Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6541/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti naon aranyos vagy. 3án meek uh ra rem utánna megnyugszom. Én naon aggodos kismami vok. És van esély rá h.te is ilyen leszel.

Csajok annyi minden történt itt már full levok maradva. De mostmar sűrűn leszek egyszer csak képben leszek.

Meli jobban vagy??

2013. dec. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6542/9202 A kérdező kommentje:

Evi legyel is nagyon boldog!Megerdemled!:))<3

Lilla koszi a kedves szavakat...hat igen remelem nem csak dominans tuszo volt hanem repedes is :-D majd csak... drukk nektek Livivel!:) most ossze kell jonnie!Juj de izgalmas Csajok!:)

Klau igen...:)) en is aggodos leszek biztos...de majdcsak nem lesz semmi baj :) igy kell hozza allni :) nehez de ez van :)majd irj h.mi volt ultrahangon ;) puszi a babanak a pocakban!:)<3

Irszikem!!!!Mi ujsag hogy vagy?!Hianyzik az irasod nagyon!!Biztos karacsonyi fergeteges keszulodesben vagy te is :) imadjuk ezt :) puszik!<3

2013. dec. 18. 11:19
 6543/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi tényleg eltűntél :(((

Megvettetek mar mindent??

Szerencse mi most nem tartunk ajándékozós karácsonyt mert kevés a pénz nekünk es a családunknak is...Kérdeztem a férjem nem e haragszik hogy nem veszünk egymásnak semmit ajándékot??Azt mondta ő mar megkapta :) es ott van a pocimba :)) olyan jól esett, hogy majdnem ezért is sírtam :)))

Nézünk majd egy kis fát mert en nem szeretem a műt..es rateszem a díszeket amiket csináltam :)

Évi

2013. dec. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6544/9202 anonim ***** válasza:
51%

Sziasztok Kislányok!!! :-)

Melike, gyógyulj meg gyorsan, és múljanak már el ezek a fránya vérzések.... Nem lesz semmi gond, eddig sem volt! Stramm babád van! :-D

Évi, a hormonjaid tombolnak, az tuti! :-) Ne bánd hogy inzulinos leszel; nekem is mondták hogy aki Metet szed, annak nagy rá az esélye, de jobb, mert az tiszta inzlin. Eü-s vagy, nem magyarázom! Semmi gond! :-) GYönyörű a babád, megnéztem én is a filmet! :-)

Kriszti, én sem értem hogy mi a pikli ez nálad! A takaró biztos édes nagyon, én is állandóan vásárolok.. Most megint kicsit lelkesebb és bizakodóbb vagyok :-)

Bözsika, Lilla, szorítok ezerrel nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vicus, csodálat a kitartásodért! De én tuti keresnék egy fődokit; vagy elmennék egy meddőségibe! Olvasgasd el a blogom, rengeteg vérvételünk volt; és itt már olyan dolgokat néznek, ami másnak eszébe sem jutott!

Kicciri, mi újság veled? Jó hallani rólad néha!

Gina!!!!!!!!!!!!!!!!! vCSodás kis pasi; olyan gyönyörű!!!!!!!!!!!!!!!!! Tényleg a b....-ba él.........nek a lányok majd utána!

Szilvike, jól vagytok? Lassan feláll ez a nagylány, ügye?? :-)

Ó, ha bárkit kihagyok, akkor bocsibocsi, sokan vagyunk! :-)

Nekünk megvannak az utolsó vizsgálatok is, az összes kromoszóma, anekem a TROCH, a Kaális sper... vizsg. , az ottani összeférhetetlenségi (abból derül ki hogy IVF vagy ICSI lesz-e.

Egyenlőre ICSI-t javasoltak, de a többi vizsg. eredmény függvénye!

HA minden jól megy, akkor februárban kezdhetünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Azt mondta a főnővér, hogy kedvesem, februárban terhes lesz! Na, el is sírtam magam.. :-D

Kitartás lányok, mind édesanyák leszünk!

És még valami!!!!!!!!!!!!!!!! Így, utólag azt mondom: kár volt eddig húzni az időt, már egy év sikertelen próbálkozás után meddőségibe kellett volna mennem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Érdemes átgondolni! A KAáliban csak akkor csinálnak bármit is, ha indokolt; és ha látnak rá esélyt, előbb ők is ciklus monitoroznak, inszemeznek... Gondoljátok át; lehet hogy spórolnátok magatoknak pár évet/ hónapot. Semmi értelme az időt húzni! :-)

Imádok mindenkit; és egyébként igen, hatalmas ablakpucolásban vagyok! Tegnap éjfélig mézeskalácsoztam ...:-) Irszi

2013. dec. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6545/9202 anonim ***** válasza:
57%
Klau!!!!!!!!!!!!!!! Tudtam hogy valaki kimarad! Imádlak! Remélem évezed minden percét a pocakosságnak! Az nem baj lányok ha aggódtok; ez természetes szerintem! Főleg annak, aki küzd a babájáért.. :-) Irszi
2013. dec. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6546/9202 anonim ***** válasza:
51%
Irszi, már egyszer írtam, nem tudok meddőségibe menni, nincs pénzem, örülök hogy végre találtam egy normális endokrinológust akit még bírok fizetni. Előbb utóbb csak lesz nekem is gyerekem, meg már elegem kezd lenni az egész témából, orvoshoz járásból, sehová nem haladunk, most kaptam clostit, valamint szedni kell az E vitamint és mellé a folsavat, mást nem tudok tenni.
2013. dec. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6547/9202 anonim ***** válasza:
hm
2013. dec. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6548/9202 anonim ***** válasza:
57%
Vica voltam :)))))) csak nem jelent meg a hozzászólásom
2013. dec. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6549/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi én naon élvezem h.naprol napra nő a törpém. aggodom de asszem mar nem parázom tul. arra.gondolok nem lehet baja és megnyugtatom magam. Naon örülök annak h.elmentél meddőségibe, és én naon bizom benne h.naon hamar veled is ott lesz a kis csöpség.

Vicus elhiszem h.már kezd eleged lenni,de kitartást. Neked is lesz csoda szép.babód!!!:)

2013. dec. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6550/9202 anonim ***** válasza:
57%

Megy a készülődés???

Évi ;)

2013. dec. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!