Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6301/9202 anonim ***** válasza:

Hűha, fennakadtam a trágárságszűrőn.......... Pedig kipontoztam a csúnya szavakat!!!!!!!!!!!

A macska rúgja meg! Mindegy, átírtam és úgy küdtem el nektek..... Irszi

2013. nov. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6302/9202 anonim ***** válasza:

Irszi hajrá :))

Kriszti olyan jó hogy túl vagy rajta :) mostmár tényleg nincs akadály :))

Meli hogy vagytok???

Bocsi nem voltam pár napig mert anyóshoz mentünk kicsit vigasztalni :((

Vicáról nem tud senki semmit???

Lilla ugye ti alakítottátok most a lakást??Hogy álltok??

Szilvi estetek hogy alakult Lili babával???

Klau hogy vagy??Marti???


Remelem senkit nem hagytam ki:)

Évi

2013. nov. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6303/9202 anonim ***** válasza:

Meli ugye ma voltatok Genetikan,??

Mesélj mit mondtak???

Évi

2013. nov. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6304/9202 anonim ***** válasza:

Vicusról én semmit nem tudok:-(

Tényleg Márti, mi újság veled?

Melike; mesélj!!!!!!!!!!!! Kell menned amniora????????????? VAgy elég csak a kombinált vagy milyen teszt???????????? Hogy vagy???????????????? ÉS a babukád??????? Hány hetesek vagytok, kismamik??????

MA megvolt az első vizsgálatunk: a tüdőszűrés! :-)

Szerdán leveszik a véreket: HIV, LUES, Hepák. :-)

Végre haladunk!!!!!!!!!!!!!! :-) HA minden igaz; szerdán megyek nőgyógyászhoz is!!! :-) Rákszűrés, hüvelytisztasági, chlamidia, meg tudomisén hogy mi kell... :-)

Pénteken megyünk a férjemmel az esztergomi doktornőhöz; aki kiértékeli a CT-t és az MR-t.. Hát; nem kívánom senkinek azt a pár napot addig.. :-/ Irszi

2013. nov. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6305/9202 anonim ***** válasza:

sziasztok, bocs,kicsit elvesztem.

Hétvégére nem várom,remélem sikerül! Néha úgy érzem,hogy igen, tutira van baba, de nem nagyon merek reménykedni, annyira utálom már a - tesztek látványát :(

Ki,hogy van lányok?

Márti

2013. nov. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6306/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Tegnap megvolt a 12.heti genetikai Uh + vérvétel, azaz a kombinált teszt.


Közel 3 órán keresztül gyötörtek, annyira fájt az Uh-ozás. Volt felváltva hüvelyi UH és hasi UH. A hasi iszonyatosan fájt :( Nagyon féltem, nehogy megint vérezni kezdjek, annyira őrülten nyomta az UH fejjel a doki a pocakomat :(


Éjjel összegörnyedve vánszorogtam ki pisilni, annyira fáj most a hasam :(


A babucka nagyon eleven, minden irányban feküdt a 3 óra alatt és végig nézhettük, ahogy ficánkol :) Hát csoda élmény volt.


Minden tökéletes rajta :)


Ma este küldik át e-mailben a vérvétel eredményt, az nagyon fontos!!!!!


Drukkoljatok, hogy az is jó legyen :)


Puszi mindenkinek!


Irszike, nagyon izgulok Érted :)


M.

2013. nov. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6307/9202 anonim ***** válasza:

En is gondolkoztam ezen a kombinált teszten de sajnos annyira kevés a pénzünk hogy táppénzen vagyok :( remelem azért a rendes uhon is látnak mindent

Örülök Meli hogy rendben volt minden :) vervetel is jó kell legyen :)

Évi

2013. nov. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6308/9202 anonim ***** válasza:
19%
Sziasztok lányok!Megvan a véreredményem.Tömören összefoglalva siralmas.Az fsh-m 12,4...12,5 a határ a doki azt mondta hogy 10 felett már szar,akkor már vagy nincs vagy csak ritkán peteérés,hár van egy olyan hogy tesztoszteron 0.1,az meg a határ alatt van,az nem tudom mihez kell.A prolaktinom 322,az 500-ig jó de 100 a minimum,szóval mit tudom én,az lh fsh arány 0.48,mit tudom én hogy mit jelent,az lh-m 5,9 a tsh olyan mint volt,kicsit lejjebb van 2.35.Szóval ez van,a férjemnek holnap visszük a spermáját.Ezek után nem is csodéálkozom hogy nem sikerült még a baba.Ennyi nagyvonalakban.Meli nagyon örülök neked.Jó hir az hogy ezekre van gyógyszer,majd jövő hónapban ki is derül hogy sikerül-e.Livi voltam
2013. nov. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6309/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi, úgy utálom mikor a dokik a hülye fsh-val riogatnak!!!

Nekem is közel 12 volt az fsh-m, 11,75 volt és minden áldott hónapban volt szép tüszőm, sőt stimuláláskor 17 db lett. Hol rossz ez????


Nem biztos, hogy azért, mert közel 12 a szint, vele kell mindig járjon, hogy nem lehet az embert stimulálni és nincs peteérése.

Én vagyok rá az élő példa!!!!!!


Képzeld, ha 10 alatt lett volna az fsh-m, akkor 28 tüszőm lett volna????


Ne kenődj el, szerintem abszolút nem vészes a dolog!!!!!


M.

2013. nov. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6310/9202 anonim ***** válasza:
57%
Hívtam a dokit,ő is ezt mondta,hogy nincsen itt semmi baj,stimulálunk és minden rendben lesz.Mostmár csak a férjem eredményét kell megvárni,pénteken lesz meg.Livi
2013. nov. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!