Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6021/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szep hétvégét mindenkinek :)

Évi

2013. okt. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6022/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Írszi köszönöm imádlak! Azóta azt mondta,h azt hittem már rég kertel időpontot :-/ kész vagyok tőle ;-)

Évi neked is szép hétvégét !


Puszika!

2013. okt. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6023/9202 anonim ***** válasza:
57%

Na Kicciri hajra :)))

Évi

2013. okt. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6024/9202 anonim ***** válasza:
57%

:-) Örülök hogy lassan minden a helyére kerül lányok:-)

Kismamák, olyan jó hogy vagytok nekünk!!!!!!!

Évi homeopathiás bogyót szedhetsz a fejfájásodra, de algopirin származékot is, és meg is kérdeztem a dokit direkt.

De te nem kórházban dolgozol véletlenül?????? :-P

Csörögj be, XY vagyok erről az osztályról, csak most nem dolgozom mert kismama vagyok. Fáj a fejem........ Úgy is segítenek! Vagy a saját osztályodról telefonáltass át valakivel.

Hogy halad a nem inszemes ciklus? Mikor is lesz az akkor? Most hétvégén?

Irszi

2013. okt. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6025/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi nagyon aranyos vagy :) ma mar szerencsére sokkal jobban vok :) inkább a derekam recseg ropog :)) meg mar veszekedek is :( na ennek nem örülök de bizti a hormonok csináljak.

Elkezdtem horgolni virágokat es majd egy kis takarót akarok belőle csinálni :)

Meli hova lettél???

Puszi mindenkinek

Évi

2013. okt. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6026/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Helló Csajok!

Kicciri na ez az!! kérj időpontot :)

Irszike remélem jobban van a kis lelked már, múltkor mintha írtad volna, hogy magad alatt vagy:(((

Minden rendben lesz majd, még nincs időpontod ugye?

Én tegnap reggel kaptam meg a tüszőrepit 8-kor. délután olyan hányingerem volt tőle, hogy pár órán keresztül csak küzdöttem vele.

Csütörtökön este kellett szexelni,meg ma este is:-)A tegnapot kihagytuk mégis, ahogy az orvos is mondta. :)

Most annyira érzem, hogy sikerülni fog, nem tudom miért, de ezt érzem.:-))Két db tüszőcském feszít rendesen:)

Évi mit érzel? Mindent tudni akarok:)És Melike ?

Lívi jól vagy? Megy már a felújítás?

Vica lassan ovud lesz neked is, jön a hajrá:)))

Puszi Mindenkinek, Krisztikének is:)

2013. okt. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6027/9202 anonim ***** válasza:

Lilla ennek nagyon örülök :)))

Eleinte a puffadás és büfögés volt a sláger :) Plusz a hasfeszülés ami lassan kezd elmúlni...de ez volt a fő tünet hogy már 3 napja éreztem ezt mint mikor meg akar jönni.Most kezdek szagokat érezni :( hányinger vagyogat de megy is gyorsan :)) mellbimbi ami még érzékeny és nyilallgat a petefészkem,de lehet az utro miatt :)))

Pont ma olvastam hogy a magas hcg iker terhességre is utalhat :)) hát le is izzadtam :D bár nem báno,mert letudom egyszerre :)))

Na megy a pozitív energia

Irszi a lombikkal tuti fog sikerülni :))) érzem

Évi

2013. okt. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6028/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok Vica vagyok :) Köszönöm kérdeseteket jól vagyok. Igazság szerint kevesebbet foglalkozok a babtémával. Nagyon örülök az új kismamiknak :) Nem tudok még mit nyilatkozni, közeledik az ovum, érzem :)

[link]

Úgyhogy hajrááá :)

2013. okt. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6029/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Orulok h.mindenki jol van:)

Nalam semmi extra jol vagyunk :)Megyek hetfon a dokimhoz.:)Az h.mikor jon meg kiszamithatatlan de ha az elozo honapok rendszeresseget nezem akkor nehany nap es megjon a mensim.kb.17-18-an.

Elem az eletet es a mutetig nem gondolkodok a temarol.:)es tok joo:)

Orulok nektek Kismamaknak,Anyukaknak es akiknek mar nagyon kozel van a baba ;)

Puszikak!<3<3<3

2013. okt. 13. 10:42
 6030/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla, sikerülni is fog, meglátod! :-)

Már történik valami izgi a testedben! :-D

Évi, olyan jó olvasni az első kis terhes tüneteidet! :-)

Az Utrótól nem lehet semmit érezni, bár lehet hogy én is attól éreztem; már nem is tudom...

Az Utró mindenesetre egy csodaszer lányok! :-) CSak gusztustalan :-)

Kriszti, végre eljutsz az orvosig.... ki ne gyere onnan amíg nem kapsz időpontot!

Hogy irigyellek benneteket, hogy tudtok nem gondolni a témára........ Bár már én sem gondolnék rá!

Ebben a ciklusban nem fogom figyelni hogy mikor kell vagy nem kell; csak kenem majd a krémet a 12. cn.-tól.

A lelkem hangyányit jobban van, de ezért még romokban vagyok; bevallom.

Most ásom bele magam a lombik témába.

Meli, nektek hogy csinálták meg házassági anyakönyvi kivonat nélkül? Nekem vinnem kell azt is, mert csak akkor ingyenes ha házasok vagyunk, egyébként + 700.000Ft vagy mennyi!

Egyébként jól vagy? Még mindig nem írtad hogy ment a nagy beszélgetés!


Nem, időpontom még nincs, de azt olvastam pár hét alatt el lehet csípni ha naponta telefonálgatok. Irszi

2013. okt. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!