Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6421/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszi, TERHES VAGY!!!!!!!!!!!!!!!!! TERHES VAGY KRISZTI!!!!!!!!!!!!!!!!! TERHES VAGY KRISZTI!!!!!!!!!!!!!!! :-)))))))))))))) <)

Irszi

2013. nov. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6422/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi tok jo hogy mdntek a konzira :)))

Mondtak lányt is fiút is :) en csak azért gondoltam hogy lehet kislány mert nem mondta meg a doki azt mondta majd egy hónap múlva a magán rendelesen a dokim mondja meg..hallottam ha fiú ugye mar kuki minden látszik megmondják ha kislány inkább várnak vele..de mar alig várom megtudjuk :))) most csökkentem az utrot,eddig minden jo de igy is marad...

2 napja elszomorostam mert az egyik csaj aki velem egyidős volt rossz történt vele:(( sírtam is :(( annyira sajnálom

Bezzeg aki nem akarja...

Uh-nál is ketten voltunk fehérek es vagy 8 sötétebb színű..közte volt 15 es es csaj max..megszólalt az anyja: nem hagytam en elvezetni...de látszott olyan gyerek a lánya nem is nagyon érdekelte...:((

Meli te letetted az utrot???

Hajrá Kriszti :))) es mindenki

Évi

2013. nov. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6423/9202 A kérdező kommentje:

Irszikem!Kosziiiii imadlak <3

Evi en is akarok tippelni ;KISLANY ;) <3 Koszi a drukkot :-)

2013. nov. 30. 18:31
 6424/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szóval most látom félre írtam :) tehát 15 éves volt a csaj es az anyukája azt mondta nem engedte elvetetni..

Kriszti férjem nagyon örülne ha igazad lenne :))bár ha kis kukis herceg akkor is szeretjük ugyanúgy :)))

Évi

2013. nov. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6425/9202 A kérdező kommentje:

Evi igy mar vilagosabb a tortenet :-D hat igen ...most mit mondjunk :-(ilyet hall az ember egy allapotos lanyka szajabol...mi meg ugy orulnenk neki...

Amugy en is kislanyt szeretnek legjobban :-)) de mindegy mi lesz persze :-) imadni fogjuk :-)

2013. dec. 1. 07:35
 6426/9202 anonim ***** válasza:
0%

Én nem szólok hozzá, mert egy életre letiltanának, olyn csúnyákat tudnék mondani! Már csak ezért is megéri maszekhoz járni; hogy ne keveredjen az ember lánya ilyenekkel... Szörnyű Tudatlan, sötét... jajj; hagyjuk........

MA van advent első napja!!!!! :-) Ne felejtsétek el meggyújtani a gyertyát! :-)

Már csak 3-mat kell aludni, és konzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)

Irszi

2013. dec. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6427/9202 anonim ***** válasza:
57%

En is maganba járok csak a genetikai Uh-gokat kell kórházba megcsinaltatni.

Évi

2013. dec. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6428/9202 A kérdező kommentje:
Akkor en szerencses vagyok!:)) Nekem nem volt ezzel rossz tapasztalatom en nem szoktam a nogyogyasznal "ilyeneket"latni,hallani ...inkabb forditottja volt... volt egy nogyogyasz meg regen itt videken akihez "jartam" 4-5 alkalom volt...(kb 10 eve)akkor meg nem volt tiltva a halapenz.Mindig adtam neki penzt.Aztan lett egy bajom (vesehomok volt de mivel nem hatul fajt hanem elol es nem vagyok orvos nem tudhadttam)azt hittem nogyogyaszati problema.Elmentem hozza (de ilyen 5000Ft -okat kapott 10 eve! a nagy semmire is...)megvizsgalt azt mondja nem tudja szedjek fajdalomcsillapitot...es nem is erdekelte tovabb.Hu az nagyon fajt Csajok!!Iszonyu volt.Masnap elajultam korhazba kerultem ahol 6 napig fekudtem infuzion.Ugyanabba ahol o is dolgozik es jol megmondtam a sebesznek hogy voltam en orvosnal...de hiaba.Sztem kellett volna vizsgalatokat csinalnia vagy befektetnie ha mar annyira fajt.De nem.Talan ezert nem adok penzt nem tom...semmi ertelmet nem lattam,latom.Orvostol fugg a hozzaallas.Vegul is a gyogyitas a dolguk es igyis ugyis megcsinaljak a dolgokat...pl.ha valakihez jartal maganba attol meg lehet komplikacio szuleskor es meg fog menteni ha penzeled ha nem.A szakrendelos is meg fog menteni.Nem fog ugy hagyni mert nem adtal neki penzt soha mert mehet a bortonbe es erre eskudott fel.Vagy nem tom hogyan szemleltessem.Mindenki jarjon ahova akar csak legyen mar babank ;))) Ez mar oly reszletkerdes :)
2013. dec. 2. 05:11
 6429/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
64%

Sziasztok Csajok!

Krisztikém tuti baba lesz most neked !!!!! Szép átjárható petevezetők, nagyon nagy esély :-)))

Szorgoskodjatok végig!:)És tényleg mondogasd.

Évi szerintem is kislányod lesz, én is arra tippelek:)

Irszi teljesen egyetértek veled, de én sem írom le ide, mert kidobnak!!:) Mennyivel szebb lenne a világ nélkülük.:)

Szerda már közel van, jaj de jó:)


Én voltam orvosnál pénteken és Closty-t szedek. Csütörökön reggel megyek UH-ra és vérvételre. Nem lesz inszem. Időzített ciklus megint. DOktor azt mondta, hogy januárban csináljuk meg. Én örülök is egy kicsit, mert így is nagyon nehéz megoldani az orvoshoz járkálást. A december nagyon zsúfolt nekem, és sok a a munka, pár nap szabi esélytelen (utána) ebben az évben. A január tök jó lesz, mert akkor már lelkiismeret nélkül kiírathatom magam. Most nem tehetem ezt meg a kollégáimmal.

Szóval majd kapok tüszőrepit Choragont meg valami más szurit is mondott a doki, valami F betűset, amit majd csütörtökön ír fel.

Hát ezek vannak:)

Lívi Te hogy állsz?

Te is szeded már a Closty-t?

Puszi Csajok Mindenkinek

Bözsike

2013. dec. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6430/9202 anonim ***** válasza:
64%

[link]


Puszi Nektek :)

2013. dec. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!