Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6071/9202 anonim ***** válasza:
57%

Képzeljétek mellém bújt a férjem és olyan szenvedélyes volt, mint még soha, azt mondta nagyon szeret és ne haragudjak a tegnapiért :)))))))


ÚGYHOGY DRUKKOLJATOK NEKEM IS!!!!!OLYAN SZÉP A GÖRBÉM!!!!


Vica

2013. okt. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6072/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla, tényleg gyönyörű szép vagy! Máramennyit látunk belőled! :-)

Én is annó ezért tettem fel napszemcsis képet magamról, mert féltem a munkahelyemet.... :-(

Vicus, annyira örülök! Lehet rossz napja, persze! Nálunk is volt ilyen, nem ennyire durva, nem volt stimu, csak sima ciklus, de ovu (nem néztem, csak éreztem). Fáradt, bla...bla... Oké, nem is erőltettem, na de reggel.. egy kis simi a megfelelő helyen, aztán még félálomba befordulni kiskiflibe...;-) Beválik lányok!

Időpont nuku egyenlőre. Asszem túl vagyunk a tüszőrepin... Hétvégén nem leszek, vendégeink jönnek! Irszi

2013. okt. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6073/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nézd meg Évi, kihagylak! :-/

A szuri úgy tudom drága, mintha lombiknál is kéne szúrni!

Én már az 5 Merionaltól is rosszul voltam, előtte meg 8 volt ugye... lehet hogy az volt a baj hogy vállba kaptam, nem pociba.

Fájt nagyon, és nagyon sajnáltam magam! :-) Úgyhogy most téged is, de minden nap gondolj arra hogy ott a csodaszép babátok a pocidban, már van Kiért kibírnod! Puszika! Irszi

2013. okt. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6074/9202 anonim ***** válasza:
57%

Bizony Irszi ez az egy amiért nem bánom hogy itt a csoda baba:)) azt mondta a dokim teljes áras első 3 hó utana ingyen de az sok lett volna,eljöttem itt Debrecenbe a klinikára hemosztazis szakrendelésre es megkaptam támogatott áron :) kevesebb mint ezer forint 1 hónapra :)) amúgy meg 10db valami 5000 fölött van :( lehet azért is kaptam meg mert nagybátyám trombozisos volt es levágták a lábát :( így azt mondta a doki indikalt hogy kapjam

Holnap Uh :)) annyira izgulok

Évi

2013. okt. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6075/9202 anonim ***** válasza:
57%

Most nézem nem jó hangsúllyal írtam,szóval a Szurit nem bánom hogy kapom mert tudom azért van hogy a baba es en is rendbe legyünk :)

Jujj lassan indulok Nyiregyre a dokihoz .)))

Évi

2013. okt. 18. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6076/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jó reggelt lányok Vica vagyok! Egyre biztosabb hogy megvolt az ovum :)

[link]

2013. okt. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6077/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Köszönöm Csajok, aranyosak vagytok.

Sok puszi:-)

2013. okt. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6078/9202 anonim ***** válasza:
57%

Láttam a kicsi szívet :)) képet nem kaptam de fogok 2 vagy 3 hét múlva :))

Évi

2013. okt. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6079/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Sziasztok

Lilla gyönyörű vagy!

Vica úgy örülök, látod minden megoldódott ;-)

Évi várjuk a kepeket hireket!

Irszi jó szórakozást a hétvégére!

Többiek hogy vagytok?


Múltkor megint beteget jelentett a doki. ..ma hív fel hétkor. Hátha lesz már bebeutalom végre!

Puszika!

2013. okt. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6080/9202 Kicciri ***** válasza:
57%
Óh Évi HATALMAS GRATULA!!!!!!!
2013. okt. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!