Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5961/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Drága Évi!

Kimondhatatlanul gratulálok! Olyan boldog vagyok Lányok. ....

Aposodat nagyon sajnálom és remélem minden helyre jön! Idő kell hozzá sajnos :'( vigyázz nagyon magatokra!

Na csajok ki a következő????? Úgy szeretlek Benneteket ♡♡♡

2013. okt. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5962/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi pont most olvastam a blogodat :)) Köszönöm :))

Nagyon de nagyon szurkolok neked:)))))))Alig várom holnap este fellépjek és megtudjam :))))

Nagyon sajnálom szegény páromat :((de mellette vagyok csak néha nyavalygok hogy mennyire feszít....Magbnéziumot te hogy szeded???

Nekem a doki telóba annyit mondott szedjem de hogy mennyit azt nem:((( hétfőn lesz uh :)))jajjj annyira izgulok

Jó helyen kell lennie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jön a párom is munkába és valószínű akkor megyek utóljára ha minden jól megy,mert nagyon feszít...nem gondoltam hogy ennyire...de lehet azért is furcsa ez nekem mert menzi görcseim szinte soha nem voltak...max 2szer

Puszi mindenkinek és mennek a pozitív energiák:)))))))

(MÉG MOST IS ALIG HISZEM EL :))))

éVI

2013. okt. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5963/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok csajok!


6mm a kicsi babánk, nagyon hevesen dobog a kis szíve, olyan csodás volt látni :) A szikhólyag is és a magzatvíz mennyisége is rendben van :)


Nagyon aranyos, hason fekszik, és olyan, mintha a szikhólyagon (ami egy kis labdaszerű gömb) hintázna :)


Olyan boldog vagyok :)


Kereken 2 hét múlva megyek megint UH-ra :)


Minden a legnagyobb rendben van, azt mondta a dr. bácsi, hogy nagyon erős kis babucka :) Minden tökéletes rajta :)


M.

2013. okt. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5964/9202 anonim ***** válasza:
57%

De jó :))))) ugy örülök :)))))

Évi

2013. okt. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5965/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lányok, én sajnos negatívat teszteltem. De nem törhetett meg a lánc, majd holnap Livi jön a pozitív tesztjével! :-)

Mi meg megyünk tovább; most elkezdem tanulmányozni a statisztikákat, aztán bejelentkezek a dokimhoz egyeztetni és elkérni a papírjaimat, majd kérek konzi időpontot.

Évi, gratulálok még egyszer!!!!!!!!!!!!!! Olyan nagyon jó ezt látni! Gyönyörűek a tesztjeid!!!!!!!!!!!!! :-)

Szerintem is vagy már 5 hetes!

Én a Schüssler sót szedem: Nr. 7 Magnesium phosphoricum D6

ebből én 2*2-t szedtem, de a természetgyógyász szerint lehet 3*2-t is szedni.

De a Magne b6-ról olvastam itt, abból is napi többet szednek a koraterhes kismamák. A lényeg hogy ha eddig nem kezdted el, akkor még MA vetess, és vedd be!!!!!!!!!!! Vagy kérj melóban, valamelyik osztályon biztosan adnak! :-) Olyan nagyon örülök neked! Melivel feledtetitek egy kicsit a bánatom! :-))))))))))))))) <3 Nekem is sikerülni fog:-)

Meli drága, ezek szerint már biztos hogy egy baba van? Vagy esetleg a következő uh-n még érhet meglepetés?

Édes, milyen cuki lehet ahogy már látod a szinte baba formáját!!!!!!!!!!! Mekkora? Icipici? Mint egy borsó? Vagy egy almamag? :-) Jajj de nagyon jó nektek! Már három kismamánk lett hirtelen, Gina Évi és Meli! ÉS persze Szilvikét se felejtsük el, aki már egy lassan járó babával is büszkélkedhet! Jajj, és Kini is megszült, csak így hogy nem ír, sokszor kimegy a fejemből... :-)

Szeretlek titeket lányok, ne keseredjetek el, még van 5 lehetőségünk........ Azt nem tudom hogy el kéne -e mondanunk, vagy sem. NEm számítok a családtól túl nagy támogatásra; anyósóm szerint kár erőltetni ami nem megy, anyum szerint meg kár az orvos, mi a fra...cnak, felesleges pénzkidobás.

A barátainknak azért nem akarom mondani, mert akkor híre mehet a városban, bárhol. Szóval amíg nem tudják melóban, addig azt hiszem titkolnom kell. A szülők előtt is, mert anyósom olyan, mintha bemondanánk a falurádióban....

Akkor ezt megbeszéltem magammal:-) Majd jelentkezem; most megyek kertészkedni és takarítani.


Livi, rettenetesen drukkolok neked holnapra!! Pozitívat tesztelsz! Böszikém drága Lillám, neked pedig sikerülni fogy az első inszem!!!!!!! :-) Irszi

2013. okt. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5966/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Irszikém úgy sajnálom:'''''(((((.

Nem is tudom mit mondjak, elolvastam a blogodat is:(

Annyira szerettem volna, ha sikerül neked is.

De majd a lombik tutira megy, és ne is mondd el senkinek szerintem sem, csak ha majd már ez elkerülhetetlen, és ne hallgass senkire ezt ingen is végig kell csinálni, mármint a lombikot. :-)))

Gyönyörű az idő épp jó kertészkedéshez, szép napot neked!:)

Mi állatkertbe akartunk ma elmenni, de olyan náthás vagyok, hogy szerintem csak az ágyat tudom nyomni.

Évike gyönyörűek a tesztjeid, nagyon örülök neked!!!

Mióta nem jött a baba nálatok?? 2 éve talán? Ha jól emlékszem.

Meli biztos csodás lehetett hallani a kis szívét, el sem tudom képzelni milyen érzés lehet :))))

Majdnem egyszerre fogtok szülni Évivel, nagyon szuper :-))))

Lívi mi újság? Csak jó híreket akarok hallani :-)))

Puszi Csajok

Bözsi

2013. okt. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5967/9202 anonim ***** válasza:
57%

:-) Köszönöm Drága Bözsi! :-))) Édes vagy nagyon! ÉS most aztán tedd oda magad az inszemnél, ebből a szempontból most te vagy a világ közepe! :-) GYógyulj meg gyorsan!

Tényleg Meli, mit szóltak a gyerekek????? :-)

Évike, remélem jól vagytok, alig térek magamhoz, olyan szépek a tesztjeid! Irszi

2013. okt. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5968/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jaj Irszike, de ugye még nem jött meg? Biztos, hogy nincs remény????


Nem hiszem el, hogy nem sikerült :(


Csajok, drukkolok továbbra is.


Küldöm a piciről képet. Úgy van, hogy alul van a petezsákon belül egy pici kis köröcske, mint egy pici labda, az a szikhólyag, és rajta hasal a kicsi, mintha hinázna hason egy kis labdán, nah az a babucka.


6mm-es és szépen ver a kicsi szíve :)



[link]


[link]



Sajnos a lányom nagyon gonosz :( Mióta elváltam az apjától, igyekszik megkeseríteni minden nap az életemet. Nagyon utálatos velem, pedig a lelkem kiteszem érte.


Azt mondta, mikor a szerelmem közölte velük a nagy hírt, hogy nem örül neki :(


És ma pl. mikor rászóltunk valamiért, azt mondta nagyon gonoszul, hogy csak addig vagyok terhes, míg hasba nem rúg.


Hogy mondhat ilyet egy gyerek???? És az anyjának???? döbbenetes. Szerintem mérges, hogy nem az apjától lett kistestvére. Nagyon nehéz meccs áll előttem. Döbbenetes, hogy ilyen kis görény velem :(


Rosszul esik nagyon :( Ez az én lányom....akinek mindent igyekszer megadni és szeretetben nevelem, cserébe ilyet mond.... hát ki vagyok akadva nagyon :((((


M.

2013. okt. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5969/9202 anonim ***** válasza:
57%
Lányok! Irtam egy regényt,de az autómata trágárságszűrő nem engedte elküldeni...csak mondjuk nem volt benne semmi csnya szó...na szóval ha lesz türelmem akkor írok.Amúgy lement a hőm 36.7-re,semmiféle pozi teszttel nem fogok tudni szolgálni.Bocs csajok,mindenkihez volt néhány szavam,de nem lehetett elküldenem.Puszi mindenkinek Livi
2013. okt. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5970/9202 anonim ***** válasza:
57%

Túl vagyunk a temetésen :((( nagyon sokan voltak

Párom nem bírta es elmondta apósom édesanyjának hogy jon a dédunoka:))) nagyon őrült de meg titok..sógornőmnek nem mertük elmondani mert nagyon apás volt es nem is akartam a rosszal összekötni :((

Meli olyan szep az Uh :) hüvelyi volt???Sajnalom hogy a lányod így gondolja :((((

Remelem hétfőn mi is jót látunk :))vagyis nem remelem hanem tuti

Elkezdtem Irszi tegnap a magnéziumot es mintha jobb lenne de néha görcsöl elég rendesen :((mar lent is duzzad..olyan hihetetlen

Sajnálom hogy negatív de nekem is az volt az első es később lett pozitív

Raadasul most nem éreztem hogy a hőm fent lenne

Megyek pihenünk de közbe nézem hogy hátha írtok :))

Évi

2013. okt. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!