam :) azt hittem kevesebb pedig nem :( annyi hogy vagy a laktat enzimet is beletakjak vagy laktattal lebomntva van a dobozba de pont ezért érződik edesnek...benne van Sz a fránya cukor es most nekem többször kiugrasztitta a cukrom...reggel ittam kevés kávéval de mar mindet elhagytam inkább.dokim szerint este csak de en most akkor se merem inni,örülök hogy most ugy ahogy beállt 3,7 es 5 köze

Évi

2013. nov. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!