Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5941/9202 anonim ***** válasza:
57%
Meg nem hiszem el :))
2013. okt. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5942/9202 anonim ***** válasza:
57%
Csajok,fáj a fejem...nem jó :( Livi
2013. okt. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5943/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi neeeeee:(((

Komolyan mondom ebbe a hónapba adtam fel hogy biztos megműt a doki es most csak szerelemből voltunk együtt :))) ráadásul szerintem nem fel időben volt

Csak szomorú vok hogy apósom nem tudta meg :(( szegény anyósom azt mondta ő lesz nekünk helyette es él tovább hogy segítsen

Évi

2013. okt. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5944/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Évi sajnálom aposodat! Viszont ez így igaz valaki elmegy és valaki jön. Nagyon örülök a csikós tesztednek,és kérlek ne menj éjszakába,neked mostmár vigyáznod kell magadra és a pocaklakodra. :)

Nálunk ugy volt,hogy a kisfiam megszületett márc10én és apai nagymamám meg márc 16dikán meghalt. :( Ilyen az élet!

Meli nagyon várom a holnapi napot veled együtt,hogy hány szívecske fog dobogni,az mondjuk mindegy,ott lesz a szivecske tuti. :) Nagyon vigyázz te is magatokra!

Livi, Lilla , Irszi, Kriszti nektek is megy a drukk és mindenki babás lesz Meli elinditotta a babásodást! :)

Kriszti hova tünt el?

Szilvi hogy vagytok? Lilike nagy már? Puszi!

Én okt 17dikén voltam uhn akkor voltam 28+2 hetes,de Erik már 29+4nek felelt meg, ö is nagy lesz mint a bátyja,számithatok császára megint,de nem is bánnám.

Vasárnap betöltjük a 31hetet! :)

Amúgy velünk minden rendben,igaz most a fogam és ínyem vacakol,de remélem rendbe jön fogdoki nélkül is.

Majd jövök az újjabb hirekkel,ha történik velünk valami,de titeket olvaslak minden nap.

Mindenki vigyázzon magára,és kitartás.

Puszi mindenkinek!

Gina

2013. okt. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5945/9202 anonim ***** válasza:

Meli neked mikor volt meg utoljára???

Évi

2013. okt. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5946/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Sziasztok Lányok!

Megjottem ;-) kb 2 órája...a kocsiban már elkezdtem olvasni Titeket! !! Le vagyok maradva, mert nem volt net :'(

Évi reszvetem! Amellett , meg GRATULÁLOK! !!!! Szóval újabb kismamink van? Izgatottan várok minden hírt! Tehát Meli meg nem tudod, lesznek-e ikreid? Ki áll tesztelés előtt hmm? Nem vagyok képben sajnos :-/


Velem kb : tegnap elkezdtem mensizni. Jó mert a nyaralás végén voltunk. Ha szeretnetek töltök fel képet. ..

Voltam dokinal, aki betegség miatt nem volt mégsem. Senki volt helyette. Így hétfőn megyek 5-re. Kepzeljetek el csoportvezető lettem. Amíg nyaraltam addig megcsinálták a szerződés módosítást. Remélem helyt állok majd :-) csinálnom amig "gyesre" nem megyek! Igazából ennyi, fáradt vagyok. ...

Millió puszika és GRATULÁLOK♡♡♡♡♡

2013. okt. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5947/9202 A kérdező kommentje:

Jaaaaaaaaaaaaaj!!!Evi!!!:)))))))) Hat gratulalok Draga Evi!Uristen ugy meglepodtem!!!:))) Nagyon sok boldogsagot es egeszseget nektek!:))

Kar h.az Aposod mar nem lathatja,sajnalom:( Oruljetek a kis jovevenynek!!Micsoda meglepetes!!!:)

Irszikem nagyon szoritok!:)

Lilla remelem te is babas vagy ez a kaves tunet elegge egyertelmunek tunik:))

Lilla mi az inszem idopontod?

Gina itt vagyok csak besokalltam es ritkabban irok :-D de nagyon orulok a boldogsagotoknak es hogy a kis Erik jol van!:)Vigyazz magatokra :)

Melikem varom az ultrahangodat :)

Szilvus edes vagy hogy irtal nekunk :)Kuldjel kepet Lilirol;)

Kicciri orulok h.csoportvezeto lettel gratula!Biztos szuperul vegzed a munkadat es ez a gyumolcse hat ugyi vagy:))sajnalom h.megjott :-\

Kertem idopontot de azt mobdtak h.a dokim nem mer bevallalni idopontokat....-nem.ertettem hebegtek habogtak az sztkban...hetfon mehetek delutan...hat megyek aerobikra...kb.fel 7- kor erek oda...remelem meg ott lesz.Elvileg 8-ig van..volt regen...

Ugyh.ez van.

Nagyon boldog vagyok hogy ilyen szepen babasodtok Csajok!!!!!:))))<3<3<3

2013. okt. 3. 18:43
 5948/9202 A kérdező kommentje:
Ayyy Livit akartam irni a kaves reszhez bocs :) olyan egyforma nevetek van Lilla es Livi valamelyikotoket hivhatom Bözsinek??:-D csak vicceltem :-D:-*
2013. okt. 3. 18:49
 5949/9202 anonim ***** válasza:
57%
Hát Krisztikém,ahogy érzed! :DD Amúgy te hogy vagy?? Livi
2013. okt. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5950/9202 anonim ***** válasza:
57%

Köszönjük mindenkinek

Beszéltem a dokival es a főnökkel

Hétfőn meg nappalra sikerült atrakatnom magamat es a doki is akkor mondta menjek át Uhra

Ha minden rendben mennem kell a haematologiara a trombozis hajlamom miatt de nagyon őrült a doki a hírnek :)) szerintem hétfőn megyek utoljára mert a hasam alja nagyon nyilal de mondta szedjek magnéziumot

Nehezen jött es állandóan a tesztet nézem biztos ott van e a csík de hat ott van mert erősebb mint a kontroll :)))) mind a kettőn

Holnap otthon felteszem

Gratulálok Kicciri

Mostmár jönni kell a pozi tesztekkel es jöhet a baba találkozó :))

Meli te kell Clexant szurnod???

Évi

2013. okt. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!