Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6611/9202 anonim ***** válasza:
57%

Okés Évi csak lestem h.minek kéne nekem dièta meg inzulin :D de okés már leesett :D

Végre elmult a barnázásom pedig csak 2napja szedem a gyógyszert :)

2013. dec. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6612/9202 anonim ***** válasza:
57%

Emerencia, örülök nagyon hogy ott vannak azok a szépséges kis tesztjeid!!!!!! Szívből remélem hogy erősödni fognak! :-)))))))

Írj feltétlenül majd hogy mi van veletek, és megint azt mondom,nagyon szeretnénk ha velünk maradnál!!! :-)

HA olvasod a blogom, akkor tudod hogy a Lollok doktornál jó kezekben vagy! :-) Ő nagyon alapos, és nagyon emberséges! ÉS ügyes!

Klau, hát persze hogy nem akkora a pocitok, hiszen Melinek már van 2 csemetéje, és aki már volt váradnós, annak előbb lesz nagyobb a pocakja! :-)

MAjd utóléritek! Egy első terhességnél ha csak a 20. héten kezd el nőni a poci, még az is belefér! Persze én is azt szeretném ha az enyém is látszódna már az első héten ! :-)))))

Krisztike, nagyon szépek a mézeskalik!!!!! Feltöltöm én is nektek az enyémeket :-) Annyira tetszk amiket ráírtál! Jövőre lehet hogy én is csinálok ilyet! :-)

Bakker, akkor viszont egy hét, és középidő;-)

MEli, hatlmas a középidős pocakod!!! NAgyon irigy vagyok!!! :-) Nagyon szép poci! :-) Livi, mi a helyzet? Tényleg nagy a csend! :-)

Lillus, Kicciri, puszika nektek is!

JAjj Évi, akkorát röhögtem a tamponos dolgon!!!!!! Nagyon édes vagy, köszönöm! Küld fénypostán; kinyitom az ablakot! :-) Bedugom az összeset egyszerre ha ezen múlik! :-) MA vagyok a 20. ciklusnapon, úgyhogy már nem akkora gáz, persze ha holnapig legalább kibírná... Tegnap meg ma nem görcsöltem annyira, de vizesebb folyásom kezd lenni; úgyhogy szerintem hiába betonoznám be akár... :-( Nem érdekel, februárban lombik! Juppy! :-) Nem fog ki rajtam a mensi! :-) Puszi csajócák! Emerencia, szorítok nagyon! Irszi

2013. dec. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6613/9202 anonim ***** válasza:
57%
Nem engedi feltölteni; de majd megpróbálom máshogy :-)
2013. dec. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6614/9202 anonim ***** válasza:
78%
Sziasztok lányok Vica vagyok :) Végre vége a karácsonynak, belefáradtam az egész heti szaladgálásba a rokonokhoz, díszmagyarba lenni egész héten és bájologni, "karácsonyi zabálás"-ba is belefulladtam. Mindenhol tömtek mindennel :-DDDDDDDDDD Kivagyok. Holnap megyünk sajna dolgozni:( de legalább csak 1 napot. :)Velem minden oké, elvagyok, semmi változás semmibe. Majd jövőre :)
2013. dec. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6615/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi :) a február lesz a tuti :)

Kepzeljetek el kb ket hete annyit eszek mint még soha ...

Állandóan éhes vok..szó szerint ket óránként eszek,na de nem nagy adagokat de a parom most is be kellett hozzon egy kis lángost mert ha nem akkor ideges leszek olyan éhség tör rám :)) nevetek pedig nem vicces mert mar lassan ket kiló jött fel...es ma töltöttük a 17. Hetet..

Olyan mintha a baba felszívna amit eszek mind egy szálig..wcre is alig tudok menni..ja es persze a cukrom is feljebb ment azóta de vissza is megy...

Most is itt ülök es várom hova mozdul a cukrom de jobb hogy ettem :)))

Évi

2013. dec. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6616/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi, én a 20 hét alatt 5 kg-ot híztam, doki megdícsért ma, de azt mondta, hogy a második félidőben is tartanom kell, hogy csak 5 kg-ot hízok. elvileg 10kg hízást enged meg a kismamáinak, de ha tudná hogy én mindkettő gyerekemmel anno 24 kg-ot híztam, hát elájulna :)


Csajok!!!!

Múltkor azt mondta a doki, hogy 96%, hogy kisfiunk lesz, nagyon határozottan állította!!!!


A mostani UH-on az előbb meg ugyanilyen határozottan állította, hogy 96% hogy kislányunk lesz.


Most akkor mi van???????????????? fiú, lány????

megint kétségek között vagyunk.


Nem baj, kedden jan.7-én megyünk a genetikai UH-ra, ami 4D-s lesz, azon tuti látni fogják, hogy mi van a lába között :)


Meli

2013. dec. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6617/9202 anonim ***** válasza:
57%
Csak hát már 1 hónapja kisfiazom a pocimban lévő babát, aztán a végén kiscsaj lesz.... még identitás-zavara lesz miattunk :)
2013. dec. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6618/9202 anonim ***** válasza:

Évi! Ügyi vagy, most is nagyon vigyázz!

Gondolom neked valamennyi belefér; amúgy is fogytál egy csomót! Csak ügyesen, egy kis lángos nem árt! A cukrodra ügyelj nagyon! És kezdj el lassan lebomló szénhidrátokat enni; hátha tovább kitartanak:-) És igazad lesz; február a mi hónapunk! :-)

Meli, akkor most aztán jól megkavart a doki titeket! :-)

Nem baj, nemsoká reméljük kiderül! Lehet hogy már kérdeztem, de neked nem kell amnióra menned a korod miatt?

Azért érdekel ennyire, mert tavasszal leszek én is 34, és hát izgulok.... Vagy az integrált teszt kiváltja ezt???

puszi a kisfiatoknak vagy a kislányotoknak! Ő nem súg amikor megkérdezed???? :-) Irszi

2013. dec. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6619/9202 anonim ***** válasza:

Megpróbálok kevesebbet enni:) mondjuk ma nem is ment ugy mint tegnap mert bűntudatom van hogy kétszer is 7 fölé ment a cukrom:((

Most egy pcos baratnomnek szurkolok mert ma irt hogy kétszer hányt a napokba es az ovu tesztje pozitív:) ma vesz tesztet :))

Meli hát ez érdekes hogy most mást lat a doki :) hova lett a kukija???

Kiváncsi vok nekünk is mit fognak mondani :))

Évi

2013. dec. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6620/9202 anonim ***** válasza:

Irszike, de kellene mennünk magzatvíz vizsgálatra, főleg mert 38 vagyok, és mert a párom 63 és mert ICSI lombik volt, tehát 3x-os indok szól mellette, de a kombinált teszt tökéletes, 98%-ban kimutatná ha baj lenne, plusz tökéletes volt az AFP is, és még lesz a genetikai UH is jöv.héten. Minden jó eddig, ezért nem is erőlteti a dokim :)


Meli

2013. dec. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!