Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5891/9202 anonim ***** válasza:
57%

Őszinte részvétem Évi! Tudod, nálunk eddig mindig úgy volt, hogy ha elveszítettünk valakit a családból, mindig új emberke született :) Fel a fejjel :)


Irszike, nekem abszolút nem fájt a cicim még akkor sem, mikor kimaradt a mensim. És már rég pozi volt a tesztem. Kb. mensi kimaradása után 4-5 nappal kezdett fájni a cicim, de mára már annyira fáj, hogy kiabálni tudnék. Nagyon be van dagadva :) Nagy cicim lesz :) de nem kellemes, hozzá sem bírok érni.


És a hasam... hát mostanra elmúlt kb. 4 napja a kislufi érzés onnan középről. Talán már teljesen bent van a nyálkahártyámban és nem kell tovább dolgoznia magát.


Nagyon szeretem a kicsikét :) Viszont ez az örökös pisilés, hát én feldobom a cipőmet hamarosan, ha ez így marad.

Képzeljétek el, óramű pontossággal éjfél, kettő, négy, hat órakor futás pisilni. De honnan az a sok víz?


Szerencsére még nem kínoz a hányinger, bár esténként nagyon ég a gyomrom. Ha utolér a rókázás, nekem annyi :(


M.

2013. okt. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5892/9202 anonim ***** válasza:
57%
Melikém azért ez a sok pisi, mert ingerli a hólyagod :) Viseld csak a rosszulléteket, mert az azt jelenti hogy odabent minden rendben van a babával. Én kibírnám újra és újra , csak lennék megint terhes :(
2013. okt. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5893/9202 anonim ***** válasza:
57%
TERHES LESZEL TE IS!!!
2013. okt. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5894/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]


Ilyen a görbém most.Livi

2013. okt. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5895/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi, nagyon szépen alakul a görbéd :)

M.

2013. okt. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5896/9202 anonim ***** válasza:
57%
Köszi.Már tegnap elkezdtem Duphastont szedni.Ha van valami akkor kicsi tündér kapjon elég progit.Jajj lányok,nem tudom mi van velem.Csak nehogy koppanjak.Fájdogál alul.Livi
2013. okt. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5897/9202 anonim ***** válasza:

Évi, fogad őszinte részvétem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szívemből szorítok neked a teszthez!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Livi, nem baj a progi pótlás, az csak jó! Nekem is nagyon lent fáj; feszítő érzés, de nem középen, hanem bal oldalon inkább. De ma is éreztem a jobb oldalon is. Nem a petefészkeimnél, ahol szokott, hanem sokkal lentebb.

Lilla, hajrá, az inszemtől biztosan terhes maradsz! Szorítok nagyon neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Végre elkezdődött lányok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Krisztike, várom hogy mikor mész a műtétre, aztán nyomathatjuk a lombikot végre! Akkor inszem nálad tuti kizárva? Egyet sem próbáltok meg?


Lányok, ma vettem CB digitális tesztet. A férjem győzköd, hogy ha elfogy az Utróm ne használjak többet, nehogy ártsak vele (összekavarom a ciklusom..........). Szóval íratok fel, hogy ha pozi lesz akkor megszakítás nélkül folytathassam, de azt hiszem hétvégén tesztelek egyet.

Beszéltem a győri Kaálival is, naponta hívogatni kell őket az időpont miatt. Ha viszont lesz, akkor 2 hónapon belül. Vagy a győri Kaáli, vagy a SOTE azt hiszem. Esetleg a pesti Kaáli......... Nem tudom. De el is hessegetem a gondolatot, majd meglátjuk a tesztem eredményét. Irszi

2013. okt. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5898/9202 anonim ***** válasza:

Úgy nézem, az Utróm szombat reggelig tart ki. Akkor leszek a 17. napon..............................

Ajajj, nem nagyon akaródzik nekem most ez a teszt......... Nem fűlik a fogam hozzá...

Babát szeretnék!!!!!!!!!!!

Köszi Meli az infókat! Úgy irigyellek még a pisi miatt is! Én is kelek hajnali 5-kor, de az Utó miatt! :-) Nekem a 6. napig égtek a mellbimbóim, majd felváltotta a szokásos mellfájdalom. Aztán az pár napja észrevétlenül elmúlt. Nagyon szeretném ha jót jelentene, mert nekem a mensim megérkeztével múlik csak a fájdalom; vagy ha nincs, akkor nem is fájt egész ciklusban. Szóval ilyen még nem volt. Puszi lányok!!!!!!!!!!! Megyek Utrózni... Irszi

2013. okt. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5899/9202 anonim ***** válasza:

Köszönöm hogy velem vagytok

En is ugyan erre gondoltam hogy hallottam mar ahogy vki meghal egy kisbaba lejön

Örülnek neki legalább lenne egy kis jó a rosszba is

Holnap reggel csinálom meg

Puszi nektek

Évi

2013. okt. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5900/9202 anonim ***** válasza:
Évi hajrá :)
2013. okt. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!