Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5911/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lívi, még nagyon ráérsz a teszttel oké? Még csak 8. dpo. Nagyon ráérsz :) Nem akarom hogy csalódj!


Vica

2013. okt. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5912/9202 anonim ***** válasza:
57%
Évi, azt mondtad, hogy ma reggel tesztelsz. mi az eredmény?
2013. okt. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5913/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évikém, én is izgulok érted!!!!!!!!!!!

Nekem a nagypapán halt meg 2 éve, a férjem nagymamája meg 4 éve. ÉS azóta nincs baba, de sem az ő, sem az én családomban. Pedig mis is vártuk, hátha......

Ettől függetlenül Évikém remélem nektek most szép pozi lett a tesztetek!

Lilla, Lívi, mindig keverem a neveteket (enyhén disgraphiás vagyok; szóval van rá mentségem!). Valaki ma kezdte a Clostit! Szurkolok, nagyon izgulok is!!!!!!!!!!!!!!!! Ez az inszemes ciklus már??????????

Valaki pedig izgul hogy mikor volt ovuja! Nekem a 9. napon szokott lenni az ovum, és 21 naposak a ciklusaim! Az csak 12 nap, nem 14; és azt mondta a dokim hogy elméletileg még beleférhet egy baba spontán!!!!!!!!!!!!!!!! Szóval attól hogy 14-16 nap az átlag; attól el lehet térni ám! :-)

Én most épp jól vagyok, ma de. csipkedett a hasam, majd hányingerem lett a kajától, amitől rám jött a sírás..... Szóval jól vagyok! ÉS nagyon meghat hogy ennyire valem vagytok! :-) <3

Mindenképp tesztelek vagy szombaton, vagy vasárnap! Attól függ, hogy mikor kelek, mert ha szombat éjjel nem bírok aludni az idegességtől, akkor csak másnap:-)

Legkésőbb aznap este jövök a hírrel!

Meli, mikor lesz meg a vérvétel eredménye? Én is nagyon izgulok a pénteki uh miatt! Remélem akkor már kiderül hogy hány lakója is van a pocikádnak! :-) Puszi neki(k) mindenesetre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bárhogy is, de kérjük a fotóóóóóóót!!!!!!!!!!!! :-) Irszi

2013. okt. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5914/9202 anonim ***** válasza:
57%
Vica!Nem fogok tesztelni,csak furcsa az egész.Hozzá vagyok én szokva hogy 13.nap ovu aztán számolás...most meg...az a baj hogy elképzelhetetlennek tartom a hosszabb ciklust,mivel (talán egyszer volt 30 nap a duphastontól).Kivéve akkor lehet a ciklusom hosszabb ha kicsi tündérke van benn! :) Lányok,tiszta beteg vagyok,esküszöm! :)Irszi és görcsölök itt az ovum miatt,viszont nekem nem kaparászás van lányok,hanem rendesen fáj,szurkod alul,nem egyfolytában csak óránként :D....ja meg penészízű a kávé benn a munkahelyen :D állítólag a a többiek nem éreznek ilyet,csak én... Livi
2013. okt. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5915/9202 anonim ***** válasza:
57%

jaj csajok, babásodjatok már Ti is :)

M.

2013. okt. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5916/9202 anonim ***** válasza:
57%

Pozitív lett a tesztem es este csináltam :)))

évi

El se hiszem lányok :)))))))))

2013. okt. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5917/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi, ez nagyon jó!!!!!!!!!!!!!!! A penészízű kávé a legjobb, ha undorítónek érzel valamit ami másnak nem tűnik fel, az akkor szinte biztos jel!!!!!!!!!! Húzz rá pár napot, és csak akkor tesztelj! Nekem is van mindenféle fájás, általában a petefészkem görcsöl vagy szúr, de van hogy ott, csak sokkal lejjebb. A méhemnél feszülni szokott, és volt pár napja az a késszúrás szerű fájdalom, 2 napon át, összesen 4-5*. Most a méhemben érzem finoman a lufit. Mindenféle érzés gyötör a hasammal kapcsolatban, kivéve a mindjártmegjön; mert az nincs! Ezen kívül szinte minden! Feszít, nyúlik, tekeredik.... De ezek már annyiszor becsaptak, hogy nem is érdekelnek!!!!!!!!!!!!!!! Szorítok nagyon!!!!!!!!!!!! :-) Irszi

Irszi

2013. okt. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5918/9202 anonim ***** válasza:

Lehet apósom küldtele a menyből

En el se hiszem

Pénteken felrakom a tesztet ahogy otthon leszünk

De holnap veszek egy másikat :))))))

2013. okt. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5919/9202 anonim ***** válasza:
Évi!!!!!!!!!!!!!!!!!!Uristen!Siiirok!Nagyon boldog vagyok!Annyira megérdemelted!Istenem! Évi! Most nem is tudok mit irni,de holnap irok!Úristen :))))))))))))))) Livi voltam
2013. okt. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5920/9202 anonim ***** válasza:
Livi meg en se hiszem el :)))) alig várom az orvos mondjon vmit es rendbe legen minden
2013. okt. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!