Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6591/9202 anonim ***** válasza:
57%

Klau voltál a dokinal???

Ma a vérnyomásom jo lett de megint nyilal a hasam alja :( egyszer ez egyszer az

Mar furcsa lenne ha nem lenne semmi..olyan érzés mint a 13. Heten ahogy a csípőm szélesedett ...lehet most is ahogy nő a baba???

Pihentem de nem sokkal jobb ..lehet a sok sütés főzés miatt van..

Remelem nektek jobban telt a karácsony :)

Évi

2013. dec. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6592/9202 anonim ***** válasza:
57%
Holnap.reggel meek mert akkor ugyel nődoki.... félek picit mit fog mondani. Meg mindig van enyhe barna folyasom es feszul.a.hasam meg szurkal. Mar lehetne reggel
2013. dec. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6593/9202 anonim ***** válasza:
57%

Majd írj mit mondott..a 12. Hetet betöltöttétek??Szedtel progi pótlást???

Évi

2013. dec. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6594/9202 anonim ***** válasza:
57%

betoltottem a 12hetet. Ma megint van barna maszatolás... semmit sem szedtem csak a gravidat. 2napja.meg hozza magneziumot. de a.vedőnő szerint eleg lenne a gravida.

Naon félek kb 30p es oda erek a.dokihoz

2013. dec. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6595/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Drága Lányok, remélem jól teltek az ünnepek.

Klau ne aggódj nem lesz semmi baj. Írj majd mit mondott az orvos.

Nekem sajnos nem sikerült, tegnap megjött a "karácsonyi ajándékom" :((((

JA és egy ciszta megint.

Ebben a ciklusban sem lehet stimulálni, majd ha megint megjön.

Nagyon-nagyon el vagyok kenődve...'''(((

puszi lányok

2013. dec. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6596/9202 anonim ***** válasza:
57%

Drága Lilla, nagyon sajnálom! :-((((((((( Tarts ki kedves!

Gondolok rád sokat, és küldöm a pozitív energiákat! :-)

Klau, írj hogy mi volt; izgulunk érted! Értetek! De minden rendben, meglátod! Remélem megnyugtatnak egy kicsit!

Évike, örülök hogy jól vagy; ezek a fura dolgok azért vannak, mert nő a méhed, nő a babád, és változik minden ott belül! Tök jó! Micsoda kis hegyes pocid van!:-)))))))

Kiskukis???? MAjd meglátjuk!

Ginus, hogy vagytok? Szilvike és Lillus?

MEli, nem írtál semmit, szét izguljuk magunkat miattatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kicciri drága?

Szia Emerencia!!!!!!!!!!!! Jó volt olvasni tőled, még ha 2 sort is!

Hiányzol nagyon, szeretnénk ha visszajönnél közénk! Lassan bár; de igenis babásodunk! Két megszületett, és 3 pocaklakónk van! Mindenki túl a 12. héten! :-)

Krisztikém, mizujs? Mikorra nem várod?

Nekem mindjártmegjön görcseim vannak; már csak azért imádkozom, hogy nehogy szilveszter előtt megjöjjön! Bedugom valamivel, ki kell húznia a ciklusaimnak a 21-23 napot!!!!!!!!!! Ma vagyok a 18.-on még csak... Szorítsatok hogy meg ne jöjjön szilveszter előtt!!!!!!!!!! Légyszilégyszi!!!!!!!!! :-)

Livike, mizujs veled?

Lányok, már csak 2 hónap! De jó, jan. 06.-án telefonálhatok a laborba, hogy megcsinálják-e azt az MTHFR vizsgálatot a férjecskémnek! Remélem!!!!!!!!!!!!!

Vicus???? NAgy a csend! Puszi csajok! Irszi

2013. dec. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6597/9202 Emerencia76 ***** válasza:
57%

Köszi lányok :D Megvagyok jól vagyok. Jó kezekbe kerültem Dr. Lollok-hoz járok és kezelésbe vett. Kiderült hogy cukorbeteg vagyok uh azért nem maradtak meg az ikrek anno. Azóta annyi hogy páromat is vizsgálták kiskatonákkal minden rendben de sok fehérvérsejt volt a mintában. De nem tudni mitől egy hónapos antibiotikum kúrán volt. Most stimuláltak closti+zitazónium+pregnil tüszőrepi. Tegnapra nem vártam van 3 überhalovány kétcsíkosom de még nagyon nem élem bele magam mert semmi de semmi tünetem nincs:( se cickófájás nincs megdagadva semmi. Majd meglátjuk mi lesz. 6-án megyek dokihoz majd akkor eldől. addig vár rám egy jó kis utazás is. Irisz olvasom a blogodat ám :D szóltam is hozzá. Krisztike olvastam a műtétedről ... remélem jól vagy és hamarosan ott lesz a kétcsíkos a kezedben is. Melike? Vele mi van?

Kismamiknak nagy gratula!

Puszi lányok!

2013. dec. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6598/9202 A kérdező kommentje:

[link]

remélem jó lesz...

2013. dec. 27. 10:57
 6599/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Irszikém köszönöm <3


Emerencia drukkolok!! És mindenkinek aki menzesz előtt áll, hogy NE jöjjön meg!

2013. dec. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6600/9202 A kérdező kommentje:

Hurrrrá!:) jó lett :)

Köszi Irszikém!:)

2013. dec. 27. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!