Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6011/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Kriszti de örülök, hogy írtál, és hogy jól vagy. :)

Irszike a Kaáli jó döntés, a sógoroméknak is ott sikerült a lombik, csak a tapolcaiban:-)

Igen én is jobban szerettem volna már most inszemet kicsit csalódott is voltam, de azért bízok benne, hogy most így is sikerülhet:)

Ha mégsem akkor a következőben fog:)

Lehet ez is a protokoll része, bár nem tudom mi lett volna, ha mondom, de pedig csináljuk már most.., én mindenre bólogattam, de a következőben ragaszkodom majd hozzá:-)

Puszi

2013. okt. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6012/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziszatok Lányok!


Kicciri, beszéltetek a pároddal? Fú, ez nagyon rossz lehet Neked, ha azt érzed, hogy a párod nem is szeretné igazán a babát. Akkor várnod kell!!!!!!


Lilla, nagyon drukkolok, mert a meddőségiben ahova járok nagyon sok pár jár beállításra, ami irányított ciklust jelent és nézik Uh-on a peteérést és kapják a tüszőrepesztőt ahogy TE is kapni fogod és megmondják, hogy mikor hajrázzatok.

Lilla, tartsd be a két nap szünetet az együttlétek között!!!! Hidd el, kell annyi a spermiumoknak, hogy össze tdjanak gyűlni.


Krisztikém, nagyon drukkolok Neked!!!!! Mikor lesz a következő esemény? Műtét?


Irszike, nagyon jó hírrel jöttél, annyira örülök a döntéseteknek :) ŐRÜLTEN DRUKKOLOK :)


Livikém! Csak pozitívan, sikerülni fog a következő hónap! Figyelj nagyon arra, hogy az ovuláció környékén minden másnap legyetek együtt. Fontos, hogy akkor legyél együtt, mikor leesik a hő! Ugyanis a dokim azt mondta, hogy mikor már felugrott a hő, akkor már késő együtt lenni, mert azt jelzi, hogy bizony megvolt az ovuláció.

Nagyon nehéz eltalálni, de te ügyes vagy, menni fog!!!!!!!


Évikém, mi volt UH-on? Vérvételen? Itt mindenki várja az eredményt, a képet, tessék már jönni a hírekkel!!!!!


Vica, nálad mi a helyzet???? Érzel valamit?


Remélem, nem hagytam ki senkit!!!!!!


Szilvusom, puszilunk!!!!! Gina, Nektek is millió puszi :)


Szilvus, küldj Liliről fogacskás képet :)


Meli

2013. okt. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6013/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok

Na megvolt az Uh...meg korai a terhesség kb 5 hetesnek írtak.Embrio sejthető benne de a szíve meg nem vert :( picike elvileg :(( amúgy minden rendben eddig egy hét múlva kontroll majd hívom a dokit mert műtőbe ment...hcg meg folyamatban de a tsh tuti jó ;)

Meg egy hét mire minden kiderül,de tudom rendben lesz

Csajok hajra. Nagyon szurkolok az inszeminaciosoknak es a lombikosok ak is :))

Olyan jó lenne mar felhőtlenül boldognak lenni.....

Évi

2013. okt. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6014/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évike, ha meglátod a HCG eredményt, már könnyebb lesz, és egy hét múlva hallhatod a kis szívét, akkor felhőtlenül boldog leszel! :-)

Hívtam a Kaálit, de nincs időpont, annyit segítettek hogy holnap ne hívjam, mert a Kőrösi nem lesz bent (így nem tud időpontot adni).

Hát ennyi. Lassan haladok, mint púpos gyerek a prés alatt........ :-)

Meli, töööööööööööök jó hogy ilyen kis aktív vagy! :-) Bár már én is ott tartanék ahol te.........

Szilvike, én is várom a fogacskás képet! Milyen nagy az a lány.......

Lilla drága Bözsi, ezt is meg kell próbálni; valakinek bejön. Igazából ez érdekes dolog, mert inszemből csak 6, lombikból csak 5 próbálkozásunk van; szóval ha van remény másra, akkor hajrá! :-) Szorítok nagyon! Irszi

Irszi

2013. okt. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6015/9202 anonim ***** válasza:
57%

Több mint 12000 s hcg :)))

Évi

2013. okt. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6016/9202 anonim ***** válasza:
57%

Azt nevezemmmmmmmmmmm :)

M.

2013. okt. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6017/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Évi gratulálok, pihenj sokat és ne aggódj ott a baba! !!

Úgy örülök, beindultak a dolgok ;-) irány a doki lányok!


Kriszti, Meli köszönöm ♡♡

Végül beszéltünk és azt mondta, h fél attól, h kiderül nekem nem lehet gyerekem és azt hogy viselnem. ..meg miért mondtam le az időpontot?


"Ha csak ebbe a kórházba kell menni ami itt van akkor ok. Lusta vagyok elmenni amelyik a város másik felén van"


Azóta eltelt 2 nap és nem kérdez semmit. ...úgyhogy nem akar gyereket most biztos! Ez van. Kriszti nagyon igazad van és köszönöm, h leirtad! Néha fel kell nyitni a szemem :-/

Tudom, h szeret csak meg nem foglalkozik olyan szinten "témával" mint én :'( Tudom milyen mikor nagyon akar valamit, olyankor mint az örült se nem hall se nem lát úgy akarja, h az a dolog kész legyen. A baba kérdés az nem ilyen. ....

Így most inkább többet dolgozom. Annak több értelme van mint Atit nyomni. Pl ennek kimondottan örül, mert jól jön a pénz.


Itt leszek lányok és olvaslak titeket minden nap! Drukkolok mindenkinek!

SZERETLEK TITEKET!

Erzsébet

2013. okt. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6018/9202 anonim ***** válasza:

Évi, GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) Lesz szívhang, ez biztos, én olyan boldog vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Kiccirivel jól megbőgettetek... Amúgy is elég feszült vagyok 2 napja. Hogy mitől????? :-D


Kicciri!!!!!!!!!!!!!!! Ne Erzsébetezz itt nekem! Hány évesek vagytok????????? Majd én felnyitom a szemed! :-))))))))))))


Ati egy P A S I ! ! ! !

Ezek nélkülünk levegőt sem tudnak venni!!!!!!!!!!!!!!!!!

Azt kérdezte, miért mondtad le az időpontot, és hogy ha csak ide kell menni, akkor megy!

ENNYI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ne szórakozz, ne lelkizz vele (majd velünk lelkizel), hanem jelentkezz be!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hurrá, elmegy végre! Hogy viselnéd? Semmi extra, különben is, nincs olyan hogy valakinek nem lehet gyereke. Azt megoldják az orvosok, nyugi! Ennyit kell mondani neki, mert PASI!

A pasi helyett behelyettesíthetitek a szót csupa olyannal, amiért letiltana engem a moderátor! :-)


De az enyém is pasi, és mindannyiótoké! Ez van! Ettől még imádjuk őket, de sokszor akkora az agyuk mint egy mazsola! Ezért vannak a nők.........


Szóval nincs gond Kicciri, akar gyereket, csak lassú. Érted? Ha nem akarna, nem menne bele. Ez nekik nagy gáz, a spermavizsgálat meg minden.

Belemegy, az nagyon jó! Addig üsd a vasat amíg forró....... Ati is olyan h.....lye mint az én drága férjem néha, ő is mondta annó hogy ha nem megy, akkor nincs lombik, mert nem kell erőltetni. Akkor én bőgve kiabáltam egy órát; mire kénytelen volt belátni.


Mellesleg ŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ a meddő, de ezt (még) nem vágtam a fejéhez, és nem is szándékozom. REMÉLEM tudja.

Örülj hogy eljutottatok idáig, és oké, akkor jelentkezz be. Ami közel van. De ha oda elmegy, akkor elmegy bárhová, azt hidd el.

És tényleg érdekel hogy hány évesek vagytok, és mióta vagytok együtt. :-)


Meli, jól vagy te is? IMÁDLAK!!!!!!!!! És mindannyiótokat imádom! Most vagyok a mélypontomon egyébként azt hiszem........ Irszi

2013. okt. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6019/9202 anonim ***** válasza:

Köszönöm :)) a fejem nagyon zúg,szedülök

De most nem vehetek be gyógyszert :( n majd hátha elmúlik

Lehet az idő csinálja

Irszi nagyon igazad van.Most akkor megjött neked???

Kicciri hat sajnálom de en is azt mondom addig üsd a vasat ameddig forró :)

Vica mizu veled??

Meli neked van vmi tünteted ????

Lilla remelem ti is haladtok.

Na remelem nem hagytam ki senkit :)

Akik olvasnak nekik is sok puszi :)))

Évi

2013. okt. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6020/9202 anonim ***** válasza:

Krisztike bocsi téged hagytalak ki :(

Ti hogy álltok???Annyira szurkolok mindenkinek

Évi

2013. okt. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!