Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5881/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi! Erre mondják hogy terhestünet... :-) Komolyan!

Én annó eljártam a férjemmel boxolni; tök jól ki lehet adni ott a feszkót!

Kriszti, végre kész a telcsid! Jelentkezz beeeeeeeeeeeeeeee!

Szilvi, Meli! Édik vagytok, imádlak titeket!

Semmi esély rá hogy én szombatig teszteljek! Az tuti! :-)

Szombattól szerdáig bezárólag valamikor. VAn itthon egy tizes tesztem, és a kisördög az bennem van ám............ De megbeszéltük a férjemmel hogy együtt várjuk a digitális eredményét! És abból csak egyet szeretnék venni, így muszály megvárnom a 29. napot! Persze nem középidőben inszemeztünk... de akkor is! :-) Tessék támogatni, ne a fülemet rágni hogy hamarabb teszteljek!

Most egyébként egyre kevésbé érzek bármit is.......

A macska a hasamon feküdt, és át kellett adnom a férjemnek, mert ANNYIRA!!!!!!!!!!!! nyomta az elveszettnek hitt lufimat! Bár elcsúszott, mert nem középen, hanem a bal oldalon extra lent volt eszeveszett rossz! Nem tudom lányok......... Félek attól a r........hadt negatyvtól!!!!!!!!!!! MAjd meglátom hogy ráveszem -e magam a hétvégén; de egyenlőre kitartok hogy átvigyem a jövőhétre! Szorítsatok!

MEli, semmi tünet? semmi poci, semmi cici???????????? Az jó lenne, kicsit megnyugodnék........ Irszi

2013. szept. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5882/9202 anonim ***** válasza:
57%
Jól van Irszi,többször nem mondom.Igazad van.Bezzeg én már vettem egy tesztet.Persze negatív....beteg vagyok!! :DD Hagyjátok rám.Tudjátok mi a durva...az hogy egy megyeszékhelyen nincs olyan gyógyszertár ahol 10-es tesztet lehetne venni...sőt még a kis hölgy ki is oktatott,hogy olyan nincs is ...arra csak úgy ráirják hogy 10-es!!!! Hjajjj!! lányok!Most bezárkóztam itthon a négy fal közé..itt nem akaszt ki senki legalább! :) Puszi Livi
2013. szept. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5883/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi, nyugi! :-) A hölgy hozzá nem értő....... ;-) A netről rendelj; a mi megyeszékhelyünkön sem lehet 10-es tesztet kapni! Kom.-Eszt megye.

Vatera, One Steep teszt!

Sajnálom egyébként. Mikorra nem várod? Gondolom még előtte vagy! :-) Irszi

2013. szept. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5884/9202 anonim ***** válasza:
57%
Lányok!!!!!!!!!!!!! Most vettem észre, hogy nem fáj a mellem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Amikor fáj, akkor kitart az ovutól egészen a mensiig! Akkor most ez megint okot adhat a reményre, igaz??????????????????????????????? :-)))))))))))))))))))))))))))))))<3 <3 <3 Irszi
2013. szept. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5885/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Kedves Lányok!:)

Lívi ne törődj a sutyókkal!! :-D

Én köszönöm, hogy leírtad mi mennyi lesz, hát nem egyszerű az biztos, én is nagyon félek tőle, ezek után:)

A fájdalom ilyenkor jó jel, szerintem:-))


Irszi türelem, nagyon várom én is a jó híreket tőled.:-)))

Nekem nagyon fájt a mellem egészen ovutól idáig, azt hittem megőrülök, és persze ma megjött :''''''((((((

Totál kivagyok, most nem viselem túl jól:''(


Szóval neked az jót jelent, hogy nem fáj :)


Felhívtam ARO-t és a 4.c-on azaz csütörtökön megyek is vizsgálatra. Inszem nekem is.

Krisztike örülök, hogy jól vagy:-)


Meli vigyázz magadra!!!!! Ne hajolgass túl sokat.

Puszi Mindenkinek.

2013. szept. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5886/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Lilla sanalom h.megjott a franya mensi :( de majd most az inszem es te is babas leszel mint Irszikenk :);)

Irszi annyira varom mar hogy mi lesz!!!!:))))

Livi a butakkal nem kell foglalkozni ne akadj ki inkabb nevess rajtuk!!:) puszi Csajok!Ma reggel kerek idopontot ha tudok es jat mar a dokim dolgozni.puszik!

2013. okt. 1. 07:20
 5887/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok

A heten nem leszek lányok mert apósomnak a tegnap reggel szívrohama volt es itt hagyott minket :.(((((( itt vagyunk párommal az amyosomnal próbáljuk támogatni.

Kepzeljetek ma vagyok a 37.nap es semmi...ilyen hosszú mar rég nem volt es faj a petefeszkem de nagyon :(( lehet a ciszták most pukkadnak ki mert az inzilin kezd a helyére állni ugy érzem

Ma csinálok tesztet es annyit meg megirok.

Vigyázzatok magatokra es ahogy van idom olvaslak titeket

Évi

2013. okt. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5888/9202 anonim ***** válasza:
57%
Évi drága!Őszinte részvétem! :(( Livi
2013. okt. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5889/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok Vica vagyok! Lívi felháborító az az illető aki ilyeneket ír neked. Biztos elkéstem az én válaszommal, de nekünk akrill kád van, imádom, régen lemez volt, az nagyon hideg volt :) De gondolom már megvettétek!

NAgyon korai volt még a teszt tee lány, hát még csak a 8. dpo-n lehetsz vagy a 7.-en, csak nyugi! Drukkolok ám mindenkinek. Irszikém akkor tesztelj, amikor te is úgy érzed :) Nekem mindig pont az a baj, ha nem fáj a mellem, akkor nincs terhesség, amikor terhes voltam már a mensi előtt iszonyúan fájt a mellem. Nektek megy a drukk!!!!!

2013. okt. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5890/9202 anonim ***** válasza:
57%
Őszinte részvétem Évi. Tudom nem illik ilyet mondani, de ha valaki elmegy a családból, új ember születik ....teszt?
2013. okt. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!