Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6601/9202 A kérdező kommentje:

Lilla sajnálom h.megjött :(( jaj pedig ugy biztunk benne hogy most sikerül :( de majd a következőben,Anyukámnak is a második tüszőrepesztős ciklusban sikerültem!:)

Livi mi ujság veled?:)

Irszikém hát olyan január 17-20 körül nem várom,tudod megjött Kari előtt...hát ez van majad januárban sikerül.

Emerencia ez csodás hogy van 3!!!! halvány teszted!:) JAj és csak igy irod?? :))) Most minden rendben lesz meglátod!Alig várom hogy menj dokihoz és igazolják :) en örülni akarok nektek!!Szoritok szoritok szoritok nagyon!!!Jó hogy végre jó kezekben vagy!!!

KLau irj hogy mi van sztem minden OK csak tulaggódjuk ami természetes!Ami nehezen jött azt nagyon nagyon féltjük.

Pusszantok ám Mindenkit!

JA Emerencia a műtétem jól sikerült a lényeg az hogy átjárható vagyok és minden jó lett végre mindkét oldalon :))) Ugyhogy most megint van reményem legalább ugy igazán!

Na megyek mert megint megyünk rokonokhoz tegnap jöttek hozzánk aztán mi is mentünk 2 helyre...hosszu nap lett de jó volt!:) Ma megyünk 2 helyre megint.PUszi Csajok hajat kell száritanom-ami "földig ér" :)) azért nem de jó hosszú :) puszikák!:)))

2013. dec. 27. 11:11
 6602/9202 anonim ***** válasza:
70%

Klau szorítok nagyon :)

Lilla sajnálom :( na de biztos vok a következő év mindenkinek jó lesz :)

A clostyl nekem csak cisztat csinált es ki is maradt egy havi vérzésem emiatt februárba...

Irszi elküldöm a megmaradt tamponjaimat :) bár kaptam ajándékba de en sose szerettem használni :) dugódíj jól be hogy húzzatok ki a ciklust :))

Kicciri milyen volt a telelés??

Vica veletek mizujs.???

Emerencia ez jó hír :) nem mondok semmit előre :)

Az nem jo hogy cukros vagy de igen tudom milyen :( 10. Héttől nekem mindig rosszabb lett de mar betartom a dietat igy pont jo ;)

Szep napot mindenkinek

Évi

2013. dec. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6603/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti :) nagyon jók lettek :)))

Évi

2013. dec. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6604/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Doktornő megvizsgált... nincs semmi.seb ami ezt okozhatná. Csinalt uh ot a babának kutya baja :) annyira megnyugodtam meg doktornő is megnyugtatott....

Irt fel Duphaston tablettat... szednem kell es ez állitólag elmulasztja.ezt a vmit. Még jo h.elmenten mert vetélés is lehetett volna ebbol. De a dokinő megnyugtatott h.már semmi baja sem lesz... megmarad.

ugy örultem majdnem elsírtam magam. Ezért kaptam ajándékba egy képet a babómról!!!

Naon sokat nőtt és produkálta magát...keze lába járt meg ugrált is és a dokinő azt mondta ilyen cuki 12hetes babát még nem látott pedig lassan már megy nyugdijba.:D

Megnyugodtam mostmar :)

Lilla sajnálom h.megjött... :(

Na de új év... sikerülnie kell :) fel a.fejjel..!!

Emerencia de jo... remélem hamar igazolja.doki :)

2013. dec. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6605/9202 A kérdező kommentje:

Koszi Evi!:))

Klau na latod orulok h.minden rendben hala Istennek!:)

Megyek keszulni jonnek Anyukam tesojaek puszikak!:)

2013. dec. 28. 09:02
 6606/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok drága kislányok!


Emerencia!!!! De jó, hogy itt vagy, kérlek maradj velünk és tuti babás lettél, és meg is marad a baba!!!! Most már tudjuk, miért hagytak itt az ikrek, és ez a baba Velünk marad :) ez biztosan így lesz!!!!


Gyere a jó hírrel a doki után és higgyél már annak a tesztnek!!!! Ott a baba, juhéjjjjjjjjjjj!


Lilla, sajnálom, hogy megjött :(


Klau, tudtam, hogy nem lesz baj, most vagy abban az időben, mikor kell egy kis progi pótlás, mert még keveset termel a méhlepény, ilyenkor vált a sárgatestről a méhlepényre a progitermelés szerepe! Nem lesz baj!!!!!


Én most vagyok a 20.héten :) FÉLIDŐS LETTEM, CSAJOK!!!!!


Hétfőn reggel megyek UH-ra, már alig várom! És kérek megerősítést a dokitól, hogy látja most is a kukiját a Fecánkának :)


A posakom nagyon nagy, és egész nap rosszalkodik benne a baba, imádom ahogy bekeményszik és kidudorodik a pocimon, meg lehet fogni szinte a tenyeremmel :)


Küldök pocakfotót :)


És csajok!!!! Akinek még nem jött össze, üzenem nekik, hogy SIKERÜLNI FOG!!!! MINDENKI BABÁS LESZ, BÍZZATOK BENNE, MERT EZ ÍGY VAN!!!!!!!!!!!!!!!!!


Nézzétek végig.... egymás után időről időre azért babásodik a csapat, nem???????? Annyira jó!


MINDENKIRE SOR KERÜL, EZ FIX!!!!!


Puszi mindenkinek!!!!


Meli



[link]

2013. dec. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6607/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Kedves Kislányok, köszönöm a kedves szavakat, már jobban is érzem magam:)

Meli nagyon szép vagy :)És 20 hetes kismami :))))

Évike kitartás a diétához, szegénykém karikor biztos nehéz volt betartani:(

Klau látod minden rendben örülök, hogy nincs baj.


Lívi!!!

Mondd, hogy neked sikerült!! :-)))


Puszilok Mindenkit!!!

2013. dec. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6608/9202 anonim ***** válasza:
57%
Meli.naon szép nagy már most a hasad ;) bele gondolva 2hónap van köztünk mégis mennyire nagy a hasad az.enyémhez képest..... elképesztő :)
2013. dec. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6609/9202 anonim ***** válasza:
57%

Klaudia,igen valószínű hogy alacsonyabb volt a progi szinted es azert kaptad hogy szépen át tudjon állni a méhlepény a termelésre:) nekem 9 hetesen megnéztek a progimat es ha alacsony lett volna emeltek volna a gyogyszeren de sejtettük hogy nem kell mert mar nagyon nagy adagba kaptam 103-as volt de az endo doki mondta ha 80,90 körül van emelni kell..a magas inzulin miatt ..te tartasz dietat???Vagy inzulin is kell??

Lilla igen sajnos egyszer kiugrott a cukrom de érdekes mert olyan miatt hogy nem is gondoltam ...bár lehet a cukor terhelés zavart be..

Meli nagyon szep pocid van :) az enyém kisebb bár kep alapján lehet nem annyira de alap pocim is volt ;) nem mint neked :)

Pár napja nagyon nyilallik ott lent :( remelem nincs semmi baj..de ha igy marad lehet megnéztem a dokival nehogy megis a mehszaj nyíljon :((

Raadasul szekrekedesem is van a sok teljes kiőrlésű cucctol es állandóan ennek :)))

Évi

2013. dec. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6610/9202 anonim ***** válasza:
57%

A dietat es inzulint bocsi ja Emerencianak akartam írni :)

Sikerült összekeverni titeket :) bocsi

Évi

2013. dec. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!