Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6351/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli nekem is nagy a pocim :))) ma kolléganők azt néztek hogy fogytam de van poci:)

Őszinte leszek nem örülök hogy visszamentel :(( de ez a te döntésed es ti tudjatok mennyire fontos..azt az egyet tudom az en pocaklakom se bírja ha egész nap menőke van.. Tegnap orvos ma munkahelyen voltam Nyiregyen ...alig vártam haza érjünk

Évi

2013. nov. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6352/9202 A kérdező kommentje:

Kismamaink zabosak,elkeseredettek es szomoruak :-D biztos a hormonok!:-D Bocs Csajok:)) ezt nem birtam megallni!:))Csak az ember azt gondolja h.sikerult a baba es minden rozsaszin es happy -- de a hormonok okoznak mindent!!Emlekszem Anyukam hugaek is evekig akartak gyereket.Amikor meg sikerult olyan volt mint aki.citromba harapott es az ember legszivesebben a falhoz b*szt* volna :-D de ez csak az elejen volt.Utana kivirult mikor.mar nott a hasa kedves es boldog kismama lett belole :-D tul lesztek a kezdeten/nehezen es jo lesz minden :)) Olyan boldog vagyok hogy nektek mar sikerult!!!:)))

Pusszatas a pocakotokba!:)

2013. nov. 19. 19:43
 6353/9202 anonim ***** válasza:
57%

En is azt hittem minden happy :)) az is de sajnos ezaz első 3 hónap nekem kissé idegesre sikeredet: elsőnek mert féltek nehogy méhen kívül is legyen, majd a sok betegségem miatt járni a dokikat azaz kórház klinika es azt mondjak ne kapjak el semmit...eddig egy het se volt hogy nem voltam vizsgálaton de kibirom csak a felelem hogy a baba rendben legyen...most pedig amikor a kis könyvemet kiállította a védőnő 1es fel óra volt mire a betegségeket meg mindent beírt es hangsúlyozta veszélyeztetett vagyok ra is írta pirossal, de azért is tudom vigyázok magunkra es minden rendben lesz :) csak a genetikain legyünk túl

Évi

2013. nov. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6354/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Minden rendben lesz kismamák ne aggódjatok, ne idegeskedjetek, és tudom, hogy ezt baromira könnyen mondom gyerektelenül. Huh ez szépen hangzott. :-)

Krisztike nekem rendesen megjött a lapar után a szokott időben:), a műtét utáni vérzés nem számít ciklusnak :-)

Irszi sajnálom:(

2013. nov. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6355/9202 anonim ***** válasza:
51%

Ó Lilla; már sajnos rutinszerű ez nálam! Most jön maj 2 hét múlva hogy talán mégis; bár véreztem, de nem annyit mint kellett volna.. ISmerem magam; de mégsem tudok ezektől szabadulni! :-)

Melike, otthon szépen készítsd el a kajcid, vidd be; ott pedig egyél és igyál! Ne szenvedtestd magatokat; nem éri meg! Évi, nyugi; rendben lesz neked is a genetika! :-)

Én holnap megyek megint vérvételre; most lesz az első hormon a ciklusban! A héten most szúrnak hatodszorra; nagyon fini...... Nem lilultam be durván; de azért érzem... :-) Örülök; mert a munkahelyemen nem sejtenek semit eddig szerencsére! :-) Mármint a főnökm.. és ez a lényeg! Ne alszom lányok! Csábítgatok egy lombikra készülő csajt ide hozzánk; remélem jelentkezik!

Kismamik; édik vagytok; imádlak titeket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Krisztikém; hogy van a pocókád? Örülök hogy tövig rághatom miattad a kis körmeimet megint végre! :-) Puszi! Irszi

2013. nov. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6356/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szia Irszi és sziasztok Mindenki!


Szóval itt a híres babásodjunk fórum. Nos, csatlakozok, majd olvasgatok visszafelé én is.

A mi történetünk röviden: 2009-ben született egy kislányunk, spontán összejött a 4. hónapban. A tesóval 2012 decembere óta próbálkozunk és mivel nem jött hamar, így elkezdtük a kivizsgálásokat, mivel férjem állandó gyógyszer szedő lett. Most ott tartunk, hogy az eredményei alapján csak a lombik jöhet szóba, én is Győrbe telefonálgatok időpontért 2 hete. Ha így megy, ahogy Irszi írta, hogy egymást helyettesítik, lehet lemondok a Kőrösi dokiról és a Bogához kérek időpontot. Megvan, hogy milyen vizsgálatok kellenek, intézzük folyamatosan. Férjemnek még hátra van egy nagy felbontású UH Budapesten, ami sajnos csúszik, dec. 12-én megy. Majd az eredménnyel vissza az andrológushoz dr. Kopa Zsolthoz. Van egy here cisztája, lehet műteni kell, de attól még párhuzamosan intézzük a lombikot. Erő és kitartás az kell lányok, bőven. Engem erősít a kolléganőm, ő 2 lépéssel előttem jár, szintén Győr-Kőrösi doki betege, úgyhogy ő is adja az infókat. Kicsi a világ, igaz? Egy melóhely 2 lombikos :) Van valakinek infója Tapolca Kaáliról? Állítólag statisztikailag jól állnak ők is.

2013. nov. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6357/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Be töltöttük a 37 hetet.

Tegnap voltam a második ctg-n és volt uh is.

Erik babám Bpd-je 97mm , a becsült súly 3700gr és 49cm. Jövöhét kedden újra ctg és akkor mondja meg az orvosom,hogy mikor kell be feküdnöm,mert a kirt dátum elött egy héttel be kell feküdnöm,mert programozott császár lesz.

Remélem midenki jól van?!

Kismamik vigyázzanak magukra ,a többieknek mielöbbi babásodást kívánok!

Majd jelentkezem a további hírekkel!

Gina

2013. nov. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6358/9202 anonim ***** válasza:
57%

Gina de jo :) miért kell programozott császár???

Nekem is a védőnő azt mondta ennyi betegség mellett nem lenne szabad kockáztatni hogy normál úton szülessen de azt se tudom melyiktol felek jobban :) szülési fájdalom vagy császár ;)))

Vigyázzatok magatokra nagyon aztán kepet is kérünk :)))

Évi

2013. nov. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6359/9202 anonim ***** válasza:
72%

Sziasztok lányok:)

Végre ide tudok ülni kicsit...Millió a dolog..

Most meg ráadásul fogdokihoz is járok,mert nekem baromi rosszak voltak a fogaim,a gyerekek kiszivták a létező kálciumot is belőlem:(

Pont tegnap mondta a gyerekorvos mikor rákérdezett hogy hogy állok.

Természetesen maszekhoz járok,mert sajna az sztk-ba sintérek vannak...

Szóval a gatyám rámegy:(

De....nem mindegy hogy fogad a doki stb stb

Hát kismamik kitartás:)

Nehéz,ezért nem is írok semmi olyat ami nem igaz:)

Tudjátok nekem is nagyon nehezen jött,irigy voltam a sok kissebbségre hogy pikk pakk nem is akarják és jön nekik és milyen boldogan sétálnak...(csúnya szavakat nem írhatok,pedig.....)

Aztán sikerült nekem is....mindenki azt mondta,most már boldogan viseljem,mert sikerült:)

Sajnos nekem se ment boldogan,főleg az első 3 hónap nem,aztán 2 hétig mintha nem is lett volna a pociban baba,végül jött a kín keserves kínlódás:)

Sajna velem Lili kicseszett és nem volt jó terhességem...Aztán vártam a szülést hogy véget vessen a dolgoknak,de ugye az se jött:)

És császár lett,előtte több mint egy hetet feküdtem bennt és vártuk a nagy semmit:)

Azon agyaltam,hogy jobb e a spontán szülés és vajúdjak vagy maradjunk a császárnál,mert ugye ott csak betolnak és kész is...

Aztán nem volt döntésem,császár lett...de....mivel én átéltem mindkettőt igy tudok dönteni,azt tanácsolom nektek,persze csak akkor ha lehetséges,hogy inkább spontán mint császárral.

A fájdalom,a regenerálódás és minden miatt...

Akkor ott kivajúdja magát az ember,megszületik a baba és abban a pillanatban ahogy kibujik,minden fájdalom megszűnik,nem vicc,komoly:)

De császár után,szó szerint újra tanultam járni,persze van aki könnyebben viseli,én jól megjártam vele és még a szobánkban a többiek is:S

Na ennyit erről:)

Hát nagyon drukkolok nektek csajok:)

Krisztim!Most már csapj a lovak közé:)

Irszi!A vérvétel hamar elmegy és indulhat a lombik,de várom már a hireket:)

A többi csajszinak is drukkolok nagyon,karácsony előtt kell hogy legyen egy pozi teszt:)

Lili baba jol van,6 fogunk van már,a huncutkodás és a hiszti is megy neki felsőfokon:)

Mászni még mindig nem mászik,viszont felhuzza magát a kiságyba térdelésbe és itt megáll a mutatvány:)

Pussz nektek!

Szilvi

Mindjárt töltök képet:)

2013. nov. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6360/9202 anonim ***** válasza:
57%

A legnagyobb és a legkisebb:)

[link]

Ilyeneket csinál pl a járókába,de itt látszik kicsit a fogacska:)

[link]

És az etetőszékbe:)

[link]

2013. nov. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!