Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6321/9202 anonim ***** válasza:
Senki se ír :((
2013. nov. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6322/9202 Kicciri ***** válasza:

Sziasztok!

Remélem mindenki jól van!

Mivel nálunk nem nagyon halad a baba téma semerre, és ez nagyon rossz :'( így leallok vele! Drága Vicaval egyutt most egy kisidore leallok én is :-/ Nem eroltetek semmit senkit. Jobban odafigyelek másra inkább.

Itt leszek és olvasni foglak titeket, de ha nem történik velem semmi akkor nem tudok írni. Azért remélem hamar fordul a kocka ;-)

MINDENKINEK TISZTA SZIVEMBOL KÍVÁNOM A LEGJOBBAKAT!!!

♡♡♡♡

Puszika és jövök vissza csak ritkán. ...

2013. nov. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6323/9202 anonim ***** válasza:

Ő Kicciri ne menj el Te is :(((( lassan megáll ez a fórum :(((

Nagyon szorítok hogy ne álljatok meg!!!!

Évi

2013. nov. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6324/9202 anonim ***** válasza:

CSatlakozom Évikéhez!!!!!!!! :-)

Nálunk is megint vagy fél évig tuti nem lesz semmi; és mégis itt vagyok én is!!!!

Évi, szerintem beállítják a diétád; nem kell külön maszekhoz m,enni emiatt!

Köszi a jókívánságokat lányok! Meli, mizujs? Krisztike, el vagy tünve!!!!!!!!!!!!! Irszi

2013. nov. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6325/9202 anonim ***** válasza:

Írjatok hogy kivel mi van:) Melli,Lilla,Kriszti,Szilvi,Livi, es mindenki

Igen Irszi szerintem is pontositunk a dietan, szerintem feljebb lesz emelve a ch, ahogy többet ettem a napokba jobb a cukrom is:)

Puszi mindenkinek es szep hétvégét

Évi

2013. nov. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6326/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Drága Lányok!

Én megvagyok köszönöm, de nagyon sokat dolgozom mostanában, utálom az év végét :-(

Örömmel olvastam Évike, hogy jobb már cukrod, vigyázz magadra, és egyél rendesen! :)

Meli szuper egészséges babád fog születni az biztos, örülök, hogy jók lettek az eredmények.

Irszike azt sem tudom mit jelentenek ezek a vizsgálatok, amik a lombikhoz kellenek. Hogyhogy csak fél év múlva lehet valami? hamar haladtatok pedig a vérvételekkel ugye?

Kicciri megértelek, de azért gyere legalább hetente, hiányozni fognak a kedves szavaid:(


Nálunk halad a felújítás, vagyis kész!!:-D a nappali csodaszép lett, új padló (sötét tölgy) meg magas fényű fehér bútorok, és türkiz kacatok :) A fürdő tavaszra el lett tolva :) De nálunk is marad a kád, ahogy Lívinél:)


Én sem koncentráltam a babára ebben a ciklusban mert cisztám lett, úgyhogy nem is tudom pontosan hol tartok, talán 19-20 cnap körül. Ha megjön, akkor kell mennem a SOTE-ra. Csajok szerintetek kiírna az orvos, ha inszemes ciklusom lesz? 2 hétre? Én 14 órát dolgozok, rohangálok egész nap, hajolgatok, emelgetek, és kezdem elhinni ezért nem jön össze, ja és plusz ezer vérnyomás stresz egész nap:(

azt hiszem pihennem kellene.

Szilvi, ha van időd kérünk szépen fogacskás fotót! :-)

Puszi Csajok

2013. nov. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6327/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
Bözsike voltam :-D
2013. nov. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6328/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Dragaim!

Kicciri elhiszem h.eleged van kicsit -ahogy nekem is ;) - a sok sikertelensegbol ...en is ritkabban irok.Ez van.Az ember lelke nem mindig birja...bar most bennem megint el a remeny a mutet miatt es mert a doki azt mondta lehet spontan babank.-mostmar. Persze hogy fel vagyok ajjzva kicsit.De azert csodat nem varok meg igy sem.Tul sok ev telt el anelkul hogy teherbe estem volna.Asszem februarban lesz 5 eve hogy nem szedek fogamzasgatlot...De a celunk kozos Csajok ha irunk egymasnak minden nap es ha csak hetente vagy ritkabban is!Babat akarunk es azt sosem fogjuk feladni!

Irszikem most tenyleg mi az a fel ev?!Mit mondtak a Parodnak legutobb?Baj van?

Lilla biztos gyonyoru lett a nappali igy ahogy elkepzeltem....mmmmm :)) Mi is majd felujtunk jovore kapm meg a lakastakaremat ;) en is sotet padlot akarok :) na mindegy az meg a jovo titka.Bar mar most nezegetem a lehetosegeket es informalodok ezerrel.Most van is ra idom...:)Amugy nagyon elvezem itthon a pihit Anyaekkal :) A hasam a varratszedes utan fajt 2 napig -nem a varratok,az nem faj- hanem belul.Tegnap pedig fajt a kakilas nem tom miert eddig minden jo volt.De ma mar OK :))

A Doki azt mondta h.lehet szeretkezni is mar...hat majd meglatjuk ...

Most aztan izgulhatok tesztelhetek ezerrel-eddig nem izgultam mar es nem tesztelgettem az utobbi jopar honapban- de most vegre van remenyem.Az majd tart nehany honapig...ha nem jon ossze megint lekokadod persze es megyunk inszemre.

Gyonyoruek mar a sebeim Csajok :))

Kismamaknak ezer puszi!:)

Mi lehet Ginaval vajon?:))Meg van -e mar a tronorokosunk?:)

Szilvus kerunk szepen fogacskas fotot a mi gyonyoru Hercegnonkrol!:)Jol vagytok?:)

Marti veled mi a helyzet?Hol tartasz?

Livi puszi es orulok h.feny derult nehany dologra biztos megfeloen fogjak orvosolni.

Lilla meg egy kerdes!Neked mikor volt a laparod?

Puszi Csajok ha kihagytam valakit akkor bocs :)<3<3<3

2013. nov. 17. 08:09
 6329/9202 anonim ***** válasza:
57%

Örülök Lilla hogy kész a nappali :) elképzeltem es biztosan gyönyörű :)))

Szerintem is jó lenne ga a doki kiirna téged.

Kriszti megertelek,de valami azt súgja most megint jönnie kell a babáknak :)) hajra csajok

Puszi évi

2013. nov. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6330/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%
Krisztikém január közepén volt az én műtétem. Azaz 9 hónapja. Tudom azért kérdezed, hogy miért nem jött nekem? De ne belőlem indulj ki, hidd el, hogy nálad rögtön jön majd:)
2013. nov. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!