Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5971/9202 anonim ***** válasza:
57%
Na megpróbálom újra leirni a vigasztaló szavakat nektek drágáim.Irszi tudom mit érzel,azt érzem én is.Nekem anyukám azt mondta hogy nagymamám volt ilyen terméketlen mint én....nagyon dúrva,fogalmuk sincs mit érzünk ilyankor,olyan mint egy jó nagy hátbarugás,pedig jó anya,anyósom meg azt találta mondani hogy biztos azért nem jön mert nem érettünk még meg egy gyerekre...amúgy is néha a kutyával sem bírunk...ezt meg ő mondta,pedig ó anyós.Ezért még mindkettőnek beolvasok egyszer.Irszikém,nem hinném hogy pozit tesztelek holnap.Meli,a lányoddal nagyon türelmesnek kell lenned.Én is elvált szülők gyermekeként nőttem fel,féltestvérem 13 évvel fiatalabb,most 21 éves,imádom,nagyon szeretem és vártam is.Viszont sok sérelem ért akkoriban,ami lehet nem volt az csak én kamaszként annak éltem meg,mert nem tudtam hova,merre tartozom.Hidd el a lányod fél,nagyon fél,rettenetesen féltékeny.Most kell hozzá nagy türelem hogy a lelke ne sérüljön meg.Legyél a bizalmasa,beszélgess vele,úgy mint barátnő,nem mint anya.És éreztesd hogy most még annál is fontosabb mint eddig.Tapasztalat...hidd el.Én nem bírom ezt a lelki megzuhanást már lányok.Valami miatt én nem érdemlek még babát...nem tudom miért meddig,de nem bírok most egyenlőre több csalódást.Puszi nektek lányok.Livi
2013. okt. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5972/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]


itt a görbém amúgy.Livi

2013. okt. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5973/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi te is megerdemled ez tuti biztos.

Sajnos nem tudom mi miért történik csak keresem a választ en is.

En azért meg szurkolok nagyon

Puszi

Évi

2013. okt. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5974/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi, örülök hogy nem görcsölsz már annyira! Hétfőn látni fogjátok amit Melikénk látott az első uh-n! Csodaszép lesz! Megy a férje is?

Livi, ne mondj butaságokat, te is megérdemled hogy édesanya legyél, mint ahogyan mindnyájan! Én is megérdemlem, és nem hogy nem jött el még az ideje, hanem már nagyon régen eljött! Ez tiszta biológia; akkor is ha valakinél nincs oka a meddőségnek. A biológia nem működik ott sem.

Ha esetleg negatívat tesztelsz holnap, hát legközelebb lesz pozitív! De reméljük holnap lesz az a legközelebb!!!!!!!!!!! Van hogy valaki totál azt érzi hogy semmi esélye annak a hónapnak, aztán akkor jön össze.

Én mielőtt elküldöm, általában kijelölöm az egész szöveget, és másolom. Aztán ha gond van, akkor sem veszik el. Érdemes megcsinálni ha sokat írtok!

Meli! A kislánykád biztos tényleg bizonytalan és féltékeny, de én most a gonosz oldalt képviselem. Hány éves is? 12 körül gondolom. Ülj le vele szépen a szobájába, fogd meg a kis kezét, és beszélgessetek (a gonoszság a végén jön!!!!!).

Mond el hogy imádod, mindig ő lesz a legszebb és legokosabb nagylányod, őt fogod először férjhez adni, ő ajándékoz meg először kis unokával. Bla, bla. Hogy ha szeretne majd segíteni a baba körül azt is engeded, de ne féljen, nem azért szülsz hogy neki kelljen vigyáznia rá, vagy ha nem szeretne mivel elfoglalt kiskamasz lesz, nem kell soha segítenie semmit. Bla -bla. De ha még egyszer valaha az életben ilyet merészel mondani, hogy addig leszel terhes amíg hasba nem rúg, akkor olyat beversz a szép kis pofijába, hogy kiköpi a fogait. Persze ettől még nagyon szereted, de megteszed. És azt is mond el, hogy ezt úgy hívják hogy emberölés, ugyanis a magzatnak már vannak jogai, 12 évtől pedig büntethetőek a gyerekek. Rosszul hangzik, de így van. Na álljon meg a menet, ilyet egy kis t...knyos nem mondhat! Mégis mit képzel? Vannak határok, és jó belül maradni. Mindenkinek. Imádod, szereted, hajlandó vagy ezt elfelejteni, nem is kell tapsikolnia ha nem örül -egyenlőre. De te örülsz, a te örömödnek örüljön legalább. ÉS bármilyen érzése van ezzel kapcsolatban, vagy félelme, te az anyukája vagy, neked mindent elmondhat, veled mindent megbeszélhet. Kultúráltan! Kérdezzen, válaszolsz. És nagyon szereted! Simizd meg, vegyél neki csokit. Ha undok dög még pár napi, akkor is. Ha vele beszélsz a babáról, akkor úgy beszélj, hogy mindenképp ő érezze magát nyert helyzetben. Ne aggódjon hogy nem hallgathat majd zenéz, mert ott lesz egy baba. Nem hallgathat; de ezt majd megtudja később. Ill. nem is azt hogy nem hallgathat, hanem hogy pl. fülhallgatóval, vagy a kertben, vagy a mamánál lehet bömböltetni; vagy amikor ti sétáltok. Okos nagylány, kamasz, te is tudod. Nem akarod korlátozni ésszerű határoknál jobban. NYugi; nem lesz baj én okos nagylányom. Az ember néha mond buta dolgokat, de megbeszéljük. Legközelebb pedig az előtt beszéljük meg, mielőtt kimondod, és megbántod vele azt, aki téged mindennél jobban szeret! Hatalmas hely van anya szívében, és attól hogy belekerül más is, nem kisebb jut mindenkinek, hanem sokkal nagyobb, mert minden odakerülővel kétszer akkora hely lesz, akkorát nő az anyaszív! Érted? Pszichológia. Hidd el, működik! Fel a fejjel, ez egy csoda ami veled történik; ne hagyd hogy egy kislány uralkodjon rajtad és elrontsa az örömöd! Irszi

2013. okt. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5975/9202 anonim ***** válasza:
57%

A lényeg a gonoszságon van, azt ne szó szerint vagy még rondábban, és rettentő komolyan, a szemébe nézve mondanám. De csak 2 mondatban. És sokban a nyálas részeket:-) Utólag meg úgyis megszereti! :-)

Kérdeztétek hogy nem lehet-e később pozitív: digitálissal teszteltem, a 17. dpo-n. NEM. Sajnos. Nekem az Utró abbahagyása után 2-3 nappal jön meg, általában a 3. napon. Már érzem a tipikus mensigörcsöket néha; pedig nem szoktam. Ez van! Lombikozunk mi is! :-) Leszek még én elkenődve, de most jól bírom! Livike, hajrá! Szorítok! Irszi

2013. okt. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5976/9202 anonim ***** válasza:
57%
Meli, nem hiszem el hogy midig elfelejtem! Imádni való a picikétek! Sokat nem látok mondjuk belőle, de gyönyörű!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulálok!!!!!!!!!!! Irszi
2013. okt. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5977/9202 anonim ***** válasza:
57%
Jó reggelt lànyok!A hőm felment 37-re.....Közben meg a megjön érzés megvan.érthetetlen.Mindegy megvárom a mai napot.Aztán akármi van irok.Livi
2013. okt. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5978/9202 anonim ***** válasza:

Ó de jó :))) tesztelj :)) mikor nem kene hogy megjöjjön ???

Évi

2013. okt. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5979/9202 anonim ***** válasza:
Tegnap kellett volna.A ciklusaim 27 naposak.De udod Évikém beszéltük hogy később volt az ovum és azt mondták itt a lányok is hogy így viszont holnap nem kéne megjönni.Az igaz hogy késni nem szokott nekem,de alul zsibbad a derekam meg a hasam.Lányok ha holnap nem jön meg akkor tesztelek.Ezt beszéltük meg itthon. Livi
2013. okt. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5980/9202 anonim ***** válasza:

[link]


Itt a görbém.Livi

2013. okt. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!