Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6451/9202 anonim ***** válasza:

Lányok minden rendben; kell még millió vizsgálat uramnak:-), de ha minden jól megy, februárban kezdhetünk!

VICA!!!!!!!!!!!!!!!! Nekünk is kell menni; de nem ártana ha ti is elmennétek szerintem egy ilyenre::: Olvasd el kélek! Végig!!!!!!!!!! Ismétlődő vetéléseknél kérik...

[link]

Puszi! Irszi

2013. dec. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6452/9202 anonim ***** válasza:

Irszi ennek nagyon örülök :)))))))) végre :))

Évi

2013. dec. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6453/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Evi sajnalom ezt a tappenz dolgot :( valahogy csak megtudjatok oldani...szuleitek nem tudnak most segiteni kicsit?Fekudj pihenj most egyfolytaban ha azt mondta a doki!Betartani!!!!Ezer puszi a pocakodra!:)

Irszikem szupi h.minden rendben van veled a Parodnak meg gyorsan lemennek a vizsgalaok remelem kezdhettek hamarabb is!!

Nekem fajdogal a hasam erosen.Jo h* lyeseg ez a kalkulator ize mert a testunk nem egy gep...de azert megneztem az ovumat dec.6-ra tette...ugyhogy ma szexelni kell :)Majd a Mikulas hozza a kis uj eletet :)a karacsonyfa es a Jezuska meg a pozitiv tesztet :-D de jo is !:)))

Nekem csak akkor volt ilyen eros ovus fajdalmam amikor clostit szedtem.

Lilla irtam neked korabban ha most olvasol olvasd mar vissza legyszi az elozot es valaszolj :)) koszike ;)

pusszancs Mindenkinek!!

Lilikenek kulon puszi jar sokezer!!:)

Gina mi ujsag van????

2013. dec. 5. 05:57
 6454/9202 anonim ***** válasza:

Irszike, ez ám a jó hír!!! Látod, csak haladnak a dolgok előre :)


Krisztike, úgy legyen! Karira két csíkos tesztet hozzon neked a Jézuska!!!!

2013. dec. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6455/9202 anonim ***** válasza:

Ja, én holnap megyek UH-ra, talán a mikulás megsúgja, kukis vagy puncis-e a babusunk :)

M.

2013. dec. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6456/9202 anonim ***** válasza:

Kriszti eddig ugy néz ki lehet elszamoltak de hívom majd őket es megtudakolom..vmivel többet kellett volna adjanak az biztos.

Hat a hasim fajdogal de lehet megint felfaztam :(( csúnya a vizeletem :( ma adtam le plusz vert is vettek.

Sose voltam felfazva ezért sem értem hogy van ez?????

Este hajra :) adjatok bele apait anyait :)))

Aztán karácsonykor ünnepelunk :())

Évi

2013. dec. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6457/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Sziasztok Lányok!

Krisztikém ne haragudj, most olvastam csak a kérdésed.

Igen nekem is fájt, illetve fájdogált, hol az egyik hol a másik petefészkem, néha mensiszerűen a méhem. A következő ciklusra meg elmúlt:)

Ne aggódj minden oké veled, megbolygattak, majd rendeződnek ott bent a dolgok.

Ovutesztet csináltál? Nagyon nagy az esély a babára most.

Karira két csíkos tesztet kívánok neked!:)


Meli nagyon szépséges kismama vagy. Kíváncsi vagyok mit mondanak holnap az UH-n neked.

Évike pihenj sokat!!!! A béred 70%-a a táppénz nem? Tényleg kevés a fele. Jó hogy telefonáltál. Ne idegeskedj.


Irszike drukk megy, minden sínen van. Milyen volt a vásár?

Én ma voltam UH-n 3 tüsző érik, szombaton reggel kell beadatni a Choragont, és pénteken ill. vasárnap együttlét.

Nekem pont karira kell nem! megjönnie 25-én. :)

Szorítsatok Csajok :)

Puszi Mindenkienk!

Bözsike

2013. dec. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6458/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi! A betegszabadság /táppénz elős 15 napja/ valóban a fizud 70%-a!


De! Mivel terhesek vagyunk, ekkor már minden terhes kismamát csak veszélyeztetett terhes kóddal tudnak táppénzre venni, ami 50%-a a fizunknak.


Én is annyit kaptam amikor 3 hétig otthon maradtam :(


Nem érdemes reklamálni, mert ez annyi sajnos :(


Meli

2013. dec. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6459/9202 anonim ***** válasza:
57%

En utana jartam es 60%a tappenz 50%ha kórházba fekszek de ez se ez se az nem volt...holnap hívom őket..csajokat végig kérdeztem es mind többet kaptak..de most úgyis csinálhatom mar a családi adókedvezményt es akkor kicsivel lesz több

Remelem csak jól tudom de majd hívom őket

Évi

2013. dec. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6460/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Boldog Mikulást mindenkinek!

Csodaszép kismamák vigyázzatok magatokra!

Kb mindenki célegyenesben van és ez super ★☆★

Lányok csak így tovább! Sztem sokkal jobb ha mindenki úgymond orvosi kezekben van;-)

Évi Drága ne add fel!!!! Lesz ez jobb is!

Nálam semmi extra :-/ a szomszédasszonyomtol kaptam diófa levelet és elkezdem inni 6 hétig csalan teával. Azt mondta ártani nem árt.....

Cico cicank nagyon eleven. .Ati múltkor a wc-ből húzta ki aztán beletekerte egy konyharuhaba :-$ volt dráma ;-) ketten együtt szetzuzzak a lakást.

Imádom mindkettot!

Kitartást lányok és jönni fog a baba! !!!!

Puszika.

2013. dec. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!