Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6571/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi én nekem is bőven elfér törpe :) ja és a derék.fájáson már tul vagyok.én is.Mintha én minden tünetemen hamarabb átmennék mint más. Tiszta furi.

Vitamint szedsz???

2013. dec. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6572/9202 anonim ***** válasza:
57%
na ez a lüke gyakori k. megint ki irta amit az előbb kèrdeztem. Én csak.Gravidát szedek de csak.7. héttől. doki.szerint az szednem kell. Te h.h nem szedsz gravidát vagy elevitet?
2013. dec. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6573/9202 anonim ***** válasza:
57%
vagyis melyiket szeded.??mar nem tom mit irok.:D
2013. dec. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6574/9202 anonim ***** válasza:
51%

Lányok, én most kezdtem el az Elevitet megint (a sikertelen inszem után hagytam abba), mert így ismét 3 hónapom van a várva várt fogantatásig. Én szerintem 3 hónappal előtte illik szedni, hogy tudjon raktározni a szervezet.

Van aki sima multi vitamint szed és hozzá folsavat meg amit gondol; én a terhesvitaminban hiszek. Főleg hogy bár igyekszem, de nem tudok annyira változatosan táplálkozni ahogy kellene (heti 2* hal, heti 2* belsőség, napi 5* zöldség..).

Én úgy tervezem, hogy az első trimeszterig szedem naponta, aztán talán 2 naponta. Majd kiderül. Lehet hogy végig szedem inkább :-) Irszi

Most a Pharmaton NAturelléről olvastam jókat!

2013. dec. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6575/9202 anonim ***** válasza:
61%

Nekem a doki nem akarta pedig többször is kérdeztem...

Kicsit féltem is de több orvost a munkahelyen megkérdeztem és azt mondták ez mind csak a gyógyszerek forgalmazói csinálják...ráadásul nagyon kevés a folsav benn ezért nekem a sima folsavat kellett szedni,d vitaminnal és volt terhesség előtt e vitaminos kúrám is:)

Elevitet szedek,mert csak abban nincs jód..pajzsmirigyem miatt.

Visszatérve szerintem a doki azért nem akarta mert sokan híznak tőle és ahogy barátnőm mondta ha elkezdem nézzem meg mi lesz és lám 1és fél kiló fel is jött és nagyobb az étvágyam is...

Ráadásul az én súlyom így is sok és nem akartuk a babát veszélyeztetni azzal hogy már előre hízok. Végül is még így is mínusz 5kilónál tartok a terhesség alatt:))))))))))

Amikor nem szedem az elevitet akkor jön a d vitamin és a sima folsav...sok gyümölcsöt eszek mert a diétát nagyon be kell tartsam..

Évi

2013. dec. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6576/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]

Remelem sikerült :)

Ne nézzetek a ruha összeállítást :)itthoni cucc es sütés közbe csinálta rólam anyukám :)

Évi

2013. dec. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6577/9202 anonim ***** válasza:
57%

Igazság szerint én miota szedem a gravidát lement 2 kg. A rengeteg gyümölcs is sokat segit sztem.

Még beszedem a maradék gravidát.... utánna szünetet tartok. Azért nem akarom tulzásba vinni a gyogyszert.

Holnap csinálok képet és megprobálom felrakni :)

2013. dec. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6578/9202 anonim ***** válasza:

Kedves lányok :) Szeretetben Gazdag Boldog Karácsonyt kívánunk nektek és családjaitoknak :)

Puszi

Évi es Gyuszi

2013. dec. 24. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6579/9202 anonim ***** válasza:

Drága Lányok!

Áldott,békés karácsonyt kívánunk nektek:)

Szilvi és Lili:)

2013. dec. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6580/9202 Kicciri ***** válasza:

Jó reggelt Drága lányok!

Békés Boldog Ünnepeket Kívánok Mindenkinek! Pihenjetek sokat és vigyázzatok a sok undi sutivel ;-)


Köszönök mindent és folyt.köv.


♡♡♡♡♡♡

2013. dec. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!