Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5901/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]


Jó reggelt lányok!Ilyen a görbém.Tegnap este annyira fájt a méhem vagy a petefészkem ...fogalmam nincs hogy azt hittem nem tudok elaludni,férjem azt hajtogatta hogy szerinte ez nem normális.Mondta mérjek egy hőt,36.8 volt ami este nagyon kevés.Lányok ha nem baba van a dologban akkor viszont valami nagyon nem oké velem,ez biztos,mert szerintem sem normálisak ezek a fájások.Ja és annyira fel voltam fújódva,kicsit még most is.

Meli,azt hadd kérdezzem meg hogy te kávézol?És ha igen iszod még,vagyis meg tudod inni?

Nem tudom mi lesz,mert a hőm azért a Vicáénál alacsonyabb,igaz nekem ennél nem is nagyon szokott feljebb menni.Ha beteg vagyok akkor is csak a legvégső esetben vagyok lázas,szóval nem tudom hogy ebben van-e összefüggés.

Még valami,ez azoknak szól akik a görbéhez értenek.Ha valóban a 16. napon volt nekem a tüszőrepedés,akkor nem jöhet meg 27 napra ugye??Mert akkor nincs 14. DPO és akkor gond van,igaz lányok??Viszont nekem nem igazán tolódik ki ennyire az ovu....kb egyszer sem.Na mindegy kiderül hamarosan.Melleim tegnap érzékenyek voltak,ma nem.Ennyi nagyvonalakban.Irszikém,nagyon sokat gondolok rád,izgulok is! :))Meli hogy érzed magad.Tündérke(kék) hogy viselkedik(nek)?? :))))Lilla,kitartás neked is.Évikem,neked meg főleg!Puszi lányok! Livi

2013. okt. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5902/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi!

Sztem 23-án volt neked ovud,onnantól megy fel a hőd és marad is ott,ami azt jelenti,hogy 7.-én lenne az ideje hogy megjöjjön....

Na már most előbb is megjöhet,de akkor nem szabályos a ciklusod,és nincs meg a 14.nap.

De még ne jöjjön meg,szóval nyugi:)

Elvileg még van 5 nap,addig simán beállhat a görbéd ugy hogy egy szinten marad:)

Egy tanács,sztem ne idd a palástfüvet,mert bekavarhat.Akkor inkább valami mást,de ne teázz,sz..t nem ér!

Bocsi,ez az én véleményem csak:)Én ittam szülés előtt a málna levelet,az hagyján hogy semmi hatása nem volt,de még késleltetett is!:)

Szilvi

Ja és ittam én is a palástfüvet amugy:)

2013. okt. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5903/9202 anonim ***** válasza:
57%
Köszönöm Szilvi! :) Nem iszom már a palástfüvet, abbahagytam,igaz nekem bekavarni nem szokott.Viszont ovum ilyen későn nem volt még.Ezért izgulok,mert akkor a 27 napos ciklus kevés ehhez.Igy még tényleg sok időm van.Meglátjuk.De úgy vagyok vele hogy jövő hónapban már vizsgálat ugyhogy nem izgulok annyira.Igyekszem nem beleélni magam.Livi
2013. okt. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5904/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi!

Ez az én terhes görbém,ha segit neked...nézd meg!

Szilvi

[link]

2013. okt. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5905/9202 anonim ***** válasza:
57%
Köszönöm! :) Szilvi,neked volt ilyen erős alhasi szurkád? Livi
2013. okt. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5906/9202 anonim ***** válasza:
57%

Igen volt,egyszer volt egy pillanat,pont melivel beszéltünk telon mikor beleszurt:S

de nekem egész a mensi napjáig nagyon fájt a hasam,le is irtam azt a hónapot,mert mindig azt éreztem hogy meg fog jönni:S

mikor kiderült hogy nem jön meg,még utána is nagyon fájt a hasam.Én rengeteg magnéziumot zabáltam pont erre a hasfájásra:S

Sz.

2013. okt. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5907/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi, én is úgy gondolom, hogy csak okt. 7-én kell megjönnie a mensidnek, azaz ne jöjjön meg még vagy mésfél évig :))))


a haspuffadás nagyon jó jel!!!!!!!!


Én megmondom nektek, hogy most abszolút nem érzek semmit sem a pocimban.

Még nem rókáztam, hurrá :) de folyamatosan kínoz az elviselhetetlen gyomorégés.


Már nagyon be vagyok sózva a pénteki UH miatt!!!!


Csajok, én ma magamtól elmentem vérvételre, pedig beszari vagyok, de aggaszt a magas TSH és megnézetem megint.


M.

2013. okt. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5908/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok Vica vagyok! Velem minden oké, ma kezdtem a clostimat :)

Lívi drukkolok neked nagyon, áttettem a görbéd a wunschra, szerintem is ekkor volt ovud

[link]

2013. okt. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5909/9202 anonim ***** válasza:
57%
Jajj de aranyos vagy Vica,olyan jó érzés hogy törődtök velem.Köszönöm!!! :)))) <3 Livi
2013. okt. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5910/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]


Itt is 16. napra tette :)Livi

2013. okt. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!