Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5951/9202 A kérdező kommentje:

Livi :-D:-D jol vagyok koszike ... Semmi extra sem tortenik velem most annak orulok h.ti egyfolytaban babasodtok :) Kicsit belefaradtam a babakerdesbe...mit mondjak...vagyom ra nagyon de most ...hogy fejezzem ki...meg vagyok torve :'( de nem akarom lehuzni a csodalatos babahangulatos irasokat!Nekem is lesz babam csak meg varni kell ra.

Evi elhoszem h.nem hiszed el :)) olyan csodalatos!Csak ugy jott es ott van a kincsed kicsit varatott magara o is de latod mar veled van :))!!Uuuuugy orulok nektek!!!:))

Livi te is babas vagy!:) Annyira szeretnem!!

Puszi Csajok!

2013. okt. 3. 21:05
 5952/9202 anonim ***** válasza:
57%

ÉÉÉÉÉÉÉÉÉVI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <3 Annyira nagyon gratulálok nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Olyan rettentő boldog vagyok!!!!!!!!!!!!!!!! Öröm ezt olvasni!!!!!!!!!!!!!!!!! Jajj, repes a szívem!!!!!!!!!!!!!!! :-))))))))))))))))))))) Istenem, micsoda boldogság lehet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Büszke vagyok Rád, Kismama!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)

Livi, nekem is össze -vissza a hasam, most épp még nincsenek mindjártmegjön görcsök, máskor meg azok vannak.

Kicsit mintha feszítene alól, de lehet hogy bebeszélem; nálam nem tudni. Ha ma teszteltem volna, azt mondanám, hogy nem éreztem semmit. Tegnap azt mondtam volna hogy minden pillanatát éreztem. Fura ez. A lényeg hogy nincs meg lányok!!!!!!!!!!!!!!!



Gina, nagyon örülök hogy jelentkezgetsz és olvasol minket; nagy puszi Erik babának!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Melikem várjuk nagyon az ultrahangodat; t..ök izgi!!!!!!!!!!! Kíváncsi vagyok hányan laknak az új albiban! :)

Szilvus imádlak, és várom Lili hercegnőről az élménybeszámolót; és a képeket!

Kicciri szuper hogy csoportvezeto lettel gratulálok! Jó neked!!!!!!!!!! Most megjött; de a következő ciklusban nem fog!

Krisztike, neked sem! Csapj az asztalra az időpont miatt! Bakker, október van! Látod; már nyáron túllehettél volna rajta..... ne engedd hogy húzzák az időt!!!!!!!!!


Milyen szuper, egy pozitív teszt szerdán; egy szombaton és egy vasárnap! Remélem nem szakítjuk meg a láncot!!!!!

A fejem néha nekem is fáj......... De csak picit. Nekem ez a csipkedés fura, úgy tudtam az csak a szülés körül van.... Irszi

2013. okt. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5953/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Csajok nagyon örülök nektek!!

Évi vigyázz magadra!!

Lívi, Irszi tuti pozitív lesz nektek is a teszt! Én olyan boldog vagyok, de tényleg..)Imádkozom értetek <3

KIcciri gratula a kinevezésedhez. Ügyes vagy.:)

Krisztikém minél előbb lapar!! Elhiszem, hogy belefáradtál, tudom milyen sz...r, nekem is vannak ilyen időszakaim, amikor kilátástalan ez az egész, és persze hihetetlen is, hogy egyszer összejöhet.


ÉN ma voltam a 4.cn-on a SOTE ARO-n, Urbancsek prof megvizsgált, és Clostyt írt, azt mondta elég 2×1 holnaptól 5 napon át, szedtem én már, és nekem be is jött (3 petém érett), csak baba nem lett ugye.

Szerdán kell mennem vérvételre és UH-ra, és akkor megtudom, hogy mikor is lesz. Ez az első stimulálásom ott, és ez gondolom a protokoll, gyengén indítják.

De a leleteim alapján nem is kell több ezt mondta az orvos.

Annyit gondolkodtam azon, amit Meli az első lombik után írt, hogy az, hogy a fejük nem elég erős a spermáknak csak ott a petri csészében derül ki.:((( A férjem bátyjának gyenge és kevés a spemája, nekik is csak az ICSI ment, vagyis a beleinjekciózás, azt hiszem az az ICSI, ha jól írtam.

A mi legénykéink szuperek, meg sokan is vannak, de mi van, ha gyenge a fejük?

Mert őszintén szólva nem akarom elhinni, hogy nem jön össze nekünk spontán, mert nálunk sajnos nincs ok.

Ismeretlen a meddőség oka.

Nem tudom nem-e felesleges az inszem is:(


Gina örülök, hogy jól vagy, hogy megy az idő, még emlékszem a pozitív tesztedre, amit a csipkés függöny előtt csináltál az ablakdban:-)))), és hogy örültünk neked. Most meg hamarosan szülni fogsz.


Vigyázzatok magatokra.

" Bözsi" :-DDD

2013. okt. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5954/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Krisztikém jó ez a Bözsi :DD

Én emlékszem Lívi fotójára, és kicsit hasonlítunk is egymásra (nekem feltűnt), én anno nem raktam képet magamról, de ha raktam volna akkor teljes lenne a zűrzavar,hogy ki kicsoda :-))));))))

2013. okt. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5955/9202 anonim ***** válasza:
57%

Mindenkinek köszönöm :))) olyan aranyosak vagytok

Komolyan ez olyan hirtelen jött

Mikor Meli elkezdte épp csak a fejembe megfordult vajon lehetek e en a következő :)) es lettem

Irszi nekem eléggé görcsöl a hasam

Nem tudom jó e ez de legalább tudom ott van

Ma kezdett hányingerem is lenni

próbálom gyógyszer nélkül lenyomni a fájdalmat ami apósom elvesztése miatt ért minket :(( 57 volt :((remelem vigyázz a kis inokájára onnan fentről :,((((((( 3 nappal hamarabb csinálom pont tudta volna :,((( olyan nehéz

Remelem a kincsem nem érzi annyira ezt a fájdalmat :((((

Férjem csak befordult es nagyon nehéz

Nem mondd semmit szinte :(( ahogy közeledik a temetés egyre rosszabb :((((((

Otthon ma majd megpróbálok erőre kapni

Most se tudok aludni :((

Évi

2013. okt. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5956/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lányok! Nagyon imádlak Titeket és érzem, hogy mindenki megkapja a kisbabáját!!!!

Gina, nagyon jól esik, hogy mindig olvasol minket! Vigyázz nagyon magatokra és jelentkezz még sokat!


Krisztikém, tudom hogy mit érzel, de hidd el, hogy erőre fogsz kapni. Emlékezz vissza, mennyire padlón voltam méterekkel a föld alatt, mikor az első lombikom sem sikerült a 7 inszem után. Kész voltam, de az anyai ösztön, a baba iránti vágy mindig erőt ad. És neked is erőt ad, összekapod magad és újból ezerrel mész neki!!!!! Tudom, hogy így lesz!!!


Évike, én nem kaptam semmit most terhesség kiderülése után, és utoljára aug.17-én volt meg a mensim :)


Livike, Lilla, Vica! Tessék reménykedni! Nem tudom, de nekem úgy volt, hogy annyira de annyira magamba beszéltem, hogy most már eljött az én időm és érzem, hogy a kisbabám ott vár rám, hogy leszülethessen, hogy maximálisan 1000%-osan biztos voltam benne, hogy sikerül.


Az agyatokat kell kicsit átformálni, hogy érezzétek a biztost!!!! Értitek? Amíg kétely van a kis lelketekben a siker iránt, addig még várat magára! Biztonságot kell adni a kicsikének, aki leszületik hozzátok! És amint érzik a 100%-os magabiztosságotokat, meglássátok jönni fognak!!!


Évin is most éreztem először ebben a hónapban, hogy nyugodt és türelmes és mintha érezte volna....


Kicciri, gratulálok az előléptetésnek! TE is bízzál a babádban!!!!


Irszike! Egyelek meg, imádlak! Figyelj, bízzál TE is a babádban! Fontos ám nekik, hogy bizalommal legyél és tudd, hogy Ő is küzd. Befészkeli magát a pocidban és nagyon kapaszkodik :)


Látod, elindítottam a babásodást, megtörtük az "átkozott negatív szériát" és most sorban jönnek a bébik! Bébibumm van csajok!!!!

TE is babás vagy! Mikorra nem várod????? Teszteljél már, a következő pozi teszt most a Tied lesz és után jönnek sorban a csajok!


Livi, Lilla, Krisztike, Kicciri, Vica és remélem nem hagytam ki senkit. (sorrend nem számít!)


MÁR NAGYON VÁROM AZ UH-OT! HA MINDEN OKÉS LESZ, MA MEGMONDJUK VACSINÁL A GYEREKEKNEK, HOGY LESZ TESÓ :)


M.

2013. okt. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5957/9202 anonim ***** válasza:
Évi, hol van már az a teszt?????????????
2013. okt. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5958/9202 anonim ***** válasza:

Évikém, nagyon sajnálom ami apósoddal történt, ki is kell adnod neked is a fájdalmad, és a férjecskédnek is, de este, amikor lefekszel, azzal a gondolattal aludj el, hogy hálás vagy ezért a babáért, és szeresd nagyon!!!!!!!!!!!!!!!! Élvezd kia pillanatot hogy végre állapotos vagy; ha kell, amikor senki sem látja! A temetés után kicsit jobb lesz; sajnos veszítettem már el én is közeli családtagot. Azzal valahogy véglegessé válik.

Legyél türelmes a férjedhez, és vigyázz nagyon a babátokra!!!!!!!! Szedd a magnéziumot, és pihenj amikor csak lehet!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Borzasztóan örülök neked!!!!!!!!!!!! Beszélgess egy barátnőddel róla, akivel tudsz személyesen is, meg fel is tudod hívni akár!!!!!!!!!!! Pár hét, és mindenki ki tudja majd fejezni az örömét; ez most nagyon nehéz lehet nekik. Téged is beleírtalak a blogomba mint Melit! :-)

Krisztike, kijössz a gödörből; meglátod! Jobb lesz ha elkezdődik végre megint minden!

Drága Bözsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-DDDDDDDDDDDDDDD

Ez így tényleg jobb; már nem is keverem!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Végre elindult az inszemes ciklusod! Ez mérföldkő!!!!!!!!!!!!! :-)

Erős a spermák feje, és meglásd, a 3.-ra legkésőbb a pocidban lesz!!!!!!!!!! Igaza van Meli kismamánknak, kell a feltétlen hit és bizalom a sikerhez!!!!!!!!!!!!!!!

Nagyon izgi, add át magad a nyugalomnak hogy megoldják z orvosok! Sikerülni fog! Most úgy kell hozzáállni, hogy az elsőtől terhes leszel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mert az leszel!!!!! Egy hónap múlva itt fogod villogtatni a pozitív teszted! :-)

Én holnap tesztelek lányok; izgulok. MA megint beleszúrt úgy-de úgy a hasamba............. be sem tudtam egész nap gombolni a gatyám, úgy feszült a hasam. MOst melegítőben vagyok; jobb egy kicsit. Most nagyon szorítsatok nekem hogy pozitívat teszteljek reggel lányok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Irszi

2013. okt. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5959/9202 anonim ***** válasza:

JAjj Meli, nem is írtam, izgulok nagyon az UH miatt! Persze hogy rendben lesz minden!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Olyan izgi, ma tudja meg a csemete..........

Vigyetek sütit is, mert ünnepeltek! Irszi

2013. okt. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5960/9202 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link] Utolsó kép nem a reggeli pisiből volt így szerintem már tuti megvagyok 5 hetes:)))

Itt vannak sorba a képek :))) nemrégen értünk haza

Meli azt számoltam hogy elvileg 10 nap van közöttünk :)))

Évi

2013. okt. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!