Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6181/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok!

Gyors leszek mert semmi időm nincs:(

Tapétázzuk a kisasszony szobáját és fel vagyunk fordulva lakásügyileg....

De....

Meli megkért hogy mondjam el,hogy 2 nappal ezelőtt elkezdett vérezni,futottak a dokihoz és sajnos a méhlepényből levált egy darab....

Most kapott utrót,hogy megmaradjon a baba és szigorú fekvés van amig nem csökken a vérzés....

Ez volt tegnap:(

Sajnos ma sem csökkent a vérzés igy tiszta ideg nehogy baj legyen....

Azt kérte hogy mondjam el nektek,mi a helyzet és drukkoljatok neki,hogy megmaradjon az a picike....Most szüksége van a Ti erőtökre is !!!!!

Renélem pénteken csak jót fog mondani neki a doki és minden okés lesz....

Drukk a kismamának:)))

Szilvi

2013. okt. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6182/9202 anonim ***** válasza:
57%
Ha fiú Csabika lesz, ha lány Réka :)
2013. okt. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6183/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szilvi, nagyon drukkolunk Melinek!!!!!!!!!!!!

Vica

2013. okt. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6184/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Szilvi köszi, hogy szóltál:(((

Imádkozom Meliért :)

Nem lehet semmi baj!!!!!!

Jó munkát nektek.

2013. okt. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6185/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Szilvi köszi, h szoltal :-( óh csak megmaradjon a baba! !! Drága Meli kitartás, veled vagyunk!

Nektek meg jó munkát és hamar vegezzetek!


:'(

2013. okt. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6186/9202 anonim ***** válasza:
57%

Neeee

Nem lehet baj :(( tudom

Megemelte magát Meli???

Mi ma voltunk Uh-on es 18 mm-nek merte elsőnek a doki es szépen fejlődik :) pihen nem kell es utro...

Imádkozok Meliert nagyon

Szeretünk Meli kis babája es maradj ott szépen nőj!!!!

Évi

2013. okt. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6187/9202 anonim ***** válasza:
57%

Édes IStenem, hogy soha sem lehetünk nyugodtak! MElikém, semmi baj nem lesz a világon; csak most NAGYON kell vigyáznod magatokra!!!!!!!!!!!!

NYugi, pihi, szigorú fekvés, semmi stressz, semmi mosogatás, kaja csinálás, semmi!!!!!!!!!!!!!!! HA betartod, nem lesz gond, tudom! Ott akar maradni az a baba, és ott is fog! NYugi! Imádkozunk érted, értetek! Minden rendben lesz!!!!!!!!!!! Köszi Szilvike........ Irszi


Ui: Évi, gratula

2013. okt. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6188/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Köszönöm a kedves szavakat, ígérem jelentkezem továbbra is.

Meli nagyon szorítok értetek és bízom benne,hogy minden rendben lesz.

Vica ez egy szép pózi teszt! :) Halkan gratulálok. Vigyázz magatokra. Várom,hogy mit mondd a dokid csütörtökön.

Évi kismami szépen fejlődik a magzat,örülök neki. Pihenj sokat!

Kiciri,Lilla, Kriszti,Lívi és nem tudom kit hagytam ki,de mindenkinek lesz babája,ne adjátok fel.

Gina

2013. okt. 31. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6189/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Aztamindeniiiiiiiiiiiiiiiit Vicaaaaaaaa!!!:))))))))))Szivbol gratulalok!!!Jaj olyan boldog vagyo!!:))))Kismama vagy vegre!!!!!Hala Istennek!Mindent irj le h.mit erzel!:))))Jajjjjj :)))))

Irszikem es Lilla sajnalom h.megjott :/ de majd most!!!Tenyleg elindult a pozitiv hullam nagyon durvan sorba jovunk babasodni mint a kislibak :)))Gyors elkuldom ne vesszen el.

2013. okt. 31. 05:56
 6190/9202 A kérdező kommentje:

a masodik adag elveszett ugyh.leirom megint.

Szilvus koszonjuk hogy szoltal.Szegeny Meli :/ de nem lehet semmi baj minden rendben lesz a Baboval!!Pihenj Melike szigoruan sokat!!!

Csajok Mindenkinek drukkolok!Kedves hozzaszolo koszonjuk a drukkot!:) Csajok!Hiresek vagyunk!:))

Gina nagyon orulok h.irod a fejlemeket pusszancs Erik hercegunknek<3!:)Kis tokosunk is lesz nem sokara :)))

Nalam egy csomot intezkedtem...vizsgalatok....eeees nov.6.-an megmutenek :)))) Ilyen hamar ugy orulom jovohet szerda ;) A dokim cukker voltunk nala a korhazban :))Adott receptet hashajtot elozo nap egesz nap kakilnom kell azt mondta :) Ugyhogy megcsinal,megszerel,szetszed osszerak es remelem segit a mutet rajtam es lehet babank :))Ugyh.itt tartok!:)Vegre valahol :) Lilla ha nem gond szivesen fogadok nehany tippet a mutettel / korhazzal (mit vigyek pluszba mert jo ha van nalam...stb) ha nem gond :)Koszi elore is!Ja Lilla es te kaptal katetert?!Mert attol kicsit parazok!!:/

Puszi Csajok imadok Mindenkit!

Vicaaaa :))))))<3

Megyek ma haza Anyaekhoz ;-)

2013. okt. 31. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!