Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5871/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi, ezek a felújítások... Nagy szívás sajnos!

NEkünk is elromlott a wc tartályban a szelep, meg a fatároló sincs még teljesen kész, és be akarjuk fejezni mielőtt jön a hó. Arról nem is beszélve, hogy a kádban is tönkrement a dugó, nem emeli ki az a valami... Elegem van! :-(

Évi, kész a kocsi? ÉS a festés? Irszi

2013. szept. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5872/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok

Rövid a kormom de így se engedik :( azt mondjak fertőzést hordunk ve de az nem baj ha leszedetem akkor en kapok fertőzést mert a kormom felső rétege ugye le van szedve...

Holnap viszem a kocsit es mar vmi totál kart is említett a szerelo :((

A cicim kevésbbé faj de meg nem jött meg csak a bal petefeszkem szokott erősen gorcsolni es a méhem majdnem közepén alul de megis kicsit inkább balra..a dokival beszéltem jövő heten keresem meg

Szurkolok nektek nagyon

Évi

2013. szept. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5873/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli hogy vagytok?????

Évi

2013. szept. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5874/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Livi szep lesz a furdotok nagyon en is imadom a kadat!Jol lehet benne relaxalni gyertyakkal....fustolovel...hangulatfenyekkel :)))

Vica sajnalom h.megjott ez a ho mindig remenyt ad aztan semmi en mar nem is merem.

Irszikem nagyon drukkolok!;)Most vagy babas es kesz!:)) ugy varom h.tesztelj egy szep pozit!

Melikem bocs h.azt irtam h.harom baba legyen.Nem tudtam h.a fraszt hozom rad vele.

Evi Lilla Kicciri es Mindenki hajra szerelmeskedjetek sokat :))

Nalam semmi kesz a telefonom.Idopontot meg nem kertem a dokimhoz.Meghuztam a labam aerobikon most meg faj :/ :)

Nem tok mit irni kicsit belefasultam a babakerdesbe sztem...azt mondjak ilyenkor fog jonni a baba ...hat nem tom.

Jok legyetek es jojjenek a pozi tesztek sorban most mar!!:))

Puszi Mindenkinek!

2013. szept. 30. 07:33
 5875/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok drága kislányok!!!


Irszike, jobban izgulok érted bakker, mint anno magamért :)

Nagyon ott kell lennie a kicsikédnek :)


Vica, én nem tudok mit mondani, olyan nagyon babaesélyes görbéd volt, hogy tutira vettem a sikeret :( Nem értem :(

Nagyon sajnálom :(


Lányok, nem elkeseredni!!!!! Menni, menni, menni tovább!!!!! Megéri a türelem és kitartás :)


Nálam nincs semmi. A színházi rázkódás után kicsit beparáztam, hogy nincs ott, de tudom és érzem, hogy ott van a drágám.

Ma reggel hajnalban pl. felébredtem arra, hogy ütemesen erősen szúrkált a méhem közepe, szinte lüktetés-szerűen. Mondtam is a kicsimnek, hogy ügyesen ássa még mélyebbre magát, nem baj ha fáj, csak kapaszkodjon :)


jaj, nagyon szeretjük Őt :)


Hétvégén meg sem álltam, egész végig mostam, főztem, takaríottam, vasaltam, tanultam a lánykámmal. Még gép közelébe sem kerültem, de mindenkire gondoltam ám :)


Szerencsére nincs még hányingerem, viszont sokszor hirtelen megszédülök, és olyankor mindig jó érzés fog el, hogy a baba miatt van :)

viszont éjjelente nagyon rám tör a farkas éhség, felfalnám a hűtőt, de eddig még mindig sikerült nem ennem semmit :)


Nagyon várom a pénteki UH-ot, délután fél 3-ra kell mennem :)


M.

2013. szept. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5876/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli, óvatosan azzal a rohadt házimunkával!!!! :)


Vica

2013. szept. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5877/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi!!!!!!!

Ne huzd már a tezstet hétvégéig,mert megbolondulok:)

Már tezstelhetnél te nőőőőő,tiszta ideg vagyok miattad annyira drukkolok:)

Tessék szerdán tesztelni:)

Szilvi

2013. szept. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5878/9202 anonim ***** válasza:

szerdáááááán?????????

Irszi, holnap reggel első pisiből tessék tesztelni!!!!!

M.

2013. szept. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5879/9202 anonim ***** válasza:
tizessel!!!!
2013. szept. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5880/9202 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__felujitas__4857740-tap..


Csajooooook!! :DDD Már megint sikerült felújítás témában kérdeznem,és beleakadtam egy K@csögbeeeee!! Ezt nem is hiszem el.Tanúlság???Nem kérdezünk felújítás témában,avagy pedig ott ahol férfinép is jár! :)))) Ma sikerült mindenkinek belémkötni,kolleganő is belémkötött,én meg beolvastam neki...Ilyen nap van,ráadásul még szakad az eső is.


[link]


A hőm most ilyen,bár a mait 5 után mértem,egy órával korábban mint szoktam és nagyon fáztam mert panel révén még nem volt fűtés,bár ma elindították hála istennek! Kriszti végra irtál,és pont erre gondoltam tegnap,hogy kicsit eleged van most ebből a témából...megértem!Nekem is periódusaim vannak.Irsziiiii nem bírjuk ki olyan sokáig!Hát ne kínozz már minket!Csak azt mondja meg nekem valaki aki ért hozzá,hogy miért van enyhe mensis görcseim lenn,amikor még csak a 22 ciklusnapon,avagy a 9,max 10.DPo-n vagyok???Puszi lányok Livi

2013. szept. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!