Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6471/9202 anonim ***** válasza:

Ő Meli neeeeem ilyen NEM ES NEM LEGET ES KÉSZ

Élni akar a kiskukis babát ok ez biztos es kérd hogy segítsen neked hogy jól legyetek..mostanában en mindig beszélek hozza es érti :) komolyan

A hasam se faj annyira :)

Imádkozok értetek de ő es te is harcosak vtok es rendben kell menjen minden es kész..NEM LEHET MÁSKÉPPEN!!!!!!!!!

Évi

2013. dec. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6472/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Gina szívből gratulálok pici fiadhoz!!! :)


DRÁGA MELI!

Nem is tudom mit mondjak, ez annyira szörnyű:'''''(((

Kell, hogy megoldás legyen, majd a hematológus segít!!

Az nem lehet, hogy nem. A pici fiad már eddig is annyi mindent kibírt, ezt is kibírja!!

Majd meglátod!

2013. dec. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6473/9202 A kérdező kommentje:

HURRRRRAAAA!!!:))) Megszuletett a masodik Kisbabank!:)))Jaj Gina annyira orulok nektek!Hala Istennek hogy jol vagytok!Hát gratulalok!!!Anyuka!!!:))Milyen jo nagy baba lett!:)) Jo egeszseget kivanunk a kis Eriknek es Neked is Gina!Gyors felepulest es legyen sok oromotok a kis Csodatokban!:))Varjuk a kepeket szeretettel! Jaj de jooo!:))

Melikem atyauristen maaaar nem maaar jaj meg ilyet ugy sajnalom h.nincs rendben az a franya ertek.DE!Ti tenyleg nagy harcosok vagytok a Kisfiaddal egyutt nem lesz semmi baj!Csodalatos boldogsagban fog megszuletni majusban nem is lehet maskepp!!Drukkolok nagyon!Mondtam h.Kisfiu :) Szoritok nektek h.megoldast talaljatok es minden rendben lesz!!

Kismamak puszi a pocakotokra!Tobbieknek meg hajra!:))

Gina :))) <3-ezt a szivecsket a kis Eriknek kuldom!:))

2013. dec. 8. 07:21
 6474/9202 anonim ***** válasza:

Gina, tiszte szívemből gratulálok; és nagyon várjuk a képet Erikünkről!!!!!!!!!! :-) Mesélj majd, milyen volt a császár, miért kellett, mindent!


Meli! Gondolom már meg van a haematológus akivel beszéltek, addig üsd az asztalt, amíg nem mond valamit!

Én lehet hogy nem is csak egyel beszélnék! Minden rendben lesz; rendben kell lennie, majd meglátod!!!!!!!!!!!!!!

Bújd a netet, hogy alternatív módszerekkel hogy segíthetsz!

Lesz egy csodás kisfiatok, nm lesz semmi baj! Erős, egészséges!

Nekem azt mondták, a lombik terhesség onnantól hogy beágyazódott, nem különbözik semmiben a spontán terhességtől, szóval ezt felejtsd el, akárki akármit mond!

Átlagos kismama vagy, a szervezeted erős és egészséges! Túl lesztek rajta! HA esetleg eddig dolgoztál, akkor felejtsd el, a szülésig már nincs meló! Meg lesz a megoldás; csak sajnos most megint mennetek kell utána! Nem adhatod fel, harcolnod kell! Meg tudod csinálni! Ott van a pocidban a kisfiad; érte meg kell tenned! Írj, bármi kis infó is van! Puszi, és kitartás!

Évike, ti akkor rendben vagytok, ez szuper! Többiek? Irszi

2013. dec. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6475/9202 anonim ***** válasza:

Gina! Tiszta szívből gratulálok a kis Erikhez :) Annyira édes lehet!!! Tessék küldeni képet Róla :)


Sok-sok boldogságot kívánok Nektek!!!!!!!!!


Vigyázz magatokra :)


Meli

2013. dec. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6476/9202 anonim ***** válasza:

csajok, hálásan köszönöm a drukkolást!


Így van ahogy mondjátok, nem lesz itt semmi baj. Mi harcos banda vagyunk, úgy látszik, mindenért küzdeni kell, de mi mindenért meg is küzdünk, ahogy eddig is :)


Erősek vagyunk és minden okés lesz :)


Hétfőn biztosan találunk hematológust és megbeszéljük a hogyan továbbot!!!!


Mindenkinek jó hétvégét kívánok!


MIllió puszi!


Meli

2013. dec. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6477/9202 Kicciri ***** válasza:

Sziasztok!

Gina gratulálok!!! Sok boldogsagot!

Meli remélem csak nagyon veszélyesen hangzik és mihamarabb jól leszel! Gratulálok a kiskukishoz  Mi itt együtt mindent kibirunk! Igaz!?

Irszi Cico csak kíváncsi volt ;-)

Tegnap itt volt a V-tech együttes és nagyon jó volt van közös fotom Kefirrel beka**ki*lok olyan nagyszerű dolog ez nekem.

Kepzeljetek nem gyurjuk a lepedot :-O milyen érdekes és nem is tudom mi lehet az ok. Nem áll fényesen a helyzetem :'(

Pusszancs és kitartani lányok!

2013. dec. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6478/9202 anonim ***** válasza:
57%
Meli kitartas nektek es tudom,hogy talalnak megoldast es egeszseges kisfiatok fog szuletni. Mindenkinek koszonom a jo kivansagokat. Dec 10re voltam kiirva,de nov 28an 150es vernyomassal kerultem korhazba . 29en este 210es vernyomas miatt megcsaszaroztak. Szeremcsere mindketten jol vagyunk. Most mobilrol vagyok,de holnap hozok kepet Erikrol. Puszi mindenkinek. Gina
2013. dec. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6479/9202 anonim ***** válasza:
57%

Huuu Gina hat jobb is hogy megcsinálták a császárt:) altattak???Kergetted ezt???

Alig várom rakják fel kepet :))

Puszi

Évi

2013. dec. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6480/9202 anonim ***** válasza:
51%

[url= [link]


Erik két naposan!

Gina

2013. dec. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!