Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6411/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Lillam (Bozsikem) aztapaszta biztam benne h.talan sikerul spontan most neked sajnalom h.megjott.De nagyon ugyes vagy nem vagy letorve johet a stimu ezerrel!!!A ciszta gondolom a mensivel messze szall es minden jo lesz!!

Gina uuugy orulok h.irtal :-D jon mar hamarosan a mi kis Erik Hercegunk :-) Anyukam julius vegere volt velem kiirva.De a dokija mondta neki h.megy szabira julius 30.-an.Addig szuljon meg!Mivel veszelyeztetett terhes volt be kellet fekudjon szules elott egy hettel es azt mondta neki a dokija h.mondogassa hogy 30.-ig megszulok....30-ig megszulok jo sokszor mantrazza ezt naponta.Anya meg mondogatta magaban mindig sokat sokat es lam juli 27.-en meg is szulettem du.fel 5 elott 5 percel :) Tuzz ki te is egy idopontot mondjuk h.Mikulasra mar megszulsz es mondogasd magdban vagy akar hangosan is.Erik is erteni fogja ;) ne kelljen mar

2013. nov. 29. 06:45
 6412/9202 A kérdező kommentje:

bocsi hivott a Parom es inkabb elkuldtem az uzit nehogy elvesszen...szoval ne kelljen mar inditani a szulest meg ilyenek!Hajra!Alkalmazd es szulj meg hipp hopp es minden menjen siman!Drukkolunk!;)

Melikem!Gratulalok az uj asszonynak az eskuvohoz :)) De jo es Uristen mar 16 hetes vagy!Hogy repul az ido!Nem sokara te is szulsz :)

2013. nov. 29. 06:49
 6413/9202 A kérdező kommentje:

Evikem!Orulok h.minden OK :-) milyen csodas elmeny lehetett latni a kisbabadat :-) biztos ficankolt meg minden :-) Parod amugy hogy van?Szegenynek nagy banat es nagy orom is jott egyszerre fuuu nem lennek a helyeben.Elkepzelni sem tudom hogy tudnam ezt a helyzetet kezelni!De kitartast nektek!Oruljetek a kisbabonak!Majd ha megszuletik!Na akkor neki is konnyebb lesz sztem!

Jaj mi is.megyunk holnap a mamamhoz...szegenyke rosszul van...nem bir felkelni az agybol...79 eves es mar vagy 2 eve nagyon lefogyott a dokik semmit nem talalnak nala az egvilagon mar neztek pajzsmirigyre mindenre.Nagyon fajnak a kezei labai es a szeme is folyton voros kellett bele cseppenteni sokaig fel orankent mert majdnem megvakult :( ugyh.szegenyke mar teljesen ki van.Most meg meg vagyunk ilyedve h.mi van vele.Vacon laknak vasarnap megyunk.Az elobb lehet azt irtam h.holnap de mar azt se tudom milyen nap van :)

Szoval megyunk es majd a szeretet meggyogyitja es kesz!(Szegeny Anyukam szomoru a Mama miatt) Mar alig varjuk h.lathassuk.

A szurkalasaim meg vannak tovabbra is...arra gondoltam h.a mutet miatt vannak...az ovuig meg van par nap ha most ezt a nagyon szep rendszeres ciklusomat nezem.Puszi Csajok ugyesek legyetek!

Irszikem?

Livi?

Mi a helyzet;)!?

2013. nov. 29. 07:00
 6414/9202 anonim ***** válasza:

Koszonom hogy ilyen aranyosak vagytok ;)

Igen paromnak nagyon nem könnyű:(( de lehet hogy a baba ad neki is erőt :)

Nagyon cuki volt az Uh.-on :)

Annyira kívánom hogy ti IS mihamarabb ateljetek :))

Sok sok pozitív tesztet karira :)

Évi

2013. nov. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6415/9202 anonim ***** válasza:
Krisztikém,köszönöm kérdésedet. :) Jövő hónapban kezdjük a stimulálást elvileg dec 1-én jön meg aztán az 5. naptól kell szednem.Írt fel a doki clostit,tüszőrepesztőt és januárig elegendő duphastont azért hogy ha sikerül a két ünnep közt ne legyen rá gondom.Majd kiderül mi lesz,várjuk szeretettel.Mindenkit puszilok lányok! Livi
2013. nov. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6416/9202 A kérdező kommentje:

Evi orulok :))koszonjuk a jokivansagot jonnek utanad sorban a pozi tesztek!:)

Livi remelem most nem jon meg neked elsejen es jol meglep benneteket a baboca :)) De ha mesgis megjonne akkor hajra closti!Anyukam amikor velem terhes lett clostit szedett elotte jodarabig...de tuszorepesztot nem kapott.Aztan kapott 2* osszesen,masodszorra mar jottem is :-D Nekem is tetszik ez a kombo ugyhogy ha majd spontan nem sikerul par honapig akkor en is ezt fogom kerni a dokimtol.Szedtem en a clostit es volt is tuszorepim (bar ki tudja biztosan)de repesztot meg nem kaptam soha.Sztem jo lesz Livi jon a baba drukk!!<3<3<3

2013. nov. 29. 15:04
 6417/9202 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta a Doki hogy akinek ilyen szinten nehezen van peteérése annak mindenképpen kell tüszőrepesztő is.Majd kiderül Krisztkém :) Remélem most hogy megműtöttek hamarosan nálatok is pozitív változások következnek be. :) Livi
2013. nov. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6418/9202 A kérdező kommentje:
KoszikeLivi remelem!:-)
2013. nov. 29. 18:52
 6419/9202 anonim ***** válasza:
51%

Gratulálok MEli az esküvőhöz! Biztosan csodaszép menyasszony voltál! Megnézhetünk képen????????????? :-)

Tö...k jó hogy olyan nagy a pocid! Évikénk; igen, ez szörnyű dolog hogy valakit elveszítünk; valaki pedig most készülődik az életre! Bár minden kedves ember örökké élhetne!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jósolok: kisfiatok lesz! Kislány volt az első megérzésem; de elvetettem: fiú lesz! MEli, nektek lesz lányotok!

Ki mit érez????????????????????????????????

Kriszti, nagyon drukkolok neked!!!!!!!! Te meg mondogasd hogy most összejött; terhes vagyok!!!!!!!!!!!!!!! :-)

Gina, de jó, hamarosan a kezedbe foghatod a kisfiad!!!!!!!! :-)))))))))))))))))))

Én jövőhét szerdán megyek (ill. mi) az első Kaális konzira; már nagyon izgulok; pedig gondolom sok minden nem történik majd! :-) Puszi csajok!!!!!!!!!! Imádlak titeket! :-) Megvolt a tüszőrepim tegnap; nagyon fájnak a................ Irszi

2013. nov. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6420/9202 A kérdező kommentje:

Jjo reggelt Csajok!:)

Irszikem akkor drukk szerdara!Azt kivanom h.most tuszorepikor megfogant a babatok es kesz!:-D

Igazad van most ezt fogom alkalmazni!Mondogatom magamban h.terhes vagyok!Minden nap sokszor!:)) Ugy van es kesz!:)

Puszikak!

2013. nov. 30. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!